Strona główna serwisu
Pomnik teściowej w Inowrocławiu -​ jedyny taki w Polsce i na świecie

Pomnik teściowej w Inowrocławiu -​ jedyny taki w Polsce i na świecie

Jedyny w Polsce, i być może na świecie Pomnik Teściowej stanął w Inowrocławiu! Dokładnie w Parku Solankowym, a jeszcze precyzyjniej – w pijalni wód mineralnych-palmiarni - poinformowała Monika Dąbrowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Inowrocławia.
Pomnik teściowej w Inowrocławiu Pomnik teściowej w Inowrocławiu ()
Miła starsza pani - teściowa - siedzi na ławce z pieskiem na kolanach - postać można podziwiać w pijalni wód mineralnych. Postać sympatycznej teściowej zachęca do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Jak zapewnia urząd miasta: "będzie to niewątpliwie nietypowa pamiątka z Inowrocławia dla tych mniejszych, jak i starszych gości naszego miasta".

- Inowrocław z racji swoich funkcji uzdrowiskowych chce promować swoje walory w sposób nietypowy, z tego co wiemy niespotykany nigdzie w Polsce i na świecie - przez teściową. Ten symbol wykorzystywany będzie przez nas w różnych konkursach, festynach, a Polacy mają na temat teściowej dużo do powiedzenia... Teściowa jest bowiem przedmiotem wielu komentarzy, dowcipów, powiedzeń, jednym słowem wdzięcznym tematem poruszanym podczas spotkań towarzyskich, a klimat Parku Solankowego doskonale do tego służy - wyjaśnia Ryszard Brejza, prezydent Miasta Inowrocławia.

W pobliżu Pomnika Teściowej zostanie wyłożona księga, w której będzie można dokonywać wpisów na temat swoich testowych, tych przyszłych też, żartów na ten temat, jednym słowem – przelać na papier wszystko to, co do tej postaci nawiązuje lub się z nią kojarzy.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (22)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~~ 2013-04-26 (11:59) 12 godzin i 19 minut temu

A co z pomnikiem psa szczajacego na sejm?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
12
~cebal 2013-04-26 (11:27) 12 godzin i 51 minut temu

jaka ulga już myslałem ,że postawli pomnik Kaczynskim .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~kiedy? 2013-04-26 (13:30) 10 godzin i 48 minut temu

...a kiedy będzie pomnik teścia, szwagra, wujka, cioci, kochanki ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2