więcej

warmińsko-mazurskie

Tragiczny wypadek: zginęła kobieta w ciąży i dziecko.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2012-07-28 (19:20) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 42 minuty temu
drukuj


Tragiczny wypadek: zginęła kobieta w ciąży i dziecko
opinie video
Kobieta w ciąży i jej 1,5-roczny syn zginęli w wypadku, do którego doszło w miejscowości Kociołki koło Gołdapi (Warmińsko-mazurskie). Kierowca, który potrącił śmiertelnie dwoje pieszych, miał w wydychanym powietrzu 0,26 promila alkoholu.

Jak poinformowała Mariola Plichta z warmińsko-mazurskiej policji, do wypadku doszło, gdy kierowca osobowego volvo omijał grupę pieszych idących drogą, wtedy wpadł w poślizg i uderzył w 25-letnią kobietę i jej syna także idących poboczem. - Mężczyzna został od razu zatrzymany, są świadkowie tego wypadku, którzy mówią, że kierowca jechał bardzo szybko - powiedziała Plichta.

Podkreśliła, że mężczyzna, gdy wytrzeźwieje w izbie zatrzymań, zostanie przewieziony do prokuratury na przesłuchanie. Odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku, za co grozi kara do 8 lat więzienia.

Według policji nie zostanie mu jednak postawiony zarzut jazdy po pijanemu, gdyż dawka alkoholu w jego organizmie nie przekroczyła 0,5 promila.

- Dawka alkoholu, którą stwierdzono w badaniu u kierowcy, czyli 0,2 promila, może wskazywać, że wypił on jedno piwo - podkreśliła. Dodała, że taka ilość kwalifikuje ten czyn jako wykroczenie polegające na tym iż kierowca "jechał po użyciu alkoholu".


(db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 9 4.89%
nie 175 95.11%

Przeczytaj też

materiał wideo

Tragedia na drodze. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie rowerzystki i dziecko

dodane 2012-08-21 (10:42) 2 lata 3 miesiące 28 dni 17 godzin i 20 minut temu

Tragiczny wypadek w Leicester: dwoje dzieci w wózkach zginęło na przejściu dla pieszych

dodane 2012-08-07 (18:15) 2 lata 4 miesiące 12 dni 9 godzin i 47 minut temu

Lubuskie: zablokowana droga K2 w powiecie żagańskim

dodane 2012-07-30 (09:15) 2 lata 4 miesiące 19 dni 18 godzin i 47 minut temu

Zderzenie tira z karetką pogotowia w woj. łódzkim

aktualizacja 2012-07-30 (10:39) 2 lata 4 miesiące 19 dni 17 godzin i 23 minuty temu

Kierowca wjechał w przystanek. Ranne trzy młode dziewczyny

dodane 2012-07-29 (12:49) 2 lata 4 miesiące 20 dni 15 godzin i 13 minut temu

Zderzyły się trzy samochody. Wśród rannych dziecko

aktualizacja 2012-07-28 (19:44) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 18 minut temu

Tragiczny wypadek w woj. warmińsko-mazurskim. W aucie spłonęły dwie osoby

dodane 2012-07-27 (16:45) 2 lata 4 miesiące 22 dni 11 godzin i 17 minut temu

Tragedia na Podkarpaciu - jedna osoba nie żyje, motocyklista walczy o życie

aktualizacja 2012-07-25 (21:55) 2 lata 4 miesiące 24 dni 6 godzin i 7 minut temu

11 ofiar śmiertelnych wypadku furgonetki w Teksasie

dodane 2012-07-23 (10:25) 2 lata 4 miesiące 26 dni 17 godzin i 37 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (341)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

95
6
~kam 2012-07-28 (20:44) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 18 minut temu

jako ojciec i maz żylbym tylko po to zeby pomscic moich bliskich.Nie darowalbym gnojowi

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

93
5
~ja 2012-07-28 (19:57) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 5 minut temu

Tylko w Polsce jest takie głupie prawo.Zabił trzy niewinne osoby i tylko 8 lat....O zgrozo!!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

56
3
~orionka 2012-07-28 (22:14) 2 lata 4 miesiące 21 dni 5 godzin i 48 minut temu

Kilkanascie lat temu w moim miescie w ten sam sposob zginela mloda kobieta,zdazyla tylko odepchnac swoje dzieci.Facet ktory ja zabil wracal z meczu po piwku, tez dostal smiesznie niska kare kilka latek na koszt panstwa...czyt.podatnikow To jakas paranoja- najpierw sie go wiezie na wytrzezwienie,pozniej sie stwierdza,ze to nie byla jazda po pijanemu tylko popelnil WYKROCZENIE???? kobieta w ciazy i dziecko-8lat a ile daja za 2dziewczynki? Takie prawo to hanba, ciesze sie ze juz nie mieszkam w tym kraju...i tylko mi ludzi zal.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

68
15
~gość 2012-07-28 (20:03) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 59 minut temu

o ja 8 lat?? zabił z premedytacją a oni mu chcą dać 8 lat, dożywocie a nie 8 lat. skoro jechał szybko to liczył się z tym że kogoś zabije wiec dożywocie, zabił 3 osoby bo kobietę i dwoje dzieci.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

55
4
~leader24 2012-07-28 (22:11) 2 lata 4 miesiące 21 dni 5 godzin i 51 minut temu

Przykro czytać.Mam 5-cio miesięczną córeczkę.Życie za mojego skarba bym oddała!Gołymi rękoma zabiłabym na miejscu każdego kto chociażby spróbował zrobić jej krzywdę!Kara do 8 lat-dostanie me..a 5 lat w zawieszeniu(ewentualnie odsiedzi 3 lata i wyjdzie za dobre zachowanie)Dla polskiego sądu tyle wart jest życie trójki osób!!!WSTYD,WSTYD,WSTYD!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

47
1
~tyrion 2012-07-28 (20:28) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 34 minuty temu

Zabił 3 osoby ,matkę i jej dwoje dzieci ,powinni policzyć 8 lat x 3 .....ale najgorsze przeżywa teraz mąż i ojciec ,brak słów żeby coś sensownego napisać,moje kondolencje i głębokie współczucie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

47
2
~olo 2012-07-28 (19:56) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 6 minut temu

ze wariat jechal to jedna sprawa ale ze nie buduje sie zadnych chodnikow czy utwardzonych sciezek wzdluz drog to inna sprawa, ile setek tysiecy osob naraza swoje zycie gdyz musi chodzi po szosach lub jezdzic na rowerach wsrod tirow i wariatow za kierownica ale rzad PSL-PO ma inne sprawy na glowie posadki i premie w spolkach panstwowych aby swoi kupowali sobie duze i bezpieczne samochody i reszte spoleczenstwa mieli w tyle

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

63
19
~Poker 2012-07-28 (19:43) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 19 minut temu

Jakie "do 8 lat" !!!!?!!!! Dożywocie a nawet kara śmierci ! Nie chcę słyszeć nawet PISowskiego wycia że nie można zabijać ! Klerowi zależy na tym a PIS mu w to gra ! Dożywocie gnojowi !

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

74
31
stanty 2012-07-28 (21:17) 2 lata 4 miesiące 21 dni 6 godzin i 45 minut temu

Porąbało was !!! 0,26 promila może mieć każdy z was i nie być po żadnym alkoholu !!! "Zatrzymany do wytrzeźwienia" Smieszne i chore !!! Popełnił błąd i musi za niego odpowiedzieć, ale nie róbcie z niego pijaka.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

40
2
~cojest 2012-07-28 (19:51) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 11 minut temu

Zabił i to nazywacie wykroczeniem?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

37
2
~predowidz 2012-07-28 (20:03) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 59 minut temu

Dwa lata, to też jest do ośmiu ,przecież to jest jakaś paranoja .Słyszy sie często że np ,za produkowanie fałszywek grozi piętnaście lat lub za produkcje narkotyków również dużo wyższy wyrok niż do ośmiu ,komuś zależy żeby w POLSCE nie karać odpowiednimi wyrokami ludzi którzy odbierają życie innym ludziom .POLAKOM.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

35
1
~Kaja 2012-07-28 (23:35) 2 lata 4 miesiące 21 dni 4 godziny i 27 minut temu

Kondolencje dla rodziny . Tutaj nie ma co komentować zginęło troje ludzi ... żal również kierowcy można oszaleć .

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

38
6
~kicia 2012-07-28 (20:46) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 16 minut temu

W Polsce za zabicie psa grozi kara 8 lat więzienia,a taka sama za zabicie trojga ludzkich istot.W polsko-języcznym prawie zabicie dziecka nienarodzonego nie jest przestępstwem(to tylko kobieta ciężarna,chyba z brzuchem pełnym kamieni)...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
0
~aga 2012-07-29 (10:01) 2 lata 4 miesiące 20 dni 18 godzin i 1 minutę temu

Z całego serca współczuję rodzinie. Nie wyobrażam sobie ich cierpienia. Ktoś stracił żonę, dzieci, córkę, wnuki... Czytam wasze komentarze i nie rozumiem dlaczego nie potraficie ograniczyć się do krótkiego wpisu. Co jeden to mądrzejszy. Pomijam już chamstwo bo przypuszczam że to małoletnie głupki się nudzą. Ktoś, kto ma rodzinę i dzieci, ktoś, kto oczekuje na narodziny swojego dziecka, rozumie ogrom tej tragedii.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

32
5
~eva 2012-07-28 (21:13) 2 lata 4 miesiące 21 dni 6 godzin i 49 minut temu

Nikt nie zna dnia ani godziny. Teraz człowiek wyjdzie z domu i nie wie czy wroci. Zgineła niewinna kobieta. I dzieci. Boze czemu dałes zycie i je odebrałes istotce, ktora na swiat sie nie prosiła. I istotce co swiata nie poznała. Matce ktora kochała i napewno zyc chciała. Dlaczego nad nimi nie czuwałes, a tego gnoja z rak smierci wyrwałes.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

30
3
~gosc 2012-07-28 (20:40) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 22 minuty temu

to byl wypity czy nie , mozna pic i jechac czy nie mozna , wydaje mi sie ze nie mozna a wiec byl po alkoholu i spowodowal wypadek , proste , druga sprawa 8 lat ???? chyba x 3 , zabil czy osoby do jasnej cholerki po alkoholu

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

27
1
~kicia 2012-07-28 (20:43) 2 lata 4 miesiące 21 dni 7 godzin i 19 minut temu

A przekupny sąd wyda wyrok uniewinniający,uzasadniając,że nie miał obowiązku zwalniać przed każdą grupą pieszych i że były niekorzystne warunki atmosferyczne ( nadmierne słońce).Znam przypadek,gdy kierowca na miejskiej drodze (dozwolona prędkość 50 km/h) testował swoje nowe super auto , jechał z prędkością 160 km/h i zderzył się z maluchem,którym jechała matka z 18 - letnią córkę i zabił je obie i nie został skazany,bo był synem biznesmena-mafioso.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

25
1
~lew 2012-07-28 (21:45) 2 lata 4 miesiące 21 dni 6 godzin i 17 minut temu

Czytajac o tym dramacie az lzy cisna mi sie do oczu Skladam wyrazy wspolczucia rodzinie ktora stracila corke zone , syna wnuczka .

odpowiedz

27
3
~ab 2012-07-28 (19:56) 2 lata 4 miesiące 21 dni 8 godzin i 6 minut temu

Wiocha zawsze jeździ po pijaku.A bo to policjant szwagier sąsiad kolega.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
1
~d 2012-07-28 (22:50) 2 lata 4 miesiące 21 dni 5 godzin i 12 minut temu

za zabicie trzech osób kara do 8 lat? to jakaś kpina! +++

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 17 godzin i 2 minuty temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 16 godzin i 57 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 17 godzin i 47 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 17 godzin i 38 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 17 godzin i 57 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29610