więcej

lubuskie

Pożar tira na autostradzie A2.

PAP |  aktualizacja 2012-02-25 (23:34) 2 lata 4 miesiące 28 dni 4 godziny i 44 minuty temu
drukuj

Odblokowano autostradę A2 w kierunku Świecka (Lubuskie), która była zablokowana w rezultacie pożaru tira przewożącego materiały do produkcji mebli. Nadal nieczynny jest jedynie pas awaryjny na długości 300 metrów.

Do zdarzenia doszło na 50. kilometrze autostrady od Świebodzina do Świecka.

- Kierowca ciężarówki zauważył, że auto się dymi i z niego wyszedł, po czym ciężarówka stanęła w płomieniach. Nikomu nic się nie stało - dodała Migdalska.

W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.

(meg, ekb)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

TAGI: tir, pożar, a2, świecko
oceń
tak 13 39.39%
nie 20 60.61%

Przeczytaj też

Tragedia na "4" - kierowca nie żyje, auto spłonęło

dodane 2012-02-24 (07:03) 2 lata 4 miesiące 29 dni 21 godzin i 15 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (65)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~strateg 2012-02-25 (21:05) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 13 minut temu

z tych drog to ciesza sie ruskie, maja teraz drogi do szybkiego przemieszczania wojsk pancernych, ladowiska dla smiglowcow bojowych, i drogowe odcinki lotnicze, a jak nasze f16 wyleca na poludnie .... az sie cisnie scenariusz filmu wojennego science- fiction ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~franek 2012-02-25 (20:25) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 53 minuty temu

A 2 nie jest autostrada tylko droga szykiego ruchu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

18
22
~jerryp 2012-02-25 (17:25) 2 lata 4 miesiące 28 dni 10 godzin i 53 minuty temu

A co to jest ,,tira,,? Jesli chodzi o TIR to jest to organizacja zrzeszajaca przewoznikow w transporcie miedzynarodowym. Co ma organizacja do ciezarowek? Jesli juz to kamion z francuska i po slowacku.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~histortk 2012-02-25 (21:15) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 3 minuty temu

hitler tez mial problem z drogami w polsce , ale tam gdzie byly tereny miemiec sa do tej pory sprawne, prawda tez, ze gdyby autostrady byly w polsce w kilka dni zajal by polske... przeciez m.in z powodu braku zgody na budowe jednej autostady nastapil atak na polskie.....

odpowiedz

0
0
~TIRówka 2012-02-25 (20:47) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 31 minut temu

jechałam tom drogą ok.godz. 16 i widać że straż otworzyła bramki ewakuacyjnę i żaden korek się nie tworzył, a ta ciężarówka to była jusz prawie cała spalona (firana) , a było to dokładnie na 51 km w str świecka, w 2ą str szło bez problema ruch

odpowiedz

8
3
~no tak 2012-02-25 (19:06) 2 lata 4 miesiące 28 dni 9 godzin i 12 minut temu

TIR - nie może się palić bo to organizacja. Palić to się może samochód ciężarowy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
4
~max 2012-02-25 (19:44) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 34 minuty temu

TIR to taki samochód na dużych kołach...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~m 2012-02-25 (20:31) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 47 minut temu

Tiry na tory!?Ciekawe co napiszecie oszołomy jak się wykolei pociąg z tymi tirami?

odpowiedz

4
0
~fx 2012-02-25 (20:25) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 53 minuty temu

A słyszeliście że Niemcy są w innej strefie klimatycznej?! Minister infrastruktury tłumaczył się żeautostrada popękała bo było zimno! To widocznie Niemcy muszą mieć inny klimat bo u nich nie popękały autostrady... Sorki że tak bez związku ale przy okazji ciężarówek...Aż się nie chce wierzyć że Polska leży w tak trudnym klimacie że ciężarówki trzeba podpalać żeby asfaltnie pękał..

odpowiedz

1
0
~??? 2012-02-25 (20:22) 2 lata 4 miesiące 28 dni 7 godzin i 56 minut temu

Samopodpalenie...

odpowiedz

5
8
~kac 2012-02-25 (19:37) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 41 minut temu

Zauważcie że coraz częściej w zdarzeniu drogowym bierze udział TIR. Albo woźnica zasnął albo wymusił albo jechał za szybko.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
3
~rolo 2012-02-25 (19:53) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 25 minut temu

obciążyć kierowcę za wyprodukowanie nadmiaru CO2

odpowiedz

4
4
~gggg 2012-02-25 (19:40) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 38 minut temu

w tylku mam ten ocenzurowany serwis. ostatni raz pisze to samo, co potem jakis oszolom cenzuruje bez powodu tiry na tory! skonczyc z mafia firm transportowych zakladanych przed odpady z Okraglego Stolu jak Frasyniuk..!

odpowiedz

1
1
~gąska 2012-02-25 (19:38) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 40 minut temu

Przy załadunku ktoś musiał nie zgasić peta i stało się .

odpowiedz

10
13
~koliopp 2012-02-25 (18:05) 2 lata 4 miesiące 28 dni 10 godzin i 13 minut temu

tiry na tory! rzopedzic zlodziejskie firmy trasnportowe Frasyniuka i innych sprzedawczykow z Okraglego Stolu!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~patriotUS 2012-02-25 (19:26) 2 lata 4 miesiące 28 dni 8 godzin i 52 minuty temu

W Polsce wszystkie ciezarowki to TIR,a wszystkie wieksze motocykle to choppery

odpowiedz

47
43
~Dziamdziak 2012-02-25 (17:09) 2 lata 4 miesiące 28 dni 11 godzin i 9 minut temu

Droga do Jezusa w Swiebodzinie zostala zamknieta... Co na to Jezus?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~ww 2012-02-25 (19:06) 2 lata 4 miesiące 28 dni 9 godzin i 12 minut temu

od pożaru na pewno więcej światła... i ciepło , które załata te pęknięcia.

odpowiedz

7
11
~polak 2012-02-25 (17:21) 2 lata 4 miesiące 28 dni 10 godzin i 57 minut temu

byl ubezpieczony i podpalil zeby kasa byla,polak potrafi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~mrhoshi 2012-02-25 (18:47) 2 lata 4 miesiące 28 dni 9 godzin i 31 minut temu

Polskie autostrady hahaha byle asfalt wylozyc, porozdzielac barierkami i heja. Przeciez ta autostrada to jakas masakra, brak znakow ostrzegawczych, brak tablic informacyjnych !!! Wlasnie dzwonil do mnie znajomy co jechal w tym korku i opowiadal, ze prawy pas jest zamkniety, stoi na nim ciezarowka ze znakiem nakazu jazdy w lewo od niej, po czym zjezdzamy na lewy pas i po jakis 600m stoi koleś z latarka i macha, aby zjechac z autostrady bo zamknieta !!! Czaicie !!! Jaka wiocha , przeciez tam za chwile dojdzie do kolejnego wypadku !!! Ludzie z czym do EUROPY !!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prof. Bogdan Chazan: w Szpitalu im. Świętej Rodziny dokonano pierwszej aborcji
dodane 2014-07-23 (21:54) 6 godzin i 24 minuty temu

Jeden z separatystów przyznaje, że bojownicy mieli zestaw Buk
dodane 2014-07-23 (21:15) 7 godzin i 3 minuty temu

Ciała ofiar katastrofy lotniczej przekazane do identyfikacji
dodane 2014-07-23 (23:45) 4 godziny i 33 minuty temu

Małgorzata Kidawa-Błońska: Rok Polski w Rosji - odwołany
dodane 2014-07-23 (21:56) 6 godzin i 22 minuty temu

Spacer 175 metrów nad ziemią
dodane 2014-07-23 (23:29) 4 godziny i 49 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 5323