Strona główna serwisu
Wypadek koło Bobowa. 19-​latka nie żyje
Wypadek koło Bobowa. 19-​latka nie żyje

Wypadek koło Bobowa. 19-​latka nie żyje

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w pobliżu miejscowości Bobowo. Wskutek uderzenia w drzewo zginęła kierująca fordem 19-latka. Ranna pasażerka trafiła do szpitala.
Samochód po wypadku Samochód po wypadku ()
Przed południem policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze prowadzącej z Bobowa do miejscowości Grabowo. W wyniku uderzenia w drzewo śmierć poniosła 19-latka, która kierowała fordem. Pasażerka samochodu trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca osobowym fordem kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, a następnie uderzyła w drzewo. Obrażenia, jakich doznała, okazały się śmiertelne.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
Policja

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (121)
Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
65
fiva11 2012-11-16 (15:20) 19 godzin i 9 minut temu

hmm młoda niedoświadczona... szkoda dziewczyny..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
23
~miko 2012-11-17 (09:19) 1 godzinę i 10 minut temu

60km na godzine ten samochod na pewno nie jechal.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
19
~tula 2012-11-16 (15:29) 19 godzin temu

Nastepna,ktora myslala,ze jest niesmiertelna.Zgubila ja brawura za kierownica.Szkoda dziewczyny,cale zycie miala przed soba.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~xx 2012-11-16 (16:35) 17 godzin i 54 minut temu

Rozmowa z instruktorem nauki jazdy: Sytuacja: Droga dwujezdniowa, dwa pasy w każdą stronę. Na skrzyżowaniu oznakowanie poziome: lewy pas prosto, prawy prosto i w prawo. Zielona strzałka na sygnalizatorze. Pojazd nauki jazdy na prawym pasie, ja za nim, jadę w prawo, za mną kilka aut z włączonymi prawymi kierunkowskazami. Lewy pas pusty. Zapala się strzałka - 'L' stoi. Wqrzyłem się, wysiadłem i dawaj do instruktora, czemu blokuje ruch, wiedział że pojedzie prosto to czemu nie stanął na lewym pasie???? A facet do mnie w takim stylu: "Proszę Pana, jest mi bardzo przykro, że utrudniam ruch. Niestety, gdyby kursant na egzaminie zachował się w sposób, jak i Pan sugeruj zresztą absolutnie słuszny, to niestety nie zaliczyłby egzaminu" Zdębiałem, pytam faceta dlaczego????? Co złego jest w takim ustawieniu pojazdów na takim skrzyżowaniu? A instruktor spokojnie: - Ponieważ, proszę Pana, w Polsce mamy ruch prawostronny. Należy jeździć prawym pasem. Niedawno mój kursant w takiej sytuacji zmienił pas na lewy i zatrzymał się przed czerwonym światłem. Nie zdał, bo prawy pas wolny. I dlatego my tak uczymy" Osłupiały przeprosiłem i wróciłem do auta. Obłęd. Uczą ZDAĆ EGZAMIN a nie jeździć autem. Pewnie stąd jest tyle wypadków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
22
~f 2012-11-16 (15:38) 18 godzin i 51 minut temu

Dziwne(?) że najwięcej takich wypadków powodują gówniarze, którzy lewo dostali prawko...Prawo jazdy powinno być od 21-ego roku życia!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~Ak 2012-11-17 (17:23) 17 godzin i 6 minut temu

A wy zamiast pochylic sie nad czyims koncem zycia, piszecie glupoty, ale czego spodziewac sie po zlosliwych polaczkach ?, tylko zlosliwosci i brak ludzkich odczuc. Analizowanie czegos o czym nie ma sie pojecia. Obudzcie sie potwory...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~mandaryn 2012-11-16 (16:31) 17 godzin i 58 minut temu

DOŚĆ GÓWNIARSTWA ZA KÓŁKIEM!!!!!! PRAWKO OD 25 LAT W Z WYŻ !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~waran 2012-11-16 (15:33) 18 godzin i 56 minut temu

pewnie jechała szybko , trafiła w koleinę i ją wyrzuciło

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~Tomasz R. 2012-11-17 (14:45) 19 godzin i 44 minut temu

TO SĄ WŁAŚNIE 19-TO LETNI "KIEROWCY". TRAGEDIA, ALE Z JAKA PRĘDKOŚCIĄ MUSIAŁA PROWADZIĆ "FORDA" ABY OWINĄŁ SIĘ O DRZEWO???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
krzysio52l 2012-11-16 (16:05) 18 godzin i 24 minut temu

Po zniszczeniach pojazdu wyraźnie widać jak wolno jechała ta wysoko doświadczona uczestniczka drogi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
8
~Megi 2012-11-17 (13:41) 20 godzin i 48 minut temu

Fakt,mlodym kierowcom brakuje wyobrazni. Ja sama 2 mce po zdaniu egzaminu na prawo jazdy mialam podobny wypadek,tez fordem scorpio. Przy wyprzedzaniu stracilam panowanie nad kierownica,wpadlam w poslizg i wyladowalam na drzewie. Na szczescie nikt ze mna nie jechal,a ja cudem przezylam bez powazniejszych obrazen... To byla nauczka na cale zycie, teraz jezdze naprawde bezpiecznie. Szkoda tylko,ze ta dziewczyna nie miala tyle szczescia...:-(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
8
~meduza 2012-11-16 (18:12) 16 godzin i 17 minut temu

Niech ja pan Bog ma w opiece!przykro czytac o tych wszystkich tragediach kazdego dnia cos.staszne!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
9
~ona 2012-11-16 (17:37) 16 godzin i 52 minut temu

Bardzo miła dziewczyna, miała przepiękny głos. W tym roku napisała maturę. Bardzo współczuję jej bliskim. To takie nie fair, że takie osoby giną. Podobno z samochodu wyciągali ją po wszystkim znajomi. To musiał być dla nich wstrząs.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
8
~Gomez 2012-11-16 (16:04) 18 godzin i 25 minut temu

Pewnie niedawno zrobiła prawko, jechała za szybko i koniec. Zostanie po niej tylko imię, nazwisko i tyle. I nie obwiniać proszę drzew. Jedziemy po drodze, a nie po drzewach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~goscv 2012-11-16 (16:00) 18 godzin i 29 minut temu

No nje wiem chyba nie da sie tego forda wyklepac

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~alien623 2012-11-16 (16:10) 18 godzin i 19 minut temu

opal nie pisz bzdur a ile twoim zdaniem powinna wynosic ta niby bezpieczna odległosc przy predkosci 180/h no napisz cwaniaczku!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~nowy 2012-11-16 (16:40) 17 godzin i 49 minut temu

Na pewno to nie żyje bardzo młoda osoba i to jest bardzo duża tragedia szczególnie dla jej bliskich.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
POlak 2012-11-16 (16:33) 17 godzin i 56 minut temu

Owinęła auto na drzewie a policja bada przyczyny-co za głupota! Czy dała by radę tak skasować auto jadąc 60km/h?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
13
~greg 2012-11-16 (16:32) 17 godzin i 57 minut temu

kiedy w końcu powycinają te drzewa co stoją kilka centymetrów od drogi ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz