więcej

lubuskie

37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-01-04 (18:20) 11 miesięcy 15 dni 21 godzin i 6 minut temu
drukuj


37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze
opinie
Zarzut zabójstwa 31-letniej kobiety usłyszał mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego (Lubuskie). 37-latek był konkubentem zamordowanej - poinformował rzecznik prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz. Zwłoki kobiety z ranami kłutymi policjanci znaleźli w piątek wieczorem w piwnicy bloku, w którym mieszkała w Zielonej Górze. Krótko potem zatrzymano konkubenta ofiary.

- Dzisiaj przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział Szklarz.

Dodał, że podejrzanemu grozi nawet dożywocie. Aktualnie trwa jego przesłuchanie. Niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jego aresztowanie.

Z wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że tragedia była następstwem nieporozumień między ofiarą a podejrzanym, którzy niedawno rozstali się. Kobieta mieszkała w Zielonej Górze, a mężczyzna w Nowogrodzie Bobrzańskim.

31-latka i jej były konkubent byli poszukiwani od piątku. Oboje zostawili swoje dzieci u rodziny i słuch po nich zaginął. Ich bliscy, nie mogąc nawiązać z nimi kontaktu, zgłosili zaginięcie policji. W poszukiwania było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów.

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 5.43%
nie 122 94.57%

Przeczytaj też

Podejrzany o zabójstwo byłej konkubiny trafił do aresztu

dodane 2014-01-05 (13:35) 11 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 51 minut temu

Znaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego wz. z zabójstwem małżeństwa

dodane 2013-11-24 (15:55) 1 rok 25 dni 23 godziny i 31 minut temu

Brutalnie zgwałcił kobietę w Zielonej Górze. Zatrzymała go policja

dodane 2013-11-14 (08:24) 1 rok 1 miesiąc 6 dni 7 godzin i 2 minuty temu

Zabił swoją żonę? Policjanci zatrzymali mieszkańca Katowic

dodane 2013-09-24 (12:15) 1 rok 2 miesiące 26 dni 3 godziny i 11 minut temu

W lesie koło Bydgoszczy znaleziono zwęglone zwłoki kobiety

dodane 2013-08-20 (17:20) 1 rok 3 miesiące 29 dni 22 godziny i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (233)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

10
1
~cayt-london 2014-01-04 (22:52) 11 miesięcy 15 dni 16 godzin i 34 minuty temu

,,celebryci,,czyli slawna szumowina ma ,,partnerow,,jak zj...n szansonistka kora czy zbyszek z. a normalni ludzie konkubiny I konkubentow ,schwulle tez maja ,,partnerow ,,a nie konkubentow

odpowiedz

9
0
~dgfdgd 2014-01-04 (19:32) 11 miesięcy 15 dni 19 godzin i 54 minuty temu

no a ile jest morderstw co nie mowia w tv albo nie pisza na takich stronach np w moim miescie w Chrzanowie jakis rok temu wzieli goscia pobili owineli w dywan i wrzucili do rzeki i do teraz czekaja na wyrok na wolnosci

odpowiedz

18
9
~mondry 2014-01-04 (19:22) 11 miesięcy 15 dni 20 godzin i 4 minuty temu

Jak zwykle konkubinat czyli związek gender!!!

odpowiedz

8
0
~Dracul 2014-01-04 (22:01) 11 miesięcy 15 dni 17 godzin i 25 minut temu

"Jak Ci smakuje obiad Kochanie?" - "Czy Ty zawsze musisz szukać powodów do awantur?"

odpowiedz

7
0
~jaonaja 2014-01-04 (23:44) 11 miesięcy 15 dni 15 godzin i 42 minuty temu

co się dzieje z tymi ludźmi!nie sposób już słuchać i czytać co otworzysz gazetę, telewizor, radio czy komputer to tylko tragedia goni tragedię strach się bać! czy w tym naszym kraju już nic dobrego się nie dzieje?czy o dobrym nikt nie chce mówić bo nie byłoby sensacji?tyle smutku i problemów jest na co dzień ze już nie chce mi się słuchać tych smutków ludzie sami sobie gotują taki los a przy tym innym pomagają wpadać w nieszczęście.Potracili rozum czy go w ogóle nigdy nie mieli?to już jakiś koszmar co się dzieje :(

odpowiedz

18
11
~zez 2014-01-04 (22:55) 11 miesięcy 15 dni 16 godzin i 31 minut temu

konkubinat dobry jest bo socjal na dziecko jest

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
4
~Uważny 2014-01-04 (20:47) 11 miesięcy 15 dni 18 godzin i 39 minut temu

To jakie to nasze jest prawo nie dla wszystkich równe.Pijaczyna zabił 6 osób i może dostanie 15 lat a ten dostanie dożywocie gdzie jest sprawiedliwość.Moczymorda powinien dostać sześciokrotne dożywocie.Nic nie piszecie kim jest ten kierowca i kim ą jego rodzice że taką niską karę dostanie.

odpowiedz

6
0
~k 2014-01-05 (11:01) 11 miesięcy 15 dni 4 godziny i 25 minut temu

LUDZIE!!!! co wy wypisujecie!!!??? że powinien ją przejechać i by mniej dostał?? wy się zachowujecie jak patologia pisząc takie rzeczy!!!!! co wy macie w głowach? Zabił ją z premedytacją i z pewnością to zaplanował!!!! ona miała prawo żyć, a on nie miał prawa jej tego życia zabierać!!!!!!!!!!!!! osierociła dwójkę małych dzieci!!! Była wspaniałą matką, która za swoje dzieci życie by oddała, i to że nie byli małżeństwem nie świadczy o niej że to wykorzystywała np, aby mieć pierwszorzędny dostęp do przedszkola dla dziecka!! totalna bzdura!!! Więc proszę się nie wypowiadać w ten sposób o zmarłej!!! Trochę szacunku, nie zachowujcie się jak zwierzęta, jak ludzie bez serca!!! Ona kochała zycie i miała wiele planów aby je w pełni przeżyć. Każdy z nas ma do tego pełne prawo!!!! [*]

odpowiedz

14
8
~tumany 2014-01-04 (21:09) 11 miesięcy 15 dni 18 godzin i 17 minut temu

sekcja zwłok wykazała ze zmarła na skutek obrazen zadanych nozem, to trzeba az sekcję zwłok robić, nie widać ran od ciosów noża?????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
3
~Jolka 2014-01-04 (20:30) 11 miesięcy 15 dni 18 godzin i 56 minut temu

to efekty działań Palikotowcow.

odpowiedz

9
3
~Mapety góra 2014-01-04 (19:04) 11 miesięcy 15 dni 20 godzin i 22 minuty temu

Dozywocie ma byc zakazane w Europie, wiec pewnie dostanie zawiasy. Taka POprawnosc Tuska i jego feministycznych mapetow. Chyba, ze ubierze sukienke to go zwolnia..

odpowiedz

10
4
~aki 2014-01-04 (18:57) 11 miesięcy 15 dni 20 godzin i 29 minut temu

Kochal...inaczej. Moze to nie wygladalo na milosc, ale przeciez wazne bylo to, co czul zainteresowany.

odpowiedz

6
1
~he 2014-01-04 (20:37) 11 miesięcy 15 dni 18 godzin i 49 minut temu

Trup się ściele! Spadek populacji przyspiesza.

odpowiedz

26
21
~mmm 2014-01-04 (19:15) 11 miesięcy 15 dni 20 godzin i 11 minut temu

niestety koleś dostanie zawiasy, bo teraz więzienia będą zajęte przez kierowców złapanych po 2 piwach....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~asd 2014-01-04 (23:20) 11 miesięcy 15 dni 16 godzin i 6 minut temu

Katolicy i wszystko jasne.

odpowiedz

20
16
~Piotrek 2014-01-04 (20:56) 11 miesięcy 15 dni 18 godzin i 30 minut temu

Niech żyją wolne związki

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Ola 2014-01-04 (19:56) 11 miesięcy 15 dni 19 godzin i 30 minut temu

A czemu niebawem? Odrazu areszt a nie czekać czy to światek czy piątek..

odpowiedz

17
13
Naarcyz 2014-01-04 (19:18) 11 miesięcy 15 dni 20 godzin i 8 minut temu

Konkubina..to takie patologiczne

odpowiedz

4
1
~Rząd 2014-01-05 (02:35) 11 miesięcy 15 dni 12 godzin i 51 minut temu

Takie prawo. Dopóki będzie taki rząd to będą mogli jeździć i zabijać. A za przejechanie i wskutek obrazeń zgonu np. urzędnika lub policjanta albo starostę to już dożywocie. I tu potwierdzenie że zwykły robotnik jest robakiem w polskim prawie.

odpowiedz

8
5
~Prawnik 2014-01-05 (02:14) 11 miesięcy 15 dni 13 godzin i 12 minut temu

Konkubenci to najgorsza patologia, menele, pijacy i mordercy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 9 godzin i 31 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 14 godzin i 31 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 7 godzin i 41 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 10 godzin i 8 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 4 godziny i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29955