Strona główna serwisu
Jacht zahaczył o linię energetyczną. Cztery osoby zginęły

Jacht zahaczył o linię energetyczną. Cztery osoby zginęły

Czterech żeglarzy zginęło na kanale Cieplicówka koło Elbląga w pożarze jachtu, którym płynęli. Pożar wybuchł, gdy maszt żaglówki zahaczył o linię energetyczną - poinformowała elbląska straż pożarna.
Jak poinformowała straż pożarna według świadków, 5-metrowy jacht płynął kanałem łączącym rzekę Nogat z Zalewem Wiślanym. Płynący nim żeglarze najprawdopodobniej nie złożyli masztu i w pewnej chwili ten zahaczył o linię energetyczną wysokiego napięcia.

Doszło do pożaru jachtu. Po odholowaniu żaglówki do brzegu, pod pokładem znaleziono zwęglone ciała czterech osób.

Na miejsce jedzie prokurator, który będzie ustalał okoliczności śmierci żeglarzy. Na razie nic nie wiadomo o ich tożsamości.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (372)
Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
12
~trolla 2014-04-13 (16:34) 3 godziny i 11 minut temu

A ten idiota kaczorek buduje już nowy duży port zapomniawszy o wielu przeszkodach uniemożliwiajacych sensowność tych słów . Cóż wladza warta każdej wypowiedzianej bzdury.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
0
~Świadek 2014-04-13 (17:55) 1 godzinę i 50 minut temu

nie wyskoczyli do wody, ponieważ nie umieli pływać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
7
~AEFR 2014-04-13 (16:44) 3 godziny i 1 minutę temu

Bogaci byli bo mieli jacht to szlak z nimi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
3
~Dziamdziak 2014-04-13 (16:35) 3 godziny i 10 minut temu

To juz kanal na Mierzeji Wislanej Wilk z Kaczynskim przekopali? Widac, ze Kaczynski znowu fuszerke odstawil, kaanal misla byc dla duzych statkow handlowych, a tu nawet jachtem ciezko sie przecisnac.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
2
~caritas 2014-04-13 (15:42) 4 godziny i 3 minuty temu

typowy zamach. Oni wiedzieli kto podkladal bomby w samolocie prezydenckim. Od pradu nie mozxe sie zapalic jach na wodzie. Woda jest niepalna. Wiem bo mam prad w domu i kiedys probowal;em zapalic wode i nie udalo sie. To jedno wielkie klamstwo. Jestem ekspertem parlamentarnego zespolu do wyjasnienia spraw wszelkich i zagadkowych p. macierewicza. Nie blefuje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
12
~kaz 2014-04-13 (15:18) 4 godziny i 27 minut temu

Bóg tak chciał bo bez jego woli ponoć nic się nie dzieje. Chyba że chodzi o głupotę ludzką.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
0
~6 2014-04-13 (18:13) 1 godzinę i 32 minut temu

nawet mi ich nie żal

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
1
~xris, 2014-04-13 (17:28) 2 godziny i 17 minut temu

CO ZA KRAJ - NAJPIERW SAMOLOT I BRZOZA = TRAGEDIA, LINIA ENERGETYCZNA I JACHT = TRAGEDIA, I WIELE INNYCH ABSURDALNYCH WYPADKÓW PRZEZ GŁUPOTĘ poSŁÓW. pANOWIE pOSŁOWIE PROPONUJĘ ZŁOŻYĆ PROJEKT USTAWY PT. KTO JEST ZA PRZYŁĄCZENIEM poLSKI DO FEDERACJI rosyjskiej BO TAM JEST ....................................................!?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
2
~Adam 2014-04-13 (17:24) 2 godziny i 21 minut temu

Czy będzie o ty wydarzeniu program "Pod Napięciem" ? Swoją drogą żeglarze zapewne przed śmiercią tańczyli breakdance pod piosenkę Skakin Dudi A u siala lala, a kiedy zatlił się pożar na jachcie, oni leżeli spokojnie słuchając Kazika Spalam się...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
10
~olo 2014-04-13 (15:17) 4 godziny i 28 minut temu

TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA KARA BOŻA. NIEDZIELA PALMOWA A POGAŃSTWO ZAMIAST DO KOŚCIOŁA WYBRAŁO JAHT,HULANKI SWAWOLA I BEZCZESZCZENIE TAK WAŻNEGO DNIA PAŃSKIEGO.....KONIEC KROPKA.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
41
Zgadzam się z opinią
32
~antymoher 2014-04-13 (15:10) 4 godziny i 35 minut temu

kto wygrał ostatnio w Elblongu ? Wiadomo pisiory !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
7
~pissiak 2014-04-13 (16:46) 2 godziny i 59 minut temu

Skandal ! Skad szczaly na jachcie ? Skad wziela sie mgla i hel w Elblagu ? Kto je wyprodukowal ? To ponowny zamach rosyjski na polskie zeglarstwo. Wyslac Macierewicza zaglowka do USA i on tam to udowodni :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
4
~loki 2014-04-13 (20:58) 22 godzin i 47 minut temu

Jak można zginać w pożarze jachtu?? przecież to pływa na wodzie, wystarczy wyskoczyć, wysoko nie jest!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
10
Prawy-i-Sprawiedliwy 2014-04-13 (17:18) 2 godziny i 27 minut temu

Wszyscy w Polsce traktowali liderów PiS, trochę jak dzieci specjalnej troski przez dłuższy czas - powiedział na antenie Radia Zet Donald Tusk. - Ale powoli przychodzi ten moment żeby ta nadzwyczajna ochrona przestała paraliżować opinię publiczną, bo to co wyprawia Jarosław Kaczyński w sprawie katastrofy, czy Antoni Macierewicz, to już nie jest tylko kwestia ich poglądu, to już jest problem, jaki dotyczący całego państwa i wszystkich Polaków. Trzeba coraz bardziej otwarcie mówić, że ta obsesja to też jest cyniczny plan liderów PiS na utrzymanie takiej mobilizacji swojego elektoratu, dość paskudne działanie! - Święta prawda, Panie Premierze!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
19
~XXXXXXXXXXXXXXXX 2014-04-13 (15:35) 4 godziny i 10 minut temu

Jak można spalić się żywcem na wodzie? Jak ktoś płonie to automatycznie wskakuje do wody, a tym bardziej gdy ona jest dookoła.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
6
~Bogdan 2014-04-13 (17:04) 2 godziny i 41 minut temu

Miał być zwykły seks sodomiczny, ale coś zaiskrzyło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
22
~Normalny pol 2014-04-13 (16:59) 2 godziny i 46 minut temu

Durniow nie brak na jacht ich stac ale na wykształcenie poidstawowe juz nie strarczylo pieniedzy, stad takie lebiegi musza ginac,maja swoja wolnosc i demokracje w stylu zgnilizny zachodniej. Haslo jakatego Owsiaka / robta co chceta/ jak najbardziej odpowiednie dla tych niedorozwojow umyslowych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
10
~licealista 2014-04-13 (15:18) 4 godziny i 27 minut temu

Dobra,dobra,ale nie rozumiem jak sie mozna spalić na jeziorze?dlaczego nie wyskoczyli do wody,pływać nie umieli?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
79
Zgadzam się z opinią
47
Prawy-i-Sprawiedliwy 2014-04-13 (15:40) 4 godziny i 5 minut temu

KTO rządzi w Elblągu i dlaczego PiS ma znowu krew na rękach???!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
60
Zgadzam się z opinią
3
Prawy-i-Sprawiediiwy 2014-04-13 (17:50) 1 godzinę i 55 minut temu

Jestem członkiem elitarnego klubu gejowskiego i często uczestniczę w takich rejsach jachtami. Uprawiamy sobie wyuzdany seks analny, za który czarne barany i PiSowski ciemnogród chce spalić nas na stosie. My kieliszkami z najlepszymi winami wznosimy toasty "Na pohybel pisowskim pokurczom". My jesteśmy szlachta, my rządzimy. Dla ciemnogrodu szczaw i mirabelki.

odpowiedz