Strona główna serwisu
Tomek Orszulak

oprac.Tomek Orszulak

Algierczyk i Tunezyjczyk podejrzani o zabójstwo w Ełku. Trafią na trzy miesiące do aresztu

Algierczyk i Tunezyjczyk podejrzani o zabójstwo w Ełku. Trafią na trzy miesiące do aresztu

Na trzy miesiące do aresztu trafi 41-letni Algierczyk, podejrzany o zabójstwo 21-letniego Daniela w noc sylwestrową w Ełku - poinformował jego obrońca. Decyzję o areszcie, na wniosek prokuratury, podjął sąd rejonowy w Ełku. Prokuratura zwolniła do domów Algierczyka i Marokańczyka, którzy zostali zatrzymani po zabójstwie Polaka przed barem z kebabem w Ełku. Mężczyznom nie przedstawiono żadnych zarzutów, a w trosce o ich bezpieczeństwo objęto ich nadzorem.
41-letni Algierczyk, podejrzany o zabójstwo 21-letniego Daniela w noc sylwestrową w Ełku 41-letni Algierczyk, podejrzany o zabójstwo 21-letniego Daniela w noc sylwestrową w Ełku ()
Obrońca Algierczyka mec. Wojciech Stpiczyński powiedział dziennikarzom, że "podejrzany złożył obszerne wyjaśnienia, nie przyznaje się do winy, a okoliczności wskazywane przez niego wskazują, że naprawdę jest niewinny". - Osoba, która bezpośrednio popełniła ten czyn, przyznała się - dodał adwokat.

Według niego "podejrzany tak naprawdę był tylko świadkiem". Dodał, że na pewno zostanie złożone zażalenie na decyzje sądu o aresztowaniu, ale nie wie czy on to zrobi, czy już nowy obrońca.

Adwokat powiedział dziennikarzom w sądzie, że po zakończeniu posiedzenia ws. aresztu przestaje reprezentować swego klienta. - Jest to decyzja wspólna i proszę o uszanowanie tego - podkreślił, nie chcąc mówić o powodach rezygnacji.


Zabójstwa Polaka w Ełku. Areszt dla 26-letniego Tunezyjczyka i 41-letniego Algierczyka

Sąd rejonowy w Ełku rozpatrując wnioski prokuratury w Ełku, zdecydował o aresztowaniu na trzy miesiące dwóch podejrzanych o zabójstwo Polaka, 26-letniego Tunezyjczyka, kucharza z kebab-baru i 41-letniego Algierczyka, właściciela lokalu. Posiedzenie toczyło się za zamkniętymi drzwiami.

Według śledczych prowadzących postępowanie ws. zabójstwa chłopaka, awantura zaczęła się, gdy wybiegł on z lokalu zabierając dwie butelki napoju. W pościg za 21-latkiem ruszyli Tunezyjczyk i Algierczyk. Dogonili mężczyznę, doszło do szarpaniny. Według ustaleń prokuratury Algierczyk miał szarpać i przytrzymywać Daniela, a Tunezyjczyk zadawał chłopakowi ciosy nożem. Potem obaj napastnicy wrócili do baru.


PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (140)
Nie zgadzam się z opinią
65
Zgadzam się z opinią
164
~Wkurzony 2017-01-03 (17:55) 7 godzin i 11 minut temu

W Polskim pierdlu go powitają odpowiednio

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
86
Zgadzam się z opinią
170
bauingenieur 2017-01-03 (17:47) 7 godzin i 19 minut temu

Nie kupujcie u KEBABÓW sami sie wyniosą!!! A jak bedą sprawiali problemy zmobilizujemy siły!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
64
~Gienek 2017-01-03 (18:05) 7 godzin i 1 minutę temu

Własciciel baru powinien siedzieć za współudział w morderstwie. To jest tak jak bym przytrzymał kogoś a mój kolega zabiłby kogoś to co ja nie jestem winien ??? Kur.... gdzie my źyjemy ?? Za pustyni ??? w afryce ??? Pytam !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2