Strona główna serwisu
37-​latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze

37-​latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze

Zarzut zabójstwa 31-letniej kobiety usłyszał mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego (Lubuskie). 37-latek był konkubentem zamordowanej - poinformował rzecznik prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz. Zwłoki kobiety z ranami kłutymi policjanci znaleźli w piątek wieczorem w piwnicy bloku, w którym mieszkała w Zielonej Górze. Krótko potem zatrzymano konkubenta ofiary.
- Dzisiaj przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział Szklarz.

Dodał, że podejrzanemu grozi nawet dożywocie. Aktualnie trwa jego przesłuchanie. Niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jego aresztowanie.

Z wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że tragedia była następstwem nieporozumień między ofiarą a podejrzanym, którzy niedawno rozstali się. Kobieta mieszkała w Zielonej Górze, a mężczyzna w Nowogrodzie Bobrzańskim.


31-latka i jej były konkubent byli poszukiwani od piątku. Oboje zostawili swoje dzieci u rodziny i słuch po nich zaginął. Ich bliscy, nie mogąc nawiązać z nimi kontaktu, zgłosili zaginięcie policji. W poszukiwania było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (233)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~cayt-london 2014-01-04 (22:52) 18 godzin i 40 minut temu

,,celebryci,,czyli slawna szumowina ma ,,partnerow,,jak zj...n szansonistka kora czy zbyszek z. a normalni ludzie konkubiny I konkubentow ,schwulle tez maja ,,partnerow ,,a nie konkubentow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~dgfdgd 2014-01-04 (19:32) 22 godzin temu

no a ile jest morderstw co nie mowia w tv albo nie pisza na takich stronach np w moim miescie w Chrzanowie jakis rok temu wzieli goscia pobili owineli w dywan i wrzucili do rzeki i do teraz czekaja na wyrok na wolnosci

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
18
~mondry 2014-01-04 (19:22) 22 godzin i 10 minut temu

Jak zwykle konkubinat czyli związek gender!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji