Strona główna serwisu
Potężna eksplozja w Egipcie. Dwie osoby nie żyją, 15 zostało rannych

Potężna eksplozja w Egipcie. Dwie osoby nie żyją, 15 zostało rannych

• Wybuch w mieście Giza w północnym Egipcie
• Dwie osoby nie żyją, 15 zostało rannych
• Eksplozję mógł spowodować wyciek gazu
• Do wybuchu doszło na stacji benzynowej
Dwie osoby nie żyją, 15 zostało rannych. To pierwszy bilans ofiar potężnej eksplozji, która wstrząsnęła miastem Giza w północnym Egipcie.

Do wybuchu doszło na stacji benzynowej. Na miejsce przyjechało wiele karetek pogotowia i samochodów sił bezpieczeństwa.




Według nieoficjalnych ustaleń, eksplozję mógł spowodować wyciek gazu. Na wszelki wypadek teren przeszukują jednak saperzy z psami wyszkolonymi do odnajdywania materiałów wybuchowych.

W wyniku wybuchu kilka okolicznych budynków zostało zniszczonych, a w wielu wyleciały szyby.




IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (37)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
98
~ojhpoiuiop 2015-12-27 (16:21) 9 godzin i 7 minut temu

co za poziom dziennikarstwa,,Giza to dzielnica Kairu,,,,,tuż pod piramidami......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
52
~Pogoda 2015-12-27 (15:56) 9 godzin i 32 minut temu

"Są ranni, ich liczba jest dopiero jest ustalana" Co to za redaktor pisał?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
27
~K 2015-12-27 (16:20) 9 godzin i 8 minut temu

Zadnej roznicy w wygladzie sprzed wybuchu... Serio. Kilka msc temu tam bylem. Tragedia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~Mahimot 2015-12-27 (21:00) 4 godziny i 28 minut temu

Na krótko przed wydarzeniem dystrybutor do paliwa krzyczał allah akbar....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~mister ed 2015-12-27 (18:51) 6 godzin i 37 minut temu

Ludzie co się czepiacie redaktorka przecież od dawna w weekendy i święta artykuły w WP piszą naćpane gimbusy i takie są efekty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~Dzieje Głupoty Wyborczej 2015-12-27 (18:35) 6 godzin i 53 minut temu

A piramidy stoją .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~kruca bomba 2015-12-27 (16:47) 8 godzin i 41 minut temu

Pewnie jak w Świnoujściu sprzedawali noworoczne fajerwerki bez atestów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~allah 2015-12-27 (22:34) 2 godziny i 54 minut temu

Niech zgadnę! Dołożył rękę do tego Mohamed czy Abdul?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~Joker 2015-12-27 (19:24) 6 godzin i 4 minuty temu

Tam to sie dopiero rozkrecaja przed sylwestrem. Nie to co w Swinoujsciu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~Natuszmahtramarkut 2015-12-27 (17:43) 7 godzin i 45 minut temu

Pierdy faraońskie tłuką się po Egipcie cały czas.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~gtrf 2015-12-27 (17:42) 7 godzin i 46 minut temu

przyjechało wiele karetek pogotowia .... no to wiele przyjechało ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~wybuch niezadowolenia 2015-12-27 (17:37) 7 godzin i 51 minut temu

Królowa Isis się zdenerwowała.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Stalker 2015-12-27 (21:58) 3 godziny i 30 minut temu

Tylko dwie??.Szkoda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gonzo 2015-12-27 (21:31) 3 godziny i 57 minut temu

Terroryści chcieli wysadzić piramidy egipskie w powietrze (i nie udało się ....)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Jacek 2015-12-27 (20:59) 4 godziny i 29 minut temu

Co za ulga, że to nie bomba.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~5-ciu jest teraz nasprzy komputerze 2015-12-28 (16:54) 8 godzin i 34 minut temu

Marek Safjan- zaś znaleźliście jego?To ma być autorytet. PREZYDENT zrobił słusznie. Dziennikarze, właściciele portali- dajcie głosy aż tylu prawników- co się zgadzają z wolą narodu, prezydenta. PIS ustawę zrobił zgodnie z prawem. Prezydent podpisał zgodnie z prawem. SAFJAN to żaden już nie autorytet. ZAPAMIĘTAJCIE----- ludzi prostych nie nabierzecie. Boicie się władzy, bo WY możecie stracić dużo. PIS i inni uczciwi posłowie- działajcie dalej. Musicie mieć też swoje media a nie takich LISÓW co 8 lat na WAS plują a za jeden program LIS dostaje 100 000 złotych. NARÓD wybrał PIS, prezydenta--------chcemy, abyście nieuczciwych złapali...................

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~lok 2015-12-27 (19:39) 5 godzin i 49 minut temu

a kopacz otwarla nowjutki gazoport jakos tak przed swietem rewolucji co na to pan Petru i kod himalaje chipokryzji a gesiarke i zyrandol juz odnalezli byli oboje widziani na marszach kod

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~wolol 2015-12-27 (16:44) 8 godzin i 44 minut temu

u nich jest taka kultura że każdy trąbi na każdego?? taka agresja na drogach? szok nie chce tego w europie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~donciccio 2015-12-27 (16:36) 8 godzin i 52 minut temu

Przyczyna jest bardzo prosta.Kontrakt zbrojeniowy pomiędzy Egiptem i Rosją opiewający na kwote 7 mld. dolców.W przeliczeniu na dolce nie w rozliczeniu ha ha ha.

odpowiedz