Strona główna serwisu
Jacht zahaczył o linię energetyczną. Cztery osoby zginęły

Jacht zahaczył o linię energetyczną. Cztery osoby zginęły

Czterech żeglarzy zginęło na kanale Cieplicówka koło Elbląga w pożarze jachtu, którym płynęli. Pożar wybuchł, gdy maszt żaglówki zahaczył o linię energetyczną - poinformowała elbląska straż pożarna.
Jak poinformowała straż pożarna według świadków, 5-metrowy jacht płynął kanałem łączącym rzekę Nogat z Zalewem Wiślanym. Płynący nim żeglarze najprawdopodobniej nie złożyli masztu i w pewnej chwili ten zahaczył o linię energetyczną wysokiego napięcia.

Doszło do pożaru jachtu. Po odholowaniu żaglówki do brzegu, pod pokładem znaleziono zwęglone ciała czterech osób.

Na miejsce jedzie prokurator, który będzie ustalał okoliczności śmierci żeglarzy. Na razie nic nie wiadomo o ich tożsamości.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (372)
Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
12
~trolla 2014-04-13 (16:34) 1 godzinę i 49 minut temu

A ten idiota kaczorek buduje już nowy duży port zapomniawszy o wielu przeszkodach uniemożliwiajacych sensowność tych słów . Cóż wladza warta każdej wypowiedzianej bzdury.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
0
~Świadek 2014-04-13 (17:55) 28 minut temu

nie wyskoczyli do wody, ponieważ nie umieli pływać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
7
~AEFR 2014-04-13 (16:44) 1 godzinę i 39 minut temu

Bogaci byli bo mieli jacht to szlak z nimi

odpowiedz

zgłoś do moderacji