więcej

lubuskie

37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2014-01-04 (18:20) 8 miesięcy 27 dni 22 godziny i 8 minut temu
drukuj


37-latek zatrzymany pod zarzutem zabójstwa byłej konkubiny w Zielonej Górze
opinie
Zarzut zabójstwa 31-letniej kobiety usłyszał mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego (Lubuskie). 37-latek był konkubentem zamordowanej - poinformował rzecznik prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz. Zwłoki kobiety z ranami kłutymi policjanci znaleźli w piątek wieczorem w piwnicy bloku, w którym mieszkała w Zielonej Górze. Krótko potem zatrzymano konkubenta ofiary.

- Dzisiaj przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział Szklarz.

Dodał, że podejrzanemu grozi nawet dożywocie. Aktualnie trwa jego przesłuchanie. Niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jego aresztowanie.

Z wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że tragedia była następstwem nieporozumień między ofiarą a podejrzanym, którzy niedawno rozstali się. Kobieta mieszkała w Zielonej Górze, a mężczyzna w Nowogrodzie Bobrzańskim.

31-latka i jej były konkubent byli poszukiwani od piątku. Oboje zostawili swoje dzieci u rodziny i słuch po nich zaginął. Ich bliscy, nie mogąc nawiązać z nimi kontaktu, zgłosili zaginięcie policji. W poszukiwania było zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów.

(meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 7 5.43%
nie 122 94.57%

Przeczytaj też

Podejrzany o zabójstwo byłej konkubiny trafił do aresztu

dodane 2014-01-05 (13:35) 8 miesięcy 27 dni 2 godziny i 53 minuty temu

Znaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego wz. z zabójstwem małżeństwa

dodane 2013-11-24 (15:55) 10 miesięcy 8 dni i 33 minuty temu

Brutalnie zgwałcił kobietę w Zielonej Górze. Zatrzymała go policja

dodane 2013-11-14 (08:24) 10 miesięcy 18 dni 8 godzin i 4 minuty temu

Zabił swoją żonę? Policjanci zatrzymali mieszkańca Katowic

dodane 2013-09-24 (12:15) 1 rok 8 dni 4 godziny i 13 minut temu

W lesie koło Bydgoszczy znaleziono zwęglone zwłoki kobiety

dodane 2013-08-20 (17:20) 1 rok 1 miesiąc 11 dni 23 godziny i 8 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (233)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

14
3
~ccc 2014-01-04 (21:16) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 13 minut temu

ale smieć - jakie dozywocie - odpalić go i z głowy - szkoda kasy na śmiecia

odpowiedz

22
2
~ja 2014-01-04 (21:05) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 24 minuty temu

to przecież taki nowoczesny, partnerski związek był...

odpowiedz

14
1
~Majka 2014-01-04 (21:00) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 29 minut temu

dlaczego nie wybrałeś samochodu tylko nóż. Byłoby 15 na maxa, a po 7 na wolce. |Palant

odpowiedz

37
1
~jol 2014-01-04 (20:59) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 30 minut temu

ciągle słyszę od tych pismaków ile to zabójcom grozi lat..Tylko że nigdy nikt tyle z nich nie siedzi..To bełkot

odpowiedz

38
2
~KPINA-2 2014-01-04 (20:53) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 36 minut temu

Co to znaczy że zabójcy grozi nawet dożywocie??? Tylko dożywocie innej kary nie widzę za ten czyn:SZKODA ŻE NIE MA KARY ŚMIERCI DLA ZABÓJCÓW!!! I MORDERCÓW.

odpowiedz

98
6
~nns 2014-01-04 (20:11) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 18 minut temu

Za zabójstwo jednej osoby nożem dożywocie a za zabójstwo sześciu osób samochodem tylko 15 lat.O co chodzi w tym zrytym kraju ?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

59
0
~rotor 2014-01-04 (20:35) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 54 minuty temu

Jak prości ludzie to kokubinat jak inni to pARTNERZY - smiechu warte - .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
4
~Uważny 2014-01-04 (20:47) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 42 minuty temu

To jakie to nasze jest prawo nie dla wszystkich równe.Pijaczyna zabił 6 osób i może dostanie 15 lat a ten dostanie dożywocie gdzie jest sprawiedliwość.Moczymorda powinien dostać sześciokrotne dożywocie.Nic nie piszecie kim jest ten kierowca i kim ą jego rodzice że taką niską karę dostanie.

odpowiedz

19
20
~Adek 2014-01-04 (20:32) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 57 minut temu

Zabójstwa przez konkubentów, przez konkubiny i macie cały " GENDER". I co jeszcze potrzeba?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
0
~adik 2014-01-04 (20:42) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 47 minut temu

tu wojny nie potrzeba) tylko gorzałki))

odpowiedz

16
6
~PL 2014-01-04 (20:26) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 3 minuty temu

Takie rzeczy zawsze się działy, tylko w dzisiejszych czasach jest inna technologia , media , internet i telefonia komórkowa , informacje są szybko przekazywane więc więcej informacji dociera do szerszej rzeszy społeczeństwa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~he 2014-01-04 (20:37) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 52 minuty temu

Trup się ściele! Spadek populacji przyspiesza.

odpowiedz

19
0
~rotor 2014-01-04 (20:37) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 52 minuty temu

Jak biedni ludzie to KONKUBINAT jak inni to PARTNERZY - smiechu warte - dziennikarzyny

odpowiedz

8
6
~997 2014-01-04 (19:49) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 40 minut temu

ten gliniarz na zdjęciu czegoś się boi !

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

23
0
~Na szafot z draniem 2014-01-04 (20:33) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 56 minut temu

Zero tolerancji dla bandziorów.Przywrócić kś

odpowiedz

9
3
~Jolka 2014-01-04 (20:30) 8 miesięcy 27 dni 19 godzin i 59 minut temu

to efekty działań Palikotowcow.

odpowiedz

18
8
~ach, ach ... 2014-01-04 (20:12) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 17 minut temu

ach dobrobyt PO dobrobyt...efekty propagandy i obietnic.Same rekordy: bezrobocia , ilości sklepów alkoholowych i bandytyzmu, pijanych kierowców, zabitych dzieci i etc....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
3
~kati 2014-01-04 (20:19) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 10 minut temu

co się do cholery dzieje zabójstwo za zabójstwem masakra jakas

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~elekrowstszonsy 2014-01-04 (20:25) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 4 minuty temu

ojtam ojtam !

odpowiedz

23
8
~xxx 2014-01-04 (20:07) 8 miesięcy 27 dni 20 godzin i 22 minuty temu

a ja na mojego konkubenta mówię narzeczony

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

materiał wideo

Leszek Miller: mamy koalicję rządzącą PO-PSL-Twój Ruch
dodane 2014-10-02 (14:42) 1 godzinę i 47 minut temu

"Wall Street Journal" i "Financial Times" o expose premier Ewy Kopacz
dodane 2014-10-02 (10:55) 5 godzin i 34 minuty temu

Rosyjski "Kommiersant" komentuje objęcie sterów NATO przez Jensa Stoltenberga
dodane 2014-10-02 (10:00) 6 godzin i 29 minut temu

Znęcali się nad dwunastoma dziećmi. Jest akt oskarżenia
dodane 2014-10-02 (11:15) 5 godzin i 14 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obietnice zawarte w expose Ewy Kopacz są realne do spełnienia?

liczba oddanych głosów: 3387