więcej

kujawsko-pomorskie

Tragiczny wypadek w Kozłowie - zginęło trzech braci, czwarty jest ranny.

Policja, WP.PL |  dodane 2013-02-05 (13:24) 1 rok 8 miesięcy 25 dni 3 godziny i 28 minut temu
drukuj


Wypadek w Kozłowie opinie video mapy
Do tragicznego wypadku doszło w Kozłowie, w gminie Świecie (woj. kujawsko-pomorskie). Na miejscu zginęło trzech mężczyzn w wieku 13, 18 i 19 lat. Do szpitala trafił 17-latek. Cała czwórka była spokrewniona - byli braćmi.

O godzinie 6.55 dyżurny policji w Świeciu przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kozłowo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca daewoo tico jechał od Tucholi. Stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym-piaskarką.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Ostateczną przyczynę tragedii ustali prowadzone w tej sprawie śledztwo.




(msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 3.54%
nie 682 96.46%

Przeczytaj też

Tragedia w Rudzie Śląskiej. Nie żyje niemowlę

dodane 2013-02-07 (08:23) 1 rok 8 miesięcy 23 dni 8 godzin i 29 minut temu

Polak zginął w wypadku w Norwegii

dodane 2013-02-05 (12:01) 1 rok 8 miesięcy 25 dni 4 godziny i 51 minut temu

Groźny wypadek - samochód ciężarowy spadł z dziesięciometrowego nasypu

dodane 2013-02-04 (09:45) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 7 godzin i 7 minut temu

Wypadek w Trzcianie. Zginął motocyklista

dodane 2013-02-03 (20:00) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 20 godzin i 52 minuty temu

materiał wideo

Eksplozja ciężarówki z fajerwerkami zerwała most - film

dodane 2013-02-02 (03:53) 1 rok 8 miesięcy 28 dni 12 godzin i 59 minut temu

Trzy ofiary wypadku drogowego w Kajetanówce

dodane 2013-02-01 (09:09) 1 rok 8 miesięcy 29 dni 7 godzin i 43 minuty temu

Śmiertelny wypadek w Warszawie - autobus potrącił kobietę. Policja sprawdzi monitoring

dodane 2013-01-31 (13:20) 1 rok 8 miesięcy 29 dni 3 godziny i 32 minuty temu
materiał foto

Dwie osoby uwięzione w kabinie samochodu

dodane 2012-11-24 (12:11) 1 rok 11 miesięcy 6 dni 4 godziny i 41 minut temu

W innych serwisach


Opinie (1180)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
20
~szkoda 2013-02-12 (02:48) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 14 godzin i 4 minuty temu

Ktoś im pomógł wejść w posiadanie, a może tylko uzycie tego tico, które bardziej nadaje się dla mam dowożacych swe pociechy do przedszkoli lub szkół. Droga szybkiego ruchu w samej nazwie prowokuje do szybkiej jazdy. Nie zawsze możliwej z wielu powodów. Tak jak do samolotu nie powinni wsiadać czlonkowie rządu w całej rozciągłości zajmowanych stanowisk, tak też nie było rozsądnym wsiadać tym młodym członkom rodziny. Ten kto dał prawo jazdy kierującemu będzie miał ich na sumieniu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Huzar 2013-02-14 (01:13) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 15 godzin i 39 minut temu

Widzę że już osądziliście młodocianego kierowcę , ale czy nie przyszło wam do głowy że sprawcą mógł być kierowca ciężarówki a jedyni którzy mogli to potwierdzić już nie żyją.. Świadkowie pojawili się po fakcie , nikt poza uczestnikami tego nie widział , wszyscy wiemy jak lekceważą przepisy kierowcy ciężarówek... Zastanówcie się nad tym bo warto poznać prawdziwego sprawcę tego dramatu..!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~anna 2013-02-14 (09:23) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 7 godzin i 29 minut temu

pochodzę z małego miasteczka i dokładnie rok temu przeżywaliśmy podobną historię 6 stycznia w wypadku samochodowym spaliło się trzech kolegów ,tylko współczuć rodzicom my jako obcy ludzie tylko to czytamy ale co rodzina przeżywa to jest dopiero tragedia !!!!!!!!!!

odpowiedz

0
2
~RX 2013-02-14 (07:37) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 9 godzin i 15 minut temu

Oczywiście wielka tragedia, ale gdyby jechali innym (większym) samochodem skutki mogły być mniejsze, nikt tego nie uwzględnił przy zakupie auta.

odpowiedz

12
28
~Smutek 2013-02-13 (18:42) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 22 godziny i 10 minut temu

Kolejny niepodważalny dowód na nieistnienie tego patałacha boga ! Komu i czemu zawiniła rodzina ? Komu.... kur..... ! ??? [i]

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
0
~foxsio 2013-02-13 (23:31) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 17 godzin i 21 minut temu

tragedia!!! szczere kondolencje(*) ,i co teraz?, czy w naszej Polsce Ta rodzina może liczyć na psychologa?,jakieś pieniądze z urzędu czy miasta żeby rodzice mogli postawić chociażby grób z prawdziwego zdarzenia bo nie sądze że mają pieniądze jeśli jezdzili Tico,a jeśli to może za rok może dwa bo przecież więcej będzie wypełniania papierków niż to warte ,co czują rodzice? matka która urodziła i wychowywała dzieci od małego do tylu lat ,dbała aby nic im sie nie stało i nagle taka tragedia ,trzymam kciuki za rodzicoów i pozdrawiam serdecznie

odpowiedz

3
0
~Paweł 2013-02-13 (21:57) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 18 godzin i 55 minut temu

nie Po to jest auto aby się wlec człowieku pierd... nij sie w czoło nie zabijesz siebie zabijesz kogos niewinnego chłopie zastanów się co ty piszesz gdyby ciebie dotyczyła ciebie gdyby to zgineła twoja siostra lub brat a nie daj boże rodzice pisał byś inaczej większość ludzi tutaj i na innych forach pisze bzdury podaje przykład(zdradzi cie dziewczyna i płaczesz jak małe dziecko )a o takich tagediach masz czelność sie wypowiadać zastanawiałeś się co czują rodzice babcia dziadkowie ciotki i wujkowie koledzy ???

odpowiedz

31
9
~teresa 2013-02-09 (08:53) 1 rok 8 miesięcy 21 dni 7 godzin i 59 minut temu

rodzice kupili dzieciom takie auto na jakie ich było stać ..Jezu i jak tu wierzyć,że jesteś

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~NEKA 2013-02-13 (21:41) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 19 godzin i 11 minut temu

CO DO NIEKTÓRYCH TO OPANUJCIE SIĘ ZERO EMPATII DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA... ZAPEWNE PISZĄ TO MŁODZI LUDZIE , ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WY NIE JEŹDZICIE ZA SZYBKO?????????? NIE ZNAM MŁODYCH CHŁOPAKÓW CO JEŻDŻĄ POWOLI!!! I WY TEŻ NIE.. POMYŚLCIE CZY ŁATWO BYŁOBY WAM TAK KOMENTOWAĆ GDYBY TO BYLI WASI BRACIA ALBO WASZE DZIECI?! zamiast wypisywać takie bzdury pomódlcie się za nich NIE WYOBRAŻACIE SOBIE CO PRZEŻYWA RODZINA... JA WIEM BO TEŻ STRACIŁAM RODZEŃSTWO [*] I WIEM CO SIĘ WTEDY DZIEJE Rodzice się z tym nie pogodzą Jedynie będą musieli nauczyć się z tym żyć. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niech im świeci na wieki [*][*][*][*]

odpowiedz

15
0
~joaśka 2013-02-13 (20:58) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 19 godzin i 54 minuty temu

matko boska... co za tragedia.. łącze się w bólu z rodzicami chłopców

odpowiedz

15
0
~Grzechu 2013-02-13 (18:43) 1 rok 8 miesięcy 16 dni 22 godziny i 9 minut temu

4-ty z braci nie żyje :/ Masakra. ja bym się chyba nie pozbierał. Mam dwóch synów ;(

odpowiedz

0
3
~Adam 2013-02-13 (00:17) 1 rok 8 miesięcy 17 dni 16 godzin i 35 minut temu

MOŻE MI KTOŚ NAPISAĆ, GDZIE TO PISZE ŻE DANIEL ZMARŁ;-( ?

odpowiedz

2
0
~Joa 2013-02-13 (00:17) 1 rok 8 miesięcy 17 dni 16 godzin i 35 minut temu

szkoda Daniela ;(

odpowiedz

9
0
~xxo 2013-02-12 (17:59) 1 rok 8 miesięcy 17 dni 22 godziny i 53 minuty temu

4 chłopak zmarł dzisiaj. Co za nieszczęście..

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

114
2
~ala 2013-02-05 (19:28) 1 rok 8 miesięcy 24 dni 21 godzin i 24 minuty temu

Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziców.To straszne stracić dziecko nie wspominając ,że tu zginęło ich trzech i czwarty nie wiadomo czy z tego wyjdzie?! Komentarze są wstrząsające!Ludzie opamiętajcie się! wyśmiewacie się,ze Tico .....na pewno Ci Chłopcy woleliby być posiadaczami Mercedesa......ktoś wspomniał ,a co to autobusów nie ma,że do szkoły jeżdżą autami?.....a no nie ma ,u nas autobusy 2 kursy rano o 7 wyjazd i powrót o 16......a jak dzieciak kończy o 13 to wraca pieszo 12km.Nie wszyscy mają ten "zaszczyt" i są "światowcami" gdzie miejski leci co 5 min. i za nim zaczniecie wyzywać ludzi mieszkających na wsi od wieśniaków....to zastanówcie się czy aby wy nie jesteście większymi.......

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
29
~VW 2013-02-12 (15:15) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 1 godzinę i 37 minut temu

Macie przykład barany nie teoria a praktyka i wyobraźnia szczęście że nie zbił się z osobowym GŁUPKI niech sami giną

odpowiedz

5
4
~Maria 2013-02-12 (07:10) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 9 godzin i 42 minuty temu

Nowicka won z sejmu.

odpowiedz

2
18
~brak liter 2013-02-12 (02:56) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 13 godzin i 56 minut temu

Jeszce raz widzimy, że umiejetności zdawania egzaminów testowych nie zastąpią wyobrażni. Kto ma nauczyć młodego człowieka ostrożnej jazdy takim truchłem jak tico? Można zajechać, ale nie szleńczo pędzac.

odpowiedz

16
0
~Arek 2013-02-12 (01:36) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 15 godzin i 16 minut temu

mam trzech braci w podobnym wieku 13,17,21 i nie wyobrażam sobie życia bez nich ..wsółczuje rodzinie

odpowiedz

3
11
~menchel 2013-02-12 (01:19) 1 rok 8 miesięcy 18 dni 15 godzin i 33 minuty temu

Cóż, PO prostu BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ...

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 2 godziny i 45 minut temu

materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 11 godzin i 57 minut temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 10 godzin i 12 minut temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 9 godzin i 59 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 11 godzin i 51 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 5 godzin i 25 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy?

liczba oddanych głosów: 343