więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1083519solidarnych Solidarni z Ukrainą

kujawsko-pomorskie

Wypadek radiowozu pod Szubinem. Dwóch policjantów nie żyje.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  aktualizacja 2013-01-23 (21:47) 1 rok 2 miesiące 30 dni 16 godzin i 34 minuty temu
drukuj

Nieoznakowany samochód policyjny zderzył się z ciężarówką w Łachowie k. Szubina w woj. kujawsko-pomorskim. Zginęli dwaj policjanci, trzeci został przewieziony do szpitala.


Aby dotrzeć do ofiar w oplu astrze, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n. Notecią st. kpt. Marcin Jędrzyński.

Pomimo podjęcia czynności reanimacyjnych przez pogotowie nie udało się uratować życia dwóm policjantom.

Trzeci z policjantów jest w ciężkim stanie.

Prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny zdarzenia - zapowiada Maciej Daszkiewicz, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.




(bart)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 326 45.28%
nie 394 54.72%

Przeczytaj też

14 osób zginęło w zderzeniu ciężarówki z mikrobusem w Egipcie

dodane 2013-01-21 (12:20) 1 rok 3 miesiące 2 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Weekend na drogach: 136 wypadków, cztery osoby zabite

dodane 2013-01-21 (11:15) 1 rok 3 miesiące 2 dni 3 godziny i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1045)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Webler 2014-01-27 (22:31) 2 miesiące 26 dni 15 godzin i 50 minut temu

Mógł mistrz kierownicy jechać szybciej to i trzeciego pana kolegi milicjanta by z nami nie było. Na pewno jechali przepisowo czy ktoś śmie w to wątpić?

odpowiedz

0
0
~HeHe 2013-03-27 (07:34) 1 rok 27 dni 6 godzin i 47 minut temu

Narzekacie na policję patałachy jeden z drugim! Ale założę się że jak byście mieli okazję się dostać do policji i tam słućyć to z pocałowaniem ręki byście tam poszli! ;) Polska to kraj oszustów i kombinatorów i dlatego tak wielu z was nie lubi policji! Owszem, polska policja też w pewnej mierze zasłużyła sobie na to by ją nie lubiano ale nie w tym największa tego przyczyna!

odpowiedz

0
1
~kuba 2013-03-21 (21:29) 1 rok 1 miesiąc 1 dzień 16 godzin i 52 minuty temu

dlaczego nie ma zadnej informacji ze nie dostosowano predkosci do warunkow panujacych na drodze..

odpowiedz

0
2
~prezes 2013-03-09 (16:23) 1 rok 1 miesiąc 13 dni 21 godzin i 58 minut temu

;))) ale fajnie dwóch zwyrodnialców mniej

odpowiedz

1
2
~kkkk 2013-02-14 (20:11) 1 rok 2 miesiące 8 dni 18 godzin i 10 minut temu

A czwarty uciekł... masakra gada że czterech było dwóch nie żyje a trzeci w szpitalu. Czwarty naćpany bo pewnie kierowca i uciekł...

odpowiedz

1
3
~BART 2013-02-10 (19:36) 1 rok 2 miesiące 12 dni 18 godzin i 45 minut temu

więcej TAKICH DOBRYCH WIADOMOŚCI

odpowiedz

2
4
~bart 2013-02-10 (19:31) 1 rok 2 miesiące 12 dni 18 godzin i 50 minut temu

tylko dwóch? miałem nadzieję na więcej. ale dobra chociaż i to

odpowiedz

3
2
~XYZ 2013-02-05 (08:51) 1 rok 2 miesiące 18 dni 5 godzin i 30 minut temu

Nie żal mi ich wcale! Nie cierpię policji...

odpowiedz

3
0
~:) 2013-01-30 (22:39) 1 rok 2 miesiące 23 dni 15 godzin i 42 minuty temu

ACAB

odpowiedz

18
24
~prawda 2013-01-25 (19:00) 1 rok 2 miesiące 28 dni 19 godzin i 21 minut temu

Proponuję, aby ci co "nie lubią policji" zamieszkali w osobnym terenie, zrobili sobie takie getto bez porządku, a na koniec reszta społeczeństwa zrzuci tam bombę i skończy się byt "tej wspaniałej" części obywateli oraz wypisywanie głupot. Nie dzwońcie na numery alarmowe gdy będzie wam potrzebna pomoc, gdy ktoś z rodziny będzie potrzebował pomocy też nie!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

4
2
~zdziwiony 2013-01-30 (15:01) 1 rok 2 miesiące 23 dni 23 godziny i 20 minut temu

nic o trzezwosci szoferów!!!!????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
25
~john 2013-01-24 (08:38) 1 rok 2 miesiące 30 dni 5 godzin i 43 minuty temu

Macie żal do policji - bo wystawia mandaty, żal do sędziów - bo wydaje wyroki, lekarzy - bo biorą łapówki, sklepowych - bo oszukują ...etc.... Ok bo łatwiej życ w państwie bezprawia i robić co się chce - na zasadzie kto silniejszy ten wygrywa. Wszędzie na całym świecie policja jeździ nieoznakowanymi radiowozami, wszędzie ściga się przestępców ( nie wiadomo kto jest na ile groźny). Ale.. spróbujcie na zachodzie obrazić policjanta - to już macie "przesrane", a u nas :) cyrk i paranoja. Kiedyś kumpel w stanach wulgarnie i po polsku odpowiedział policjantowi.... no i nasz 2 miesięczny zarobek poszedł sie j...ć na mandat. Więc nie użalajcie się nad sobą i nie plujcie na policje bo u nas mamy wręcz raj.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

5
2
~Bolko1 2013-01-30 (17:36) 1 rok 2 miesiące 23 dni 20 godzin i 45 minut temu

Przeczytane ostatnio: mija się w pośpiechu dwóch policjantów, jeden mówi do kolegi, Zbychu co się tak śpieszysz? Pędzę po piwo dla komendanta, a po co te drzwi targasz pod pachą? Szef mówił mi abym przyniósł coś do otwierania,,,,,, A teraz poważnie, zamiast za te pieniądze poprawić dziury w drogach to z każdej strony już nie tylko POlicja czycha na biednego kierowcę ale i inne służby, darmozjady.

odpowiedz

6
1
domanskaania 2013-01-30 (16:38) 1 rok 2 miesiące 23 dni 21 godzin i 43 minuty temu

panowie prawa doczekali się... nie wszystko jak widać im wolno i nie wszystko uchodzi na sucho.... ok szkoda ich jako ludzi etc ale to i tak nie zmienia faktu ze policja to dno ktos pisał ze szkoły itp ale prawda jest taka ze idą tam właśnie największe gamonie nieudacznicy itp trafiając do psiarni stają się wielce ważni etc ok są wyjątki ale jest ich niewielki odsetek

odpowiedz

11
5
~kolega zmarłego 2013-01-28 (21:07) 1 rok 2 miesiące 25 dni 17 godzin i 14 minut temu

"przem" ... masz absolutną racje, znałem jednego z nich (jeszcze jak nie był w policji - dla przypomnienia policja to służba - służba dla narodu - oni wykonywali swoje obowiązki - to była ich praca) jak już wspomniałem J. znałem jeszcze zanim poszedł do policji, to bardzo uczynny chłopak, który nie odmawiał pomocy, miał plany które chciał realizować, miał dziecko - które już nigdy nie usłyszy jego spokojnego głosu, nie powie tatusiu, już nigdy nie przytuli swojego tatusia, miał żonę, kóra już więcej go nie zobaczy nie powie kocham cię, nie pocałuje TO JEST WIELKA TRAGEDIA, NALEŻY MIEĆ NADZIEJĘ ŻE CZAS SZYBKO WYLECZY RANY, a osobą którzy piszą takie rzeczy wszystkiego najlepszego w zyciu, niech żyją w świadomości że tak miło życzą innym ludziom. Jarku spoczywaj w pokoju. Kolega

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
2
~NiN 2013-01-29 (15:45) 1 rok 2 miesiące 24 dni 22 godziny i 36 minut temu

Policjant też człowiek .... wiec nie wiem o co Wam chodzi?!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
3
~biały 2013-01-30 (13:22) 1 rok 2 miesiące 24 dni i 59 minut temu

umieją tylko ścigać i nie stosować się do przepisów.Zostali odesłani w zaświaty

odpowiedz

20
3
~polaczek 2013-01-29 (20:36) 1 rok 2 miesiące 24 dni 17 godzin i 45 minut temu

Jak to dobrze ze trafili na ciezarowke a nie w auto prowadzone przez kobiete z dzieckiem(umie ladnie pisac?) przynajmniej kilku skurxxxxxnow mniej. Teraz jestem wredny co? Sami sobie zasluzyli na takie opinie (i nie jestem panem zlodziejem) . Jezeli wideorejestratorem filmuja tak dlugo az kierowca uzbiera 24 punkty, lub naloza mandat za przekroczenie lini ciaglej ktora jest zakryta sniegiem dostalem za to mandat. Ciekawe czy kieujacy piez dostanie tez mandat za przekroczenie lini ciaglej. Psy tylko nie szczekajcie na moj komentaz.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

25
46
~Lui 2013-01-24 (09:38) 1 rok 2 miesiące 30 dni 4 godziny i 43 minuty temu

prawda jest taka, że ludziom żal d..e ściska, że policjant ma lepiej, stałą pracę, nie najgorsze zarobki itp. trzeba było się uczyć, przejść odpowiednie szkoły, szkolenia, a nie zbierać klucze na podwórku i zostać woźnym

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

2
1
~Adolf 2013-01-30 (10:09) 1 rok 2 miesiące 24 dni 4 godziny i 12 minut temu

Policjant też człowiek ,myślę że gdyby ich nie było nikt by nie wyszedł z domu bo by się bał.Wtedy byłaby wolna amerykanka ,gangsterzy rządzili by wszędzie.Jeszcze dać takiemu pistolet to by nawet sąsiada zastrzelił za złe spojrzenie.

odpowiedz