Strona główna serwisu
Rosyjski sąd orzekł areszt wobec sprawczyni drastycznego zabójstwa dziecka

Rosyjski sąd orzekł areszt wobec sprawczyni drastycznego zabójstwa dziecka

• Zabójczyni dziecka z Moskwy jest chora psychicznie
• Kobieta przyjechała do Rosji pięć lat temu
• Udało jej się ukryć chorobę psychiczną i zatrudnić się jako niania
• Rosyjski sąd zdecydował o zastosowaniu aresztu wobec kobiety
Sąd w Moskwie nakazał w środę aresztowanie na dwa miesiące sprawczyni zabójstwa 4-letniej dziewczynki, które w poniedziałek wstrząsnęło stolicą Rosji. Według MSW kobieta leczyła się psychiatrycznie. Dziennikarzom powiedziała, że przyznaje się do winy.

Kobieta, która pracowała jako opiekunka dziecka, jest obywatelką Uzbekistanu. Do Rosji przyjechała pięć lat temu, przy czym udało się jej ukryć chorobę zdiagnozowaną w latach 90. - podała telewizja Rossija 24. Oficjalna ekspertyza psychiatryczna ma dopiero zostać przeprowadzona.

W poniedziałek 38-letnia kobieta, pracującą w Moskwie jako niania, brutalnie zamordowała swoją 4-letnią podopieczną. Obcięła dziewczynce głowę i schowała ją do torby, z którą poszła na pobliską stację metra. Przed wyjściem z domu podpaliła mieszkanie.


Tuż przed wejściem na stację metra została zatrzymana przez policję, Wtedy wyjęła z torby głowę dziecka i zaczęła krzyczeć, że jest terrorystką. Groziła, że wysadzi się w powietrze.

Od dwóch dni na stacji metra w pobliżu domu zamordowanej dziewczynki ludzie składają kwiaty.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (243)
Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
1371
~CS 2016-03-02 (13:58) 10 godzin i 57 minut temu

Terrorystka....ta, była muzułmanką i po odcięciu głowy biednemu dziecku krzyczała Allach Akbar. Ale o tym to już niewygodnie pisać, prawda drodzy redaktorzy?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 25

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
804
~Er 2016-03-02 (13:58) 10 godzin i 57 minut temu

A może obciąć jej głowe ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
686
~Grzegorz 2016-03-02 (13:56) 10 godzin i 59 minut temu

100 lat łagru, po 20 latach wyzdrowieje, a potem do baraku ze zwyrolami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3