więcej

zachodniopomorskie

Wypadek na trasie Warnino - Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo.

TVN24 |  dodane 2013-09-15 (16:22) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 38 minut temu
drukuj


Wypadek na trasie Warnino - Tychowo. Zginęła kobieta; mąż popełnił samobójstwo
opinie video
Tragiczny wypadek na trasie Warnino - Tychowo (woj. zachodniopomorskie). Kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła pasażerka. Kilkanaście metrów od miejsca wypadku znaleziono ciało kierowcy, który popełnił samobójstwo - informuje TVN24.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce, w samochodzie na siedzeniu pasażera znaleźli ciało kobiety. Kierowcy nie było w pojeździe - relacjonował TVN24 Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Policjant powiedział, że po przeszukaniu skraju lasu, przy którym doszło do wypadku, w odległości 10-15 metrów policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Odebrał sobie życie.

Źródło: TVN24




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 68 9.46%
nie 651 90.54%

Przeczytaj też

Mężczyzna zginął pod kołami warszawskiego metra

dodane 2013-10-27 (10:02) 1 rok 1 miesiąc 21 dni 11 godzin i 58 minut temu

Prokuratura odmówiła dochodzenia ws. zostawienia zwłok w miejscu wypadku

dodane 2013-09-25 (11:55) 1 rok 2 miesiące 23 dni 10 godzin i 5 minut temu

7 osób rannych w wypadku na Podkarpaciu

aktualizacja 2013-09-19 (12:06) 1 rok 2 miesiące 29 dni 9 godzin i 54 minuty temu

Samochód uderzył w Radomiu w grupę pieszych

aktualizacja 2013-09-14 (20:14) 1 rok 3 miesiące 4 dni 1 godzinę i 46 minut temu

DK 15 na odcinku Toruń-Olsztyn zablokowana po wypadku

dodane 2013-09-14 (13:25) 1 rok 3 miesiące 4 dni 8 godzin i 35 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy miałeś kiedyś wypadek samochodowy?

Opinie (818)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1024
24
~Anna 2013-09-15 (17:38) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 22 minuty temu

Czytając komentarze doszłam do wniosku, ze poziom naszego społeczeństwa sukcesywnie stacza się w dół.

odpowiedz

pokaż 46 ukrytych odpowiedzi

847
50
~Emma 2013-09-15 (17:34) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 26 minut temu

Bardzo prymitywny jest poziom waszych komentarzy. Ten człowiek po pierwsze na pewno był jeszcze w szoku, być może, że za szybko jechał i przeraził się swojego czynu, a możliwe, że coś mu w samochodzie się popsuło... a może po prostu zobaczył, że stracił kogoś kogo szalenie kochał... nie wiemy. Ale nie wyśmiewajmy się głupkowato z tej tragedii... I to mają być katolicy po niedzielnych mszach. Jesteście obrzydliwi z tym swoim katolickim zakłamaniem!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 21 ukrytych odpowiedzi

676
32
~marc 2013-09-15 (16:45) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 15 minut temu

I to jest miłość!!!, a ja się rozwodzę

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

523
31
~ZMIECIO 2013-09-15 (17:08) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 52 minuty temu

Kilka godzin wcześniej wróciłem do domu po przejechaniu 800 kilometrów na naszych drogach i to co się dzieje i co wyprawiają kierowcy to koszmar. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie pod górę tuż przed szczytem, wyprzedzanie lewą stroną jezdni omijając wysepki rozdzielające jezdnię, nadmierne prędkości to standard i co ciekawe że wszystkie te wykroczenie to przeważnie na terenie Polski południowej a próby uniknięcia takich sytuacji powodują agresję kierowcy wyprzedzającego choćby na podwójnej ciągłej bo spotkałem się z sytuacją gdy przy zablokowaniu kierunkowskazem wolnego przejazdu kierowca wyprzedzający dokończył swój niebezpieczny manewr wyprzedzeniem i natychmiastowym zajechaniem drogi i wyhamowaniem drastycznie prędkości zmuszając kierowcę wyprzedzanego pojazdu do gwałtownego hamowanie. Być może przyczyną takiego stanu jest fakt, że w Polsce centralnej i północno-zachodniej w nawigacji samochodowej cały czas słychać "możliwy radar" lub "radar" więc może dlatego kierowcy są ostrożniejsi i mniej zdarza się takich brutalnych i niebezpiecznych sytuacji. Ale to tylko moje zdanie na gorąco po długiej trasie.

odpowiedz

pokaż 32 ukryte odpowiedzi

221
1
~monikaaa 2013-09-15 (16:44) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 16 minut temu

co za tragedia odpoczywajcie w pokoju

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

209
13
~sarenka 2013-09-15 (17:43) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 17 minut temu

to się nazywa prawdziwa miłość...szkoda obojga :(

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

198
5
~danton 2013-09-15 (20:55) 1 rok 3 miesiące 3 dni 1 godzinę i 5 minut temu

Trzydzieści lat temu uczył mnie jeździć 50 letni instruktor z 25 letnim stażem.Uczył mnie na skodzie,która miała już 200 tys.km.przebiegu ale była sprawna.Po każdym popełnieniu błędu kazał się zatrzymać i tłumaczył mi ewentualne skutki błędu.Wiedział co zrobi pojazd jadący przed nami i z daleka bezbłędnie odgadywał czy kieruje kobieta,czy mężczyzna.Chciało mu się i nauczył mnie tak,że do dziś nie miałem nawet stłuczki,a zrobiłem ponad 1,5 mln.kilometrów.Pokażcie mi dziś takiego instruktora.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

184
2
~AGA 2013-09-15 (16:49) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 11 minut temu

SMUTNE NIE DAŁ by rady z tym żyć i wolał odebrać sobie życie

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

261
89
~jaro 2013-09-15 (18:36) 1 rok 3 miesiące 3 dni 3 godziny i 24 minuty temu

KOCHAŁ JĄ BO GO NIE ZDRADZAŁA JAK WIĘKSZOŚĆ KOBIET W POLSCE !

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

172
10
~anita 2013-09-15 (19:24) 1 rok 3 miesiące 3 dni 2 godziny i 36 minut temu

straszne.... Niech Pan Bóg ma ich w opiece

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

167
7
Ameon 2013-09-15 (16:48) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 12 minut temu

Przykre bardzo musiał ją kochać :(

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

324
170
~Papina 2013-09-15 (17:19) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 41 minut temu

drzewa przy drodze-polski wynalazek.

odpowiedz

pokaż 25 ukrytych odpowiedzi

144
6
~mm 2013-09-15 (16:53) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 7 minut temu

Musial bardzo ja kochac i nie wyobrazal sobie zycia bez niej a takze pewnie czul sie winny, niesamowita historia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

172
41
~JOLA 2013-09-15 (17:08) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 52 minuty temu

pytanie: czy samobójstwo to odwaga czy tchórzostwo ?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

110
1
~Anna 2013-09-15 (17:12) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 48 minut temu

oj ludzie ludzie w taki szoku robi się naprawde nieprzewidywalne rzeczy,nie życzę wam tego a tamtym ludziom współczuję całym sercem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

112
10
~danton 2013-09-15 (20:40) 1 rok 3 miesiące 3 dni 1 godzinę i 20 minut temu

Bardzo dużym błędem była legalizacja prywatnych szkół nauki jazdy. Większość zatrudnionych tam instruktorów niczego nie uczy,a tylko zarabia pieniądze.Nie wiedzą o tym,że aby kogoś uczyć to samemu trzeba coś umieć,a ja osobiście zauważam,że blisko połowa instruktorów nie potrafi jeździć,nie zna przepisów i ma niesprawne samochody.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

106
5
~ln 2013-09-15 (17:34) 1 rok 3 miesiące 3 dni 4 godziny i 26 minut temu

tak czytam wasze wypowiedzi i powiem wam że jesteście trucizną dla Polski. Przez takich jak wy Polska zginie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

217
116
~tutitu 2013-09-15 (16:54) 1 rok 3 miesiące 3 dni 5 godzin i 6 minut temu

Mój mąz to by się cieszył, gdyby tak się stało. Dostalby mieszkanie, wolność, ubezpieczenie.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

121
23
~gąska 2013-09-15 (18:17) 1 rok 3 miesiące 3 dni 3 godziny i 43 minuty temu

Widocznie wiedział że nie będzie mógł żyć z takim dramatem ,NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU , Pan Bug niech mu wybaczy .

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

107
12
~ko-ko 2013-09-15 (20:10) 1 rok 3 miesiące 3 dni 1 godzinę i 50 minut temu

...jak jechalem przepisowo to kierowcy maluchow mnie wyprzedzali,albo trabili albo pukali sie w glowe na znak mojej glupoty,ze tak wolno jade..../a mam dobry samochod!!!!!

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 11 godzin i 36 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 11 godzin i 55 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 12 godzin i 5 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 10 godzin i 1 minutę temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 9 godzin i 30 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28331