więcej

zachodniopomorskie

14-latek ze Stargardu Szczecińskiego popełnił samobójstwo.

RMF FM, WP.PL |  dodane 2012-11-28 (12:55) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 22 godziny i 32 minuty temu
drukuj


Miejsce samobójstwa w Koszewku
Miejsce samobójstwa w Koszewku opinie
14-letni chłopiec z okolic Stargardu Szczecińskiego powiesił się na placu zabaw. Przyczyną samobójstwa najprawdopodobniej były problemy z nauką - donosi RMF FM.

Chłopca znaleziono na placu zabaw. 14-latek powiesił się na huśtawce. Według RMF FM gimnazjalista miał poważne problemy w szkole, był zagrożony z siedmiu przedmiotów. Według wstępnych ustaleń prawdopodobnie kłopoty z nauką były głównym powodem, dla którego chłopiec targnął się na swoje życie.

Jak podaje RMF FM nastolatek nie zostawił listu pożegnalnego. Śledczy wykluczają jednak, by ktokolwiek mógł pomóc mu w odebraniu sobie życia. 14-latka wychowywała babcia i starszy brat.


(pp, aka, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 36 6.3%
nie 535 93.7%

Przeczytaj też

Kobieta wyskoczyła z 8. piętra w Stargardzie Szczecińskim

dodane 2012-12-05 (12:50) 1 rok 9 miesięcy 9 dni 22 godziny i 37 minut temu

Wyśmiewany na Facebooku 15-latek odebrał sobie życie

dodane 2012-11-23 (18:05) 1 rok 9 miesięcy 22 dni 17 godzin i 22 minuty temu

Zmarł 13-latek, który wyskoczył z okna gimnazjum we Wrocławiu

dodane 2012-10-26 (14:30) 1 rok 10 miesięcy 19 dni 20 godzin i 57 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1159)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

18
1
~SPIDERMEN 2012-11-29 (17:41) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 17 godzin i 46 minut temu

Tez chodziłem do tej szkoły i nie mile wspominam edukacje widać po tym żę nic sie nie zmieniło to już drugie samobujstwo w tej szkole kiedy wreszcie ktoś sie tym zainteresuje i wezwą specjalistów . choc nie wiem czy wogule i to pomorze.!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
0
~kowal wojtek 2012-12-01 (16:47) 1 rok 9 miesięcy 13 dni 18 godzin i 40 minut temu

Tak panowie Śledczy nić nie wiedzą ze osoby trzecie przyczyniły sie i postawiony im powinien być artykuł za sprawstwo w tym przestępcza organizacja zwana szkoła brała w tym udział I to NIE BYŁO SAMOBÓJSTWO TYLKO ZABóJSTWO Z OKRUCIEŃSTWEM DZIECKO OBYWATELĄ ZASZCZUTO NIEWINNEGO NA 100 procent jestem przekonany ze SAM NIE Targnoł się na siebie na życie NIKt NIE ZABIJA SIĘ Z POWODU GłUPIEJ LUFY brały w tym udział osoby Nikogo nie interesują ci słabsi a zaszczutym,dzisiaj łatwo się stać bo nie reaguje się na przemoc wiem to z własnego doświadczenia bo w polskiej szkole od dawna Źle się dzieje ci bardziej wrażliwi takich uczniów nawet w miejscach pracy się nie toleruje spokojnych staja się celem ataku tak było i jest do tej pory niestety. ZA to zabójstwo .powinien odpowiedzieć Drektor tej placówki i kadra szkoły.

odpowiedz

7
9
~MARCO 2012-12-01 (12:19) 1 rok 9 miesięcy 13 dni 23 godziny i 8 minut temu

gdzie była katechetka... ????? wikary i pleban....??????? CO PROSZĘ.... AHA... Zbierali na tacę... !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
0
~eksuczen 2012-11-29 (01:08) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 10 godzin i 19 minut temu

Czy ktorych z tych siedmiu nauczycieli ,ktorzy wystawili mu zagrazajaca ocene zadal sobie pytanie ,co sie dzieje z dzieckiem .Nie trzeba traktowac ucznia dlatego ,ze sobie nieradzi z nauka jako niedorozwinietego umyslowo.Nie ma dzieci glupich.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
3
~patti 2012-11-29 (22:19) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 13 godzin i 8 minut temu

to wszystko wina nauczycieli tego okropnego ginazjum, tez tam kiedys uczeszczalam, gdy dzialo sie cos zlego nauczyciele nie reagowali, nikt nie zapytal co sie dzieje, nikt nie pomagal, tylko ocenami potrafili ucznia dobic, na szczescie przenioslam sie z tamtad... Dzieci w tym wieku maja bardzo slaba psychike, tym bardziej po takich przejsciach jakie przeszedl ten chlopiec... dlaczego szkola nie zainteresowala sie zlym stanem psychicznym chlopca??? dlaczego wiedzac ze po utracie mamy chlopiec obnizyl sie w nauce, nauczyciele nie probowali mu pomoc??? gdzie do cholery byl wychowawca i pedagog szkolny??? i na cholere oni tam wogole sa skoro pozytku z nich nie ma zadnego!!! Jak dla mnie to to gimnazjum powinno zostac zamkniete poniewaz pracuja tam ludzie nie odpowiedzialni i bez serca, mam nadzieje ze policja wezmie sie za osoby ktorych obowiazkiem bylo pomoc a tego nie zrobily..! Az serce sie kraja... niech duszyczka tego chlopca spoczywa w pokoju :'(

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

9
3
~rtv 2012-11-30 (16:49) 1 rok 9 miesięcy 15 dni 18 godzin i 38 minut temu

fajny plac zabaw...

odpowiedz

5
0
~Marcin Rolicki 2012-11-30 (11:05) 1 rok 9 miesięcy 16 dni i 22 minuty temu

To tragedia.

odpowiedz

5
9
~marek 2012-11-30 (10:42) 1 rok 9 miesięcy 16 dni i 45 minut temu

typowa POLSKA rodzina mama tyra we Włoszech tata w nagli aby zapewnić swemu potomstwu godne życie a babcia wychowuje a raczej chowa wnuki i oto efekty. Nie twierdzę że tak było w tym przypadku ale takich rodzin są tysiące. Podziękujmy za to wybawicielom tego państwa z KRK i SOLIDARNOŚCI

odpowiedz

11
45
~Nauczyciel. 2012-11-28 (17:41) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 17 godzin i 46 minut temu

Nie zostawił listu bo nie umiał pisać,przecież pisze wyrażnie że prawie nic nie umiał.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

9
2
~Otik 2012-11-30 (06:29) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 4 godziny i 58 minut temu

Podziękujmy za gimnazja Unii Wolności.

odpowiedz

6
0
arturek25 2012-11-29 (23:52) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 11 godzin i 35 minut temu

Dzisiaj wielu ludzi nie wie po co się żyje niestety. Każdy człowiek jest indywidualnością. nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo, a tym bardziej społeczeństwo obywatelskie

odpowiedz

12
0
~magda 2012-11-29 (22:55) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Chory system! nikt się nie zainteresował dlaczego tak źle się uczy????!!!!! A pedagog szkolny kasę bierze, wychowawca klasy ślepy.... tym bardziej, że pewnie wiedział/ła , że rodziców brak i nikt się nie zainteresował. Wiem, że jak ktoś chce popełnić samobójstwo, to to zrobi, ale wątpię, że ten chłopiec wiedział co robi. Pewnie myślał, że w takim publicznym miejscu ktoś go uratuje....ale nikt nie zdążył. Przykre:-(

odpowiedz

1
0
~Ala 2012-11-29 (22:54) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 12 godzin i 33 minuty temu

Jakby jakaś krowa - nauczycielka wyżywała się na moim dziecku (jak tu piszą ludzie), to bym ją do sądu podała! W życiu nie pozwolę żadnej wywłoce na to. Co innego wymagać, a co innego wyśmiewanie i kpina z dziecka.

odpowiedz

7
0
~Ola 2012-11-29 (20:37) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 14 godzin i 50 minut temu

To wina szkoły.7 jedynekpowinno zwrócić uwagę pedagogów

odpowiedz

9
0
~mieszkanka 2012-11-29 (20:31) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 14 godzin i 56 minut temu

dajcie spokoj co wy tu wygaduujecie ? gdzie matka? zmarła dwa lata temu:(( !. dajcie juz spokoj niech spoczywa w pokoju na zawsze w naszych sercach!

odpowiedz

18
0
~Dziwne 2012-11-29 (20:28) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 14 godzin i 59 minut temu

Zauważyliście że dzieci które targneły sie na swoje życie to są to gimnazjaliści? moje zdanie jest takie,wrócić do starego systemu i zlikwidować gimnazja,gimnazjum jest zagrożeniem zdrowia i życia waszych i naszych przyszłych dzieci.Kto wie czy jutro kolejne kilkanaście gimnazjalistów popełni samobójstwo :( ciekawe ile jeszcze tragedii musi się stać przez gimnazjum by Rząd zrozumiał że ten system nie ma sensu.

odpowiedz

16
0
~ab 2012-11-28 (22:25) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 13 godzin i 2 minuty temu

Ta wspaniała szkoła to Gimnazjum Gminy Stargard, porażka... To już drugie samobójstwo ucznia tej szkoły, 2 lata temu było to samo...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
4
~roman 2012-11-28 (21:49) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 13 godzin i 38 minut temu

Jak to?- wykluczacie to kto mu pomógl. Byl zagrożony z siedmiu przedmiotów czyli byl zagrożony u siedmiu predagogów , co za tym idzie byl zagrożony w gronie siedmiu wyksztalconych ludzi mających za swój cel wprowadzić tego mlodego czlowieka w dorosle życie. Ci nauczyciele spotykali sie w pokoju nauczycielskim co godzinę i co? nie rozmawiali na temat tego opuszczonego chlopca? Co nie wiedzieli ,że wychowule go stara babcia i starszy brat? Myślę ,że prokurator w tej sprawie nie będzie mial trudnego zadania.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

3
0
~NA... 2012-11-29 (17:08) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 18 godzin i 19 minut temu

ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM ZYCIEM

odpowiedz

2
2
~..... MNIEJ UCZUCIA 2012-11-29 (17:04) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 18 godzin i 23 minuty temu

co wy ludzie w ogóle piszecie nie macie pojęcia nawet czy to że miał problemy z nauką to prawda. POWIEM TAK ZAJMIJ SIĘ SWOIM ZYCIE A NIE CUDZYM I DAJCIE RODZINIE GO OPŁAKIWAĆ BEZ TAKICH GŁUPICH KOMENTARZY!!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ministerstwo obrony Ukrainy: państwa NATO już zaczęły dostarczać nam broń
dodane 2014-09-14 (19:31) 15 godzin i 56 minut temu

Tragiczny skok ze spadochronem. Nie żyje prezes portu lotniczego w Łodzi
dodane 2014-09-14 (20:36) 14 godzin i 51 minut temu

Angela Merkel wzywa Niemców do walki z antysemityzmem
dodane 2014-09-14 (21:06) 14 godzin i 21 minut temu

Ewa Kopacz zapowiada: nazwiska ministrów jako pierwszy pozna prezydent
dodane 2014-09-14 (18:55) 16 godzin i 32 minuty temu

Rada Bezpieczeństwa Ukrainy: Rosja wstrzymała wycofywanie wojsk
dodane 2014-09-12 (16:38) 2 dni 18 godzin i 49 minut temu

Ukraińscy żołnierze i prorosyjscy separatyści wymienili zakładników
dodane 2014-09-12 (14:17) 2 dni 21 godzin i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Twoim zdaniem Ewa Kopacz będzie lepszym premierem niż Donald Tusk?

liczba oddanych głosów: 15342