Strona główna serwisu
Pożar tira na autostradzie A2

Pożar tira na autostradzie A2

Odblokowano autostradę A2 w kierunku Świecka (Lubuskie), która była zablokowana w rezultacie pożaru tira przewożącego materiały do produkcji mebli. Nadal nieczynny jest jedynie pas awaryjny na długości 300 metrów.
Do zdarzenia doszło na 50. kilometrze autostrady od Świebodzina do Świecka.

- Kierowca ciężarówki zauważył, że auto się dymi i z niego wyszedł, po czym ciężarówka stanęła w płomieniach. Nikomu nic się nie stało - dodała Migdalska.

W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (65)
Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
35
~kibic 2012-02-25 (17:09) 23 godzin i 19 minut temu

Teraz tusk będzie miał wymówkę, ze autostrada była ale się spaliła.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
16
~dam 2012-02-25 (17:03) 23 godzin i 25 minut temu

takie autostrady ze pbojetnie jakki wypadek i juz droga nie jest przejezdna!! to sa autostrady?? drogi szybkiego ruchu jak juz!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~soniacz36 2012-02-25 (17:17) 23 godzin i 11 minut temu

he he autostrada z dwoma pasami ruchu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~patriotUS 2012-02-25 (19:26) 21 godzin i 2 minuty temu

W Polsce wszystkie ciezarowki to TIR,a wszystkie wieksze motocykle to choppery

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
8
~no tak 2012-02-25 (19:06) 21 godzin i 22 minut temu

TIR - nie może się palić bo to organizacja. Palić to się może samochód ciężarowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~mrhoshi 2012-02-25 (18:47) 21 godzin i 41 minut temu

Polskie autostrady hahaha byle asfalt wylozyc, porozdzielac barierkami i heja. Przeciez ta autostrada to jakas masakra, brak znakow ostrzegawczych, brak tablic informacyjnych !!! Wlasnie dzwonil do mnie znajomy co jechal w tym korku i opowiadal, ze prawy pas jest zamkniety, stoi na nim ciezarowka ze znakiem nakazu jazdy w lewo od niej, po czym zjezdzamy na lewy pas i po jakis 600m stoi koleś z latarka i macha, aby zjechac z autostrady bo zamknieta !!! Czaicie !!! Jaka wiocha , przeciez tam za chwile dojdzie do kolejnego wypadku !!! Ludzie z czym do EUROPY !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~fx 2012-02-25 (20:25) 20 godzin i 3 minuty temu

A słyszeliście że Niemcy są w innej strefie klimatycznej?! Minister infrastruktury tłumaczył się żeautostrada popękała bo było zimno! To widocznie Niemcy muszą mieć inny klimat bo u nich nie popękały autostrady... Sorki że tak bez związku ale przy okazji ciężarówek...Aż się nie chce wierzyć że Polska leży w tak trudnym klimacie że ciężarówki trzeba podpalać żeby asfaltnie pękał..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Rifu 2012-02-25 (18:19) 22 godzin i 9 minut temu

Piesi na autostrady !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
9
~Użytkownik 2012-02-25 (17:29) 22 godzin i 59 minut temu

PO to buduje się przepinki na autostradach aby z nich korzystać! W Polsce bierze się pieniądze za przejazd, ale żeby skorzystać z przepinki trzeba popracować! Zdemontować bariery,ustawić uboty i kilka znaków! Kierowcy niech stoją,a my ich doimy za przejazd!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Jacek 2012-02-25 (17:20) 23 godzin i 8 minut temu

Co to za dziwna autostrada na której dochodzi do wielu wypadków??? Ona jest chyba jedyna taka w Polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
43
Zgadzam się z opinią
47
~Dziamdziak 2012-02-25 (17:09) 23 godzin i 19 minut temu

Droga do Jezusa w Swiebodzinie zostala zamknieta... Co na to Jezus?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~m 2012-02-25 (20:31) 19 godzin i 57 minut temu

Tiry na tory!?Ciekawe co napiszecie oszołomy jak się wykolei pociąg z tymi tirami?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~maybe 2012-02-25 (18:26) 22 godzin i 2 minuty temu

rzucił niedopałek może

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Mario 2012-02-25 (17:59) 22 godzin i 29 minut temu

Tusk zgoni wine na PIS!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~??? 2012-02-25 (20:22) 20 godzin i 6 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~rolo 2012-02-25 (19:53) 20 godzin i 35 minut temu

obciążyć kierowcę za wyprodukowanie nadmiaru CO2

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~czaki 2012-02-25 (18:16) 22 godzin i 12 minut temu

wszystko jasne - straz pozarna nie mogla dojechac by ugasic plonacego tira ze wzgledu na wyrwy powstale w jezdni autostrady, co z kolei bylo skutkiem ostrej zimy i duzych mrozow!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
3
~bizon 2012-02-25 (17:39) 22 godzin i 49 minut temu

jakbys byl taki madry i troche jezdzil to bys wiedzial ze i trzy pasy maga byc zablokowane w niemczech nawet po 8 h sie stalo w korku...a ty tylko po polach jezdzisz

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~franek 2012-02-25 (20:25) 20 godzin i 3 minuty temu

A 2 nie jest autostrada tylko droga szykiego ruchu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~gggg 2012-02-25 (19:40) 20 godzin i 48 minut temu

w tylku mam ten ocenzurowany serwis. ostatni raz pisze to samo, co potem jakis oszolom cenzuruje bez powodu tiry na tory! skonczyc z mafia firm transportowych zakladanych przed odpady z Okraglego Stolu jak Frasyniuk..!

odpowiedz