Strona główna serwisu
Zenon Kubiak

Zenon Kubiak

Komendant policji i naczelnik drogówki z Poznania złapali złodzieja

Komendant policji i naczelnik drogówki z Poznania złapali złodzieja

• Wyjątkowego pecha miał mężczyzna, który w środę okradł robotników przy placu Kolegiackim
• W momencie kradzieży na miejsce akurat przyjechali komendant miejskiej policji i naczelnik wydziału ruchu drogowego mający spotkanie w Urzędzie Miasta
• Udało im się dogonić i obezwładnić złodzieja
Roman Kuster i Józef Klimczewski. Roman Kuster i Józef Klimczewski. ()
Do nietypowego z uwagi na bohaterów zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia. W Urzędzie Miasta przy placu Kolegiackim miało odbyć się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, na które byli zaproszeni komendant poznańskiej policji Roman Kuster oraz naczelnik wydziału ruchu drogowego Józef Klimczewski.

- Kiedy podjechali pod budynek Urzędu Miasta i wysiedli z radiowozu, podbiegli do nich pracujący w pobliżu robotnicy, informując, że właśnie przed chwilą jakiś mężczyzna ukradł im dwie skrzynki z narzędziami – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Komendant i naczelnik pobiegli w kierunku, w którym miał uciec złodziej i rzeczywiście natrafili na porzucone po drodze skrzynki i mężczyznę, który próbował się ukryć za jednym z samochodów – dodaje.

Mężczyzna został obezwładniony, a na miejsce wezwano patrol, który przewiózł zatrzymanego na komisariat.


Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia. Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (65)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
79
~brawo 2016-01-14 (13:01) 22 godzin temu

No to chyba zasluzyli na wysokie odznaczenia za tak powazne osiagniecie. Gdyby to byli zwykli funkcjonariusze no to by bylo ich obowiazkiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~Norbert 2016-01-14 (18:59) 16 godzin i 2 minuty temu

Ludzie w głowach wam się cos porobiło? Przecież to są policjanci! Cóż wielkiego dokonali! Jacy nietypowi uczestnicy zdarzenia? :) Toż policjanci codziennie łapią tysiące, często bardzo niebezpiecznych przestępców kryminalnych, a ci zatrzymali jakiegoś pijaka, który wyniósł z budowy dwie skrzynki z narzędziami... POWIEM WIĘCEJ, ONI MIELI TAK JAK KAŻDY POLICJANT PRAWNY OBOWIĄZEK ZATRZYMAĆ ZŁODZIEJA, GDYBY TEGO NIE ZROBILI POSZLIBY OBAJ DO WIĘZIENIA za niedopełnienie obowiązków służbowych z zagrożeniem karą pozbawienia wolności do lat 5! Pozdrowienia dla pana komendanta i pana naczelnika wydziału ruchu drogowego od kryminalnych!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
63
~SONIA 2016-01-14 (11:41) 23 godzin i 20 minut temu

ojejej, sukces, pieronowy sukces, a tow. komediant i jego zastępca zadyszki od pogoni nie dostali, tak rano, a czy byli na czczo ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~emeryt 2016-01-14 (22:30) 12 godzin i 31 minut temu

A robotnicy nie mogli pogonić za złodziejem ich dobytku?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
14
~paww 2016-01-14 (16:54) 18 godzin i 7 minut temu

niesamowite, policjanci zatrzymali złodzieja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
13
~Thor 2016-01-14 (17:18) 17 godzin i 43 minut temu

No wielkich rzeczy dokonali,ujeli jakiegos żula.Przeciez komendant i naczelnik WRD to policjanci wiec dlaczego takie owacje .Teraz panowie nagrody po 5 koła sobie przyznaja bo dokonali czynu" boCHaterskiego"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
27
~janusz.kowalski 2016-01-14 (11:42) 23 godzin i 19 minut temu

majowy komendant jest zerem. jak można składać publicznie takie deklaracje? jestem emerytowanym oficerem policji i nie ogarniam tego gościa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
7
~jatoja 2016-01-14 (14:52) 20 godzin i 9 minut temu

Już robią z nich bohaterów a prawda jest taka jechali radiowozem czyli byli na służbie za nasze podatki i mają taki zawód że mają łapać złodziei taką mają pracę to tak jakby profesor medycyny uratował życie pacjentowi, jeszcze rozumie że po służbie to mógłby udać że nie jest policjantem ale w tym przypadku wykonali swój obowiązek służbowy i tyle może jakieś nagrody jeszcze przyznać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~BystraB 2016-01-15 (10:34) 27 minut temu

kurcze...teraz czekam na artykuł "LEKARZ WYLECZYŁ PACJENTA" oraz NAUCZYCIEL NAUCZYŁ UCZNIA>

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~Ringo 2016-01-14 (19:57) 15 godzin i 4 minuty temu

BRAWO JOZIU!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~Der Kommissar 2016-01-14 (15:58) 19 godzin i 3 minuty temu

Brawo poznańskie pały ! Po to jesteście, a nie stać w krzakach, albo po stacjach benzynowych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~andrzej 2016-01-14 (14:50) 20 godzin i 11 minut temu

Musi medale dostana ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~olo 2016-01-14 (13:37) 21 godzin i 24 minut temu

O matko bosko z jasnej góry ale sukces.A złodziei gold i skoków nie mogą juz tyle lat złapać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~jacek.gdynia 2016-01-15 (17:11) 17 godzin i 50 minut temu

I złodziejowi się kredki z tornistra wysypały..... A pan Klimczewski już zapłacił mandat za przejażdżkę porsche 215 km/h? Infantylny typ z parciem na szkło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~erka 2016-01-15 (12:42) 22 godzin i 19 minut temu

a to nie była sprytna ustawka?.. bo coś niebywały zbieg okoliczności...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Mars 2016-01-15 (12:23) 22 godzin i 38 minut temu

No pięknie, a pracownicy budowy dali się okraść we dwóch nie dali rady jednemu tylko czekali na policję? Żenada! No ale pewnie sprzedali za flaszke narzędzia, a później sie rozmyślili!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~obywatel 2016-01-14 (21:35) 13 godzin i 26 minut temu

Ja najbardziej boję się anarchistów, którzy nie szanują prawa i ćwiczą sporty walki (informują o tym na swojej stronie internetowej).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
6
~??? 2016-01-14 (12:01) 23 godzin temu

A zaginionej Ewy Tylman nie mogą znależć

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~ziga49 2016-01-15 (17:09) 17 godzin i 52 minut temu

piękna sprawa, jak zwykły sierżant zatrzyma sprawcę przestępstwa to jest cichutko, a jak sprawa jest wyreżyserowana dla komendanta to cała Polska bębni o jego heroizmie poświeceniu, na pewno komendant jest zwolennikiem pis-u.

odpowiedz