Strona główna serwisu
Kolejne zatrucie dopalaczami. 7 nastolatków w szpitalu

Kolejne zatrucie dopalaczami. 7 nastolatków w szpitalu

• Siedmiu nastolatków trafiło do szpitala. Zatruli się dopalaczami - informuje RMF FM
• Stan jednego z nastolatków jest bardzo ciężki
• Na razie nie wiadomo co zażyli i skąd wzięli dopalacze
Dramat w Solcu nad Wisłą na Mazowszu. Siedmiu nastolatków trafiło do szpitala, jeden z nich jest w stanie ciężkim.

Jak informuje RMF FM nastolatkowie prawdopodobnie zatruli się dopalaczami. Na razie nie wiadomo jaki środek zażyli i skąd go wzięli.

Młodzi ludzie są podopiecznymi ośrodka socjoterapii w Solcu nad Wisłą.

Sprawą zajmuje się już policja.
RMF FM

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (287)
Nie zgadzam się z opinią
53
Zgadzam się z opinią
490
~Of. Pol. 2016-01-06 (19:48) 3 godziny i 18 minut temu

Walka z dopalaczami i innych środków odurzających jest jedna =obciążyć całymi kosztami leczenia i stratami zdrowia sprzedawców i producentów środków odurzających.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 29

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
301
~k. 2016-01-06 (20:00) 3 godziny i 6 minut temu

A obok artykułu filmik 'Ewa Kopacz: "młodzi Polacy potrafią powiedzieć nie dopalaczom". O ironio.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
116
~Krzysztof 2016-01-06 (20:09) 2 godziny i 57 minut temu

Witam na moim ostrym dyżurze w szpitalu wczoraj trafiło 17 osób po zatruciu alkoholem w tym dwie w stanie ciężkim , dodam że jedna osoba nie odzyskała przytomności do dziś, jeśli już piszemy o zatruciu "dopalaczami" może napisać by o alkoholu także dlaczego tego nie czyni, niech ktoś z kamerą zobaczy jak miło się pracuje w szpitalu kiedy taka masa osób trafia pod wpływem alkoholu i niech ktoś zobaczy jak oni się zachowują .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
84
~ffffffffffffffff 2016-01-06 (20:12) 2 godziny i 54 minut temu

Matko, jakie te gimbusy durne. Tyla się trąbi, że to trucizna, a oni dalej to żrą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
87
~weerty 2016-01-06 (19:55) 3 godziny i 11 minut temu

Idiotów u nas nie brakuje! Gdyby panowała taka "moda" wśród gówniarzerii to własne g***o by zjedli! Tylko dlaczego społeczeństwo, a nie rodzina ma płacić za ratowanie im życia?!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
79
~dd 2016-01-06 (20:02) 3 godziny i 4 minuty temu

Obciążyć kosztami leczenia ich i tyle...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
72
~Joker 2016-01-06 (20:05) 3 godziny i 1 minutę temu

Zrobi raz na zawsze ktoś z tym gó...em porządek ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
70
~Alicja 2016-01-06 (20:10) 2 godziny i 56 minut temu

Mam nadzieję, że szczęśliwie wrócą do zdrowia i otrzymają stosowny rachunek za leczenie. To nie był nieszczęśliwy wypadek, to bezmyślność!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
70
~f 2016-01-06 (19:52) 3 godziny i 14 minut temu

Dopalacze to naturalne sito społeczne :-)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
67
~polak 2016-01-06 (20:08) 2 godziny i 58 minut temu

to ja sie pytam gdzie moj podatek idzie patologie leczyc w szpitalu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
65
~nick twoj 2016-01-06 (20:05) 3 godziny i 1 minutę temu

tylko niech teraz się leczą za swoje !!!! Nie mam zamiaru dokładać na czyjąś głupotę !!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
51
~nie będę za to płacił 2016-01-06 (20:07) 2 godziny i 59 minut temu

Kosztami leczenie obciążyć producenta i sprzedawcę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
43
~Zycie 2016-01-06 (20:21) 2 godziny i 45 minut temu

Za duzo wolnego i sie w d i l przewraca!!!! Czym sie przejmowac, jak widze 16 letniego sasiada to slysze na okraglo ze tylko cpaja pija i ru...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
38
~agata 2016-01-06 (21:48) 1 godzinę i 18 minut temu

Ja bym im dała za darmo niech się nażrą do syta, może w końcu ten kraj się oczyści z głupoty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
35
~ja 2016-01-06 (20:02) 3 godziny i 4 minuty temu

mocarz zbyt mocarny dla szyli

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
36
bakiro 2016-01-06 (19:49) 3 godziny i 17 minut temu

tragedia to islam.A tu brak rodziców patologicznych

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
35
~trotyl smolenski 2016-01-06 (19:55) 3 godziny i 11 minut temu

do tej pory za zatrucia dopalaczami winny był Tusk a potem Kopacz. teraz to chyba nikt lub ewentualnie Trybunal Konstytucyjny i Petru:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
33
~polo 2016-01-06 (20:11) 2 godziny i 55 minut temu

Powinni się polać benzyną i dopalić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~dr 2016-01-06 (22:56) 10 minut temu

Jaki dramat? Po prostu selekcja naturalna. Upośledzeni sami się eliminują.

odpowiedz