

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Fala
Hhehehe te kapitan a tak moze na Alasce na Beringa bys sie pobujal i to na rybakach.Pozdrawiam wielu naszych twardzieli z Alaski a nie te cioty a kontenerach.Bylem tam i sie bujalem.
My to nazywaliśmy to głaskaniem : ,,starego -bo on znając meteo'' podejmował decyzję.. Nigdy nie było kłopotów...Nie wiem jak na Atlantyku ale na Indyjskim było O'K. Pozdrawiam wszystkich od Atheniania.Szczególnie pompera. Stare dzieje........!
A PANIE PANOWIE BYLIŚCIE KIEDYŚ NA WOJNIE . CZY JAK PIRACI EKONOMICZNI BIORĄ STATYK I ŻĄDAJĄ OKUPU . NO TO W TEDY NIE TYLKO KAPITAN W MAJTKI ROBI JAK MA GNATA PRZYSTAWIONEGO DO KAPITAŃSKIEJ CZAPKI . A JAK CZARNUCH BAWIĄ SIĘ W RULETKĘ = GNATEM = TO NIE JEDEN MAJTEK ROBI SERIĄ W MAJTKI. A TEGO TO WAM GAZETY NIE NAPISZĄ. .LEGIONISTA KALESTYNA.
kontener
jakim sposobem te kontetnery sie trzymają i nie spadną czy ktos moze to wyjasnic?
Zgadzan się z tym co napisał internauta "kruk", większość komentarzy napisali ci, którzy w życiu nic nie osiągnęli, sfrustrowani, zazdrośnicy, nieudacznicy życiowi, półinteligenci...........A w ogóle to szkoda słów.
Oto Polska właśnie
Obejrzalem filmik i przeczytalem wszystkie komentarze. Filmik pogladowy super spokojny i bez zadecia ani napinania, co wyraza bardzo spokojny komentarz kapitana. Ale komentarze, to jest dopiero poezja!! 90% napisana przez tych, ktorzy np prowadza samochod z tylnego siedzenia, czyli pelni sa madrosci ludowej, ale sami w zyciu niczego nie dokonali. Niektorym sie wydaje, ze cos wiedza, bo pare dni w roku woza sie zaglowka. Jeszcze inni rzucaja na szale swoje lata spedzone na prawdziwych statkach i na prawdziwym morzu. I tez govno z tego wynika. Bo taki na przyklad poler na starym statku jest w morzu cale lata swojego zycia, a i tak dalej jest tylko polerem. Glupim, martwym polerem.
Za Chiny nie doszukalem sie w filmiku i narracji zadnej woli konfrontacji, albo licytowania sie kto wiecej, dalej, gorzej. Ale za to w komentarzach tego pelno: "a ja bylem na Polnocnym, a ja na Beringa, ja plywalem zaglowka, a ja na kiju od szczotki i dopiero ja jestem prawdziwym, najprawdziwszym marynarzem". No i co z tego, jelopy? A gdyby byl film o zlamanym palcu, to licytowalibyscie sie, ze co to palec, ja to mialem zlamana noge, kark, urwane jaja? Mysle, ze sporo komentujacych ma zlamany rozum, ale zawisci i zazdrosci w nich nie brakuje. Jakie to bardzo polskie! Tu przyszedl mi na mysl ten stary dowcip o polskim piekle: Polakow pilnowac nie trzeba, bo tyle w nich syfu, ze sami do kotla sie wrzucaja. Wiec wszyscy niespelnieni z Polnocnego, Beringa, Mazur i kazdej innej kaluzy, wpusccie w siec wasze filmiki, a my je skomentujemy. Chociaz ten jeden raz w waszych smiesznych zyciach skonczcie jezdzic z tylnego siedzenia i usiadzcie za kierownica :).
Ciesnina Drake'a
(Drake Passage) - dopiero nalezy miec zdrowy uklad pokarmowy, wszystko w kabinie fruwa, w zaleznosci od ustawienia statku do fal np w drodze na Antarktyde czlowiek zsuwa sie z lozka glowa, albo stopami, a wdrodze powrotnej wypada w bok tak jak worek cebuli
kamera wraz z operatorem nieruchoma
nie chyboczą się ze statkiem z boku na bok.
hmm...
Kapitan się myli. Po stanie morza widzę, że nie ma 11-12 B. Patrzcie na grzbiety fal, które nie są zrywane przez wiatr i nie tworzą mgły. Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Ten statek idzie fordewindem i bardzo się kiwa na boki. Fakt, nie ma on miecza ani bulkila bo tego się tu nie da stosować. Myślę, że to skutek wysokiego PC czyli ładunek jest znacznie przewyższony.
Plynalem promem Sprit of Tasmania w1997 r...
...z Devonport na Tasmani do Melbourne.Wyskosc fal na Bass Strait byla 12 m.Od tamtej pory korzystam z samolotow
Kontenery nie były mocowane przez Polaków
Gdyby kontenery mocowali Polacy, aby tylko odwalć robotę tak jak bydują autostrady, to wszystkie razem ze statkiem poszłyby na dno jak to było na Bałtyku.
Wiecie czym sie rozni zeglarz od marynarza?
Zeglarz plywa dwa tygodnie w roku i opowiada o tym caly rok, marynarz plywa caly rok i nie mowi o tym wcale.....
w 1.04 slychac strzaly!!
Ponadto kamera sie nie rusza na boki jak to mozliwe??
haha
srodek ciezkosci za wysoko Haha widac znawcy:) srodek musi byc nisko i jest nisko pozdrawiam kumatych
Jak ?
Zawsze mnie ciekawiło jak oni mierzą wysokość fal :) Poproszę o uswiadomienie.
A ja siedzę przed komputerem w starych gaciach !
i nie mam ku*wa ani grosza !!!
Po obejżeniu tego
filmu z powodu choroby morskiej puściłem pawia. Dziękuje za uwagę.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap