więcej

lubuskie

Pożar tira na autostradzie A2.

PAP |  aktualizacja 2012-02-25 (23:34) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 15 godzin i 50 minut temu
drukuj

Odblokowano autostradę A2 w kierunku Świecka (Lubuskie), która była zablokowana w rezultacie pożaru tira przewożącego materiały do produkcji mebli. Nadal nieczynny jest jedynie pas awaryjny na długości 300 metrów.

Do zdarzenia doszło na 50. kilometrze autostrady od Świebodzina do Świecka.

- Kierowca ciężarówki zauważył, że auto się dymi i z niego wyszedł, po czym ciężarówka stanęła w płomieniach. Nikomu nic się nie stało - dodała Migdalska.

W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.

(meg, ekb)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

TAGI: tir, pożar, a2, świecko
oceń
tak 13 39.39%
nie 20 60.61%

Przeczytaj też

Tragedia na "4" - kierowca nie żyje, auto spłonęło

dodane 2012-02-24 (07:03) 2 lata 9 miesięcy 27 dni 8 godzin i 21 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (65)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

35
11
~kibic 2012-02-25 (17:09) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 15 minut temu

Teraz tusk będzie miał wymówkę, ze autostrada była ale się spaliła.

odpowiedz

16
3
~dam 2012-02-25 (17:03) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 21 minut temu

takie autostrady ze pbojetnie jakki wypadek i juz droga nie jest przejezdna!! to sa autostrady?? drogi szybkiego ruchu jak juz!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
2
~soniacz36 2012-02-25 (17:17) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 7 minut temu

he he autostrada z dwoma pasami ruchu

odpowiedz

5
0
~patriotUS 2012-02-25 (19:26) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 19 godzin i 58 minut temu

W Polsce wszystkie ciezarowki to TIR,a wszystkie wieksze motocykle to choppery

odpowiedz

8
3
~no tak 2012-02-25 (19:06) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 20 godzin i 18 minut temu

TIR - nie może się palić bo to organizacja. Palić to się może samochód ciężarowy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
1
~mrhoshi 2012-02-25 (18:47) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 20 godzin i 37 minut temu

Polskie autostrady hahaha byle asfalt wylozyc, porozdzielac barierkami i heja. Przeciez ta autostrada to jakas masakra, brak znakow ostrzegawczych, brak tablic informacyjnych !!! Wlasnie dzwonil do mnie znajomy co jechal w tym korku i opowiadal, ze prawy pas jest zamkniety, stoi na nim ciezarowka ze znakiem nakazu jazdy w lewo od niej, po czym zjezdzamy na lewy pas i po jakis 600m stoi koleś z latarka i macha, aby zjechac z autostrady bo zamknieta !!! Czaicie !!! Jaka wiocha , przeciez tam za chwile dojdzie do kolejnego wypadku !!! Ludzie z czym do EUROPY !!!

odpowiedz

4
0
~fx 2012-02-25 (20:25) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 18 godzin i 59 minut temu

A słyszeliście że Niemcy są w innej strefie klimatycznej?! Minister infrastruktury tłumaczył się żeautostrada popękała bo było zimno! To widocznie Niemcy muszą mieć inny klimat bo u nich nie popękały autostrady... Sorki że tak bez związku ale przy okazji ciężarówek...Aż się nie chce wierzyć że Polska leży w tak trudnym klimacie że ciężarówki trzeba podpalać żeby asfaltnie pękał..

odpowiedz

4
0
~Rifu 2012-02-25 (18:19) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 21 godzin i 5 minut temu

Piesi na autostrady !

odpowiedz

9
5
~Użytkownik 2012-02-25 (17:29) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 21 godzin i 55 minut temu

PO to buduje się przepinki na autostradach aby z nich korzystać! W Polsce bierze się pieniądze za przejazd, ale żeby skorzystać z przepinki trzeba popracować! Zdemontować bariery,ustawić uboty i kilka znaków! Kierowcy niech stoją,a my ich doimy za przejazd!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Jacek 2012-02-25 (17:20) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 4 minuty temu

Co to za dziwna autostrada na której dochodzi do wielu wypadków??? Ona jest chyba jedyna taka w Polsce.

odpowiedz

47
43
~Dziamdziak 2012-02-25 (17:09) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 22 godziny i 15 minut temu

Droga do Jezusa w Swiebodzinie zostala zamknieta... Co na to Jezus?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

2
0
~m 2012-02-25 (20:31) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 18 godzin i 53 minuty temu

Tiry na tory!?Ciekawe co napiszecie oszołomy jak się wykolei pociąg z tymi tirami?

odpowiedz

3
1
~maybe 2012-02-25 (18:26) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 20 godzin i 58 minut temu

rzucił niedopałek może

odpowiedz

4
2
~Mario 2012-02-25 (17:59) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 21 godzin i 25 minut temu

Tusk zgoni wine na PIS!!!

odpowiedz

1
0
~??? 2012-02-25 (20:22) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 19 godzin i 2 minuty temu

Samopodpalenie...

odpowiedz

4
3
~rolo 2012-02-25 (19:53) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 19 godzin i 31 minut temu

obciążyć kierowcę za wyprodukowanie nadmiaru CO2

odpowiedz

2
1
~czaki 2012-02-25 (18:16) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 21 godzin i 8 minut temu

wszystko jasne - straz pozarna nie mogla dojechac by ugasic plonacego tira ze wzgledu na wyrwy powstale w jezdni autostrady, co z kolei bylo skutkiem ostrej zimy i duzych mrozow!

odpowiedz

3
2
~bizon 2012-02-25 (17:39) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 21 godzin i 45 minut temu

jakbys byl taki madry i troche jezdzil to bys wiedzial ze i trzy pasy maga byc zablokowane w niemczech nawet po 8 h sie stalo w korku...a ty tylko po polach jezdzisz

odpowiedz

2
2
~franek 2012-02-25 (20:25) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 18 godzin i 59 minut temu

A 2 nie jest autostrada tylko droga szykiego ruchu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

4
4
~gggg 2012-02-25 (19:40) 2 lata 9 miesięcy 25 dni 19 godzin i 44 minuty temu

w tylku mam ten ocenzurowany serwis. ostatni raz pisze to samo, co potem jakis oszolom cenzuruje bez powodu tiry na tory! skonczyc z mafia firm transportowych zakladanych przed odpady z Okraglego Stolu jak Frasyniuk..!

odpowiedz