więcej

pomorskie

Wypadek koło Bobowa. 19-latka nie żyje.

Policja, WP.PL |  dodane 2012-11-16 (15:05) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 2 godziny i 16 minut temu
drukuj


Samochód po wypadku
Samochód po wypadku opinie
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w pobliżu miejscowości Bobowo. Wskutek uderzenia w drzewo zginęła kierująca fordem 19-latka. Ranna pasażerka trafiła do szpitala.

Przed południem policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze prowadzącej z Bobowa do miejscowości Grabowo. W wyniku uderzenia w drzewo śmierć poniosła 19-latka, która kierowała fordem. Pasażerka samochodu trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca osobowym fordem kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, a następnie uderzyła w drzewo. Obrażenia, jakich doznała, okazały się śmiertelne.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

(pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 11.63%
nie 38 88.37%

Przeczytaj też

Jedna osoba zginęła w wypadku na dk nr 5 k. Trzebnicy

aktualizacja 2012-11-17 (14:42) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 2 godziny i 39 minut temu

Wypadek w miejscowości Makoszyn. Zderzyły się 3 samochody

dodane 2012-11-16 (07:42) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 9 godzin i 39 minut temu

Śmiertelny wypadek w w gdańskiej stoczni

dodane 2012-11-15 (12:50) 2 lata 1 miesiąc 7 dni 4 godziny i 31 minut temu

Tragiczny wypadek koło Kielc. Zginęła matka i 5-letnia córka

aktualizacja 2012-11-13 (13:15) 2 lata 1 miesiąc 9 dni 4 godziny i 6 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (120)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

65
8
fiva11 2012-11-16 (15:20) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 2 godziny i 1 minutę temu

hmm młoda niedoświadczona... szkoda dziewczyny..

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

23
1
~miko 2012-11-17 (09:19) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 8 godzin i 2 minuty temu

60km na godzine ten samochod na pewno nie jechal.....

odpowiedz

19
2
~tula 2012-11-16 (15:29) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 52 minuty temu

Nastepna,ktora myslala,ze jest niesmiertelna.Zgubila ja brawura za kierownica.Szkoda dziewczyny,cale zycie miala przed soba.

odpowiedz

15
0
~xx 2012-11-16 (16:35) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 46 minut temu

Rozmowa z instruktorem nauki jazdy: Sytuacja: Droga dwujezdniowa, dwa pasy w każdą stronę. Na skrzyżowaniu oznakowanie poziome: lewy pas prosto, prawy prosto i w prawo. Zielona strzałka na sygnalizatorze. Pojazd nauki jazdy na prawym pasie, ja za nim, jadę w prawo, za mną kilka aut z włączonymi prawymi kierunkowskazami. Lewy pas pusty. Zapala się strzałka - 'L' stoi. Wqrzyłem się, wysiadłem i dawaj do instruktora, czemu blokuje ruch, wiedział że pojedzie prosto to czemu nie stanął na lewym pasie???? A facet do mnie w takim stylu: "Proszę Pana, jest mi bardzo przykro, że utrudniam ruch. Niestety, gdyby kursant na egzaminie zachował się w sposób, jak i Pan sugeruj zresztą absolutnie słuszny, to niestety nie zaliczyłby egzaminu" Zdębiałem, pytam faceta dlaczego????? Co złego jest w takim ustawieniu pojazdów na takim skrzyżowaniu? A instruktor spokojnie: - Ponieważ, proszę Pana, w Polsce mamy ruch prawostronny. Należy jeździć prawym pasem. Niedawno mój kursant w takiej sytuacji zmienił pas na lewy i zatrzymał się przed czerwonym światłem. Nie zdał, bo prawy pas wolny. I dlatego my tak uczymy" Osłupiały przeprosiłem i wróciłem do auta. Obłęd. Uczą ZDAĆ EGZAMIN a nie jeździć autem. Pewnie stąd jest tyle wypadków.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

22
10
~f 2012-11-16 (15:38) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 43 minuty temu

Dziwne(?) że najwięcej takich wypadków powodują gówniarze, którzy lewo dostali prawko...Prawo jazdy powinno być od 21-ego roku życia!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
2
~Ak 2012-11-17 (17:23) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 23 godziny i 58 minut temu

A wy zamiast pochylic sie nad czyims koncem zycia, piszecie glupoty, ale czego spodziewac sie po zlosliwych polaczkach ?, tylko zlosliwosci i brak ludzkich odczuc. Analizowanie czegos o czym nie ma sie pojecia. Obudzcie sie potwory...

odpowiedz

10
2
~mandaryn 2012-11-16 (16:31) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 50 minut temu

DOŚĆ GÓWNIARSTWA ZA KÓŁKIEM!!!!!! PRAWKO OD 25 LAT W Z WYŻ !!!

odpowiedz

10
2
~waran 2012-11-16 (15:33) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 48 minut temu

pewnie jechała szybko , trafiła w koleinę i ją wyrzuciło

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
1
~Tomasz R. 2012-11-17 (14:45) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 2 godziny i 36 minut temu

TO SĄ WŁAŚNIE 19-TO LETNI "KIEROWCY". TRAGEDIA, ALE Z JAKA PRĘDKOŚCIĄ MUSIAŁA PROWADZIĆ "FORDA" ABY OWINĄŁ SIĘ O DRZEWO???

odpowiedz

8
1
krzysio52l 2012-11-16 (16:05) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Po zniszczeniach pojazdu wyraźnie widać jak wolno jechała ta wysoko doświadczona uczestniczka drogi.

odpowiedz

8
2
~Megi 2012-11-17 (13:41) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 3 godziny i 40 minut temu

Fakt,mlodym kierowcom brakuje wyobrazni. Ja sama 2 mce po zdaniu egzaminu na prawo jazdy mialam podobny wypadek,tez fordem scorpio. Przy wyprzedzaniu stracilam panowanie nad kierownica,wpadlam w poslizg i wyladowalam na drzewie. Na szczescie nikt ze mna nie jechal,a ja cudem przezylam bez powazniejszych obrazen... To byla nauczka na cale zycie, teraz jezdze naprawde bezpiecznie. Szkoda tylko,ze ta dziewczyna nie miala tyle szczescia...:-(

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
2
~meduza 2012-11-16 (18:12) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 9 minut temu

Niech ja pan Bog ma w opiece!przykro czytac o tych wszystkich tragediach kazdego dnia cos.staszne!

odpowiedz

9
3
~ona 2012-11-16 (17:37) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 23 godziny i 44 minuty temu

Bardzo miła dziewczyna, miała przepiękny głos. W tym roku napisała maturę. Bardzo współczuję jej bliskim. To takie nie fair, że takie osoby giną. Podobno z samochodu wyciągali ją po wszystkim znajomi. To musiał być dla nich wstrząs.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
2
~Gomez 2012-11-16 (16:04) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Pewnie niedawno zrobiła prawko, jechała za szybko i koniec. Zostanie po niej tylko imię, nazwisko i tyle. I nie obwiniać proszę drzew. Jedziemy po drodze, a nie po drzewach.

odpowiedz

6
0
~goscv 2012-11-16 (16:00) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 21 minut temu

No nje wiem chyba nie da sie tego forda wyklepac

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~alien623 2012-11-16 (16:10) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 11 minut temu

opal nie pisz bzdur a ile twoim zdaniem powinna wynosic ta niby bezpieczna odległosc przy predkosci 180/h no napisz cwaniaczku!!!!

odpowiedz

5
1
~nowy 2012-11-16 (16:40) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 41 minut temu

Na pewno to nie żyje bardzo młoda osoba i to jest bardzo duża tragedia szczególnie dla jej bliskich.

odpowiedz

6
2
POlak 2012-11-16 (16:33) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 48 minut temu

Owinęła auto na drzewie a policja bada przyczyny-co za głupota! Czy dała by radę tak skasować auto jadąc 60km/h?

odpowiedz

13
9
~greg 2012-11-16 (16:32) 2 lata 1 miesiąc 6 dni i 49 minut temu

kiedy w końcu powycinają te drzewa co stoją kilka centymetrów od drogi ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

9
5
~alladi 2012-11-16 (16:10) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 1 godzinę i 11 minut temu

To skutki beznadziejnego szkolenia na PRAWO JAZDY . Uczy się tylko manewrów na placu a nie myślenia na drodze!!! Szkoda mi tych dzieci które giną przez ten porąbany system szkoleń:(

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 2 godziny i 26 minut temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 3 godziny i 52 minuty temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 3 godziny i 7 minut temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 5 godzin i 26 minut temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 6 godzin i 30 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 6 godzin i 55 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 32044