więcej

warmińsko-mazurskie

Jacht zahaczył o linię energetyczną. Cztery osoby zginęły.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-04-13 (14:45) 8 miesięcy 5 dni 16 godzin i 45 minut temu
drukuj

Czterech żeglarzy zginęło na kanale Cieplicówka koło Elbląga w pożarze jachtu, którym płynęli. Pożar wybuchł, gdy maszt żaglówki zahaczył o linię energetyczną - poinformowała elbląska straż pożarna.

Jak poinformowała straż pożarna według świadków, 5-metrowy jacht płynął kanałem łączącym rzekę Nogat z Zalewem Wiślanym. Płynący nim żeglarze najprawdopodobniej nie złożyli masztu i w pewnej chwili ten zahaczył o linię energetyczną wysokiego napięcia.

Doszło do pożaru jachtu. Po odholowaniu żaglówki do brzegu, pod pokładem znaleziono zwęglone ciała czterech osób.

Na miejsce jedzie prokurator, który będzie ustalał okoliczności śmierci żeglarzy. Na razie nic nie wiadomo o ich tożsamości.


(db, asz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 36 10.94%
nie 293 89.06%

Przeczytaj też

Na Bałtyku zatonął norweski żaglowiec Wyvern. Zaginęła jedna osoba

dodane 2013-07-11 (14:27) 1 rok 5 miesięcy 7 dni 17 godzin i 3 minuty temu

Poszukiwania żeglarza na jeziorze Niegocin. Nurkowie odnaleźli ciało

aktualizacja 2012-07-26 (14:18) 2 lata 4 miesiące 22 dni 17 godzin i 12 minut temu

Młody żeglarz zaginął bez wieści - czy to jego ciało?

aktualizacja 2010-07-27 (14:47) 4 lata 4 miesiące 21 dni 16 godzin i 43 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (372)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

12
16
~trolla 2014-04-13 (16:34) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 56 minut temu

A ten idiota kaczorek buduje już nowy duży port zapomniawszy o wielu przeszkodach uniemożliwiajacych sensowność tych słów . Cóż wladza warta każdej wypowiedzianej bzdury.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
5
~Świadek 2014-04-13 (17:55) 8 miesięcy 5 dni 13 godzin i 35 minut temu

nie wyskoczyli do wody, ponieważ nie umieli pływać

odpowiedz

7
12
~AEFR 2014-04-13 (16:44) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 46 minut temu

Bogaci byli bo mieli jacht to szlak z nimi

odpowiedz

3
8
~Dziamdziak 2014-04-13 (16:35) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 55 minut temu

To juz kanal na Mierzeji Wislanej Wilk z Kaczynskim przekopali? Widac, ze Kaczynski znowu fuszerke odstawil, kaanal misla byc dla duzych statkow handlowych, a tu nawet jachtem ciezko sie przecisnac.

odpowiedz

2
7
~caritas 2014-04-13 (15:42) 8 miesięcy 5 dni 15 godzin i 48 minut temu

typowy zamach. Oni wiedzieli kto podkladal bomby w samolocie prezydenckim. Od pradu nie mozxe sie zapalic jach na wodzie. Woda jest niepalna. Wiem bo mam prad w domu i kiedys probowal;em zapalic wode i nie udalo sie. To jedno wielkie klamstwo. Jestem ekspertem parlamentarnego zespolu do wyjasnienia spraw wszelkich i zagadkowych p. macierewicza. Nie blefuje.

odpowiedz

12
17
~kaz 2014-04-13 (15:18) 8 miesięcy 5 dni 16 godzin i 12 minut temu

Bóg tak chciał bo bez jego woli ponoć nic się nie dzieje. Chyba że chodzi o głupotę ludzką.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
6
~6 2014-04-13 (18:13) 8 miesięcy 5 dni 13 godzin i 17 minut temu

nawet mi ich nie żal

odpowiedz

1
9
~xris, 2014-04-13 (17:28) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 2 minuty temu

CO ZA KRAJ - NAJPIERW SAMOLOT I BRZOZA = TRAGEDIA, LINIA ENERGETYCZNA I JACHT = TRAGEDIA, I WIELE INNYCH ABSURDALNYCH WYPADKÓW PRZEZ GŁUPOTĘ poSŁÓW. pANOWIE pOSŁOWIE PROPONUJĘ ZŁOŻYĆ PROJEKT USTAWY PT. KTO JEST ZA PRZYŁĄCZENIEM poLSKI DO FEDERACJI rosyjskiej BO TAM JEST ....................................................!?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
11
~Adam 2014-04-13 (17:24) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 6 minut temu

Czy będzie o ty wydarzeniu program "Pod Napięciem" ? Swoją drogą żeglarze zapewne przed śmiercią tańczyli breakdance pod piosenkę Skakin Dudi A u siala lala, a kiedy zatlił się pożar na jachcie, oni leżeli spokojnie słuchając Kazika Spalam się...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
19
~olo 2014-04-13 (15:17) 8 miesięcy 5 dni 16 godzin i 13 minut temu

TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA KARA BOŻA. NIEDZIELA PALMOWA A POGAŃSTWO ZAMIAST DO KOŚCIOŁA WYBRAŁO JAHT,HULANKI SWAWOLA I BEZCZESZCZENIE TAK WAŻNEGO DNIA PAŃSKIEGO.....KONIEC KROPKA.

odpowiedz

32
41
~antymoher 2014-04-13 (15:10) 8 miesięcy 5 dni 16 godzin i 20 minut temu

kto wygrał ostatnio w Elblongu ? Wiadomo pisiory !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

7
17
~pissiak 2014-04-13 (16:46) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 44 minuty temu

Skandal ! Skad szczaly na jachcie ? Skad wziela sie mgla i hel w Elblagu ? Kto je wyprodukowal ? To ponowny zamach rosyjski na polskie zeglarstwo. Wyslac Macierewicza zaglowka do USA i on tam to udowodni :)

odpowiedz

4
16
~loki 2014-04-13 (20:58) 8 miesięcy 5 dni 10 godzin i 32 minuty temu

Jak można zginać w pożarze jachtu?? przecież to pływa na wodzie, wystarczy wyskoczyć, wysoko nie jest!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
22
Prawy-i-Sprawiedliwy 2014-04-13 (17:18) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 12 minut temu

Wszyscy w Polsce traktowali liderów PiS, trochę jak dzieci specjalnej troski przez dłuższy czas - powiedział na antenie Radia Zet Donald Tusk. - Ale powoli przychodzi ten moment żeby ta nadzwyczajna ochrona przestała paraliżować opinię publiczną, bo to co wyprawia Jarosław Kaczyński w sprawie katastrofy, czy Antoni Macierewicz, to już nie jest tylko kwestia ich poglądu, to już jest problem, jaki dotyczący całego państwa i wszystkich Polaków. Trzeba coraz bardziej otwarcie mówić, że ta obsesja to też jest cyniczny plan liderów PiS na utrzymanie takiej mobilizacji swojego elektoratu, dość paskudne działanie! - Święta prawda, Panie Premierze!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
31
~XXXXXXXXXXXXXXXX 2014-04-13 (15:35) 8 miesięcy 5 dni 15 godzin i 55 minut temu

Jak można spalić się żywcem na wodzie? Jak ktoś płonie to automatycznie wskakuje do wody, a tym bardziej gdy ona jest dookoła.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
19
~Bogdan 2014-04-13 (17:04) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 26 minut temu

Miał być zwykły seks sodomiczny, ale coś zaiskrzyło.

odpowiedz

22
35
~Normalny pol 2014-04-13 (16:59) 8 miesięcy 5 dni 14 godzin i 31 minut temu

Durniow nie brak na jacht ich stac ale na wykształcenie poidstawowe juz nie strarczylo pieniedzy, stad takie lebiegi musza ginac,maja swoja wolnosc i demokracje w stylu zgnilizny zachodniej. Haslo jakatego Owsiaka / robta co chceta/ jak najbardziej odpowiednie dla tych niedorozwojow umyslowych.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
37
~licealista 2014-04-13 (15:18) 8 miesięcy 5 dni 16 godzin i 12 minut temu

Dobra,dobra,ale nie rozumiem jak sie mozna spalić na jeziorze?dlaczego nie wyskoczyli do wody,pływać nie umieli?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

47
79
Prawy-i-Sprawiedliwy 2014-04-13 (15:40) 8 miesięcy 5 dni 15 godzin i 50 minut temu

KTO rządzi w Elblągu i dlaczego PiS ma znowu krew na rękach???!

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

3
60
Prawy-i-Sprawiediiwy 2014-04-13 (17:50) 8 miesięcy 5 dni 13 godzin i 40 minut temu

Jestem członkiem elitarnego klubu gejowskiego i często uczestniczę w takich rejsach jachtami. Uprawiamy sobie wyuzdany seks analny, za który czarne barany i PiSowski ciemnogród chce spalić nas na stosie. My kieliszkami z najlepszymi winami wznosimy toasty "Na pohybel pisowskim pokurczom". My jesteśmy szlachta, my rządzimy. Dla ciemnogrodu szczaw i mirabelki.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 21 godzin i 6 minut temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 21 godzin i 25 minut temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 21 godzin i 35 minut temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 19 godzin i 30 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 19 godzin i 1 minutę temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28536