

zobacz galerię
fot. PAP / Leszek Szymański Starcia w Warszawie zakłóciły obchody Święta Niepodległości
(mb)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Gronkiewicz Waltz ( agent.PRL PS. Stokrotka,ale jaja i ona jest Prezydentem Warszawy ,obłuda panie Tusk.
Hanno Gronkiewicz Walec,jak będziesz tych kiboli pilnować na EURO 2012 ,bo Policja cie olała,babajago.
PO do dymisji.Co robią świnie niemieckie w Polsce??????te kary dla nich to śmiech a Tusk pier.... że panuje nad wszystkim.On po prostu rozdrabnia Polskę! W Niemczech Polak za takie coś by gnił w więzieniu i dostał pałowanie !!!!PROWOKACJE PREZYDENT WARSZAWY I PO.
Czy władze stolicy poniosły karę za tą ustawkę, która mogła pociągnąć za sobą ofiary.
Zomo wroc,bo na takich zadymiarzy to tylko TWARDA PALKA,zeby wiedzieli gdzie ich miejsce,rodzcom pomagac a nie burdyâMOâ wroc
a niech pokażą PO gdzie ich miejsce bo na pewno nie w Polsce będę z tego bardzo dumna :)
dobrze napisane....strzelac do zamaskowanych bandytow i bydla...zomo wroc
W swoim czasie sporo dostałam od ZOMO, no ale takie były czasy. Teraz patrząc na tych kiboli i młodocianych zadymiarzy - też mówię : ZOMO wróć !
ja se kombinuje tak: nie ma milicji to wszystkie smieci wylazly z nor i niestety czesc normalnych sie zeszmacilo. no i mamy dobrobyt - tyle, ze na polkach w sklepie ( przepraszam - dyskoncie albo salonie mies wieprzowych:))) chcielismy lyknac cos z zachodu a zachod lyknal nas. najgorsze, ze nie ma na co czekac, bo kierunek w jakim podazamy jest niebezpieczny - mlodzierz na szmacieje a w miastach rzadza lobuzy i zlodzieje. czy wy jeszcze pamietacie jak mozna normalnie zyc? bo mlodzi juz nie wiedza.
Mając na uwadze coraz częściej występujące ekscesy bandytyzmu na imprezach, manifestacjach i tym podobnych masowych zgromadzeń ludności, powinien być wprowadzany zakaz tuszowania fizjonomii uniemożliwiający identyfikacji uczestnika zajść godzących w porządek społeczny. W takich przypadkach dobro społeczne powinno być priorytetem nad interesem indywidualnym wykorzystywanym perfidnie przez psychopatów, terrorystów. Generalnie, zasady demokratycznego współżycia wymagają pełnej jawności uczestnictwa w życiu społecznym, wyjątki tylko w nadzwyczajnej procedurze . Walka polityczna nie może być usprawiedliwieniem dla bandytyzmu.
wychłostać tych w rzadzie za to co robią z naszą ojczyzną.ludzie obudzcie sie.u nas jest taka bieda a polski rzad i telewizja wciska kit ze sie poprawia najgorsze jest to ze na zachodzie ludzie w to wierza.ludzie na zachodzie maja duzo ale to naprawde duzo lepsze warunki stwozone do zycia i to nazekaja.kiedys polacy walczyli o POLSKE sila oddawali zycie teraz rzad wszystko niszczy i nawija polakom makaron na uszy.WSZYSKIEEGO DOBREGO DLA WSZYSTKICH POLAKOW,POWODZENIA.
Nic lepszego jak wysłać na taką akcję sędziów i prokuratorów, z których wielu nie cierpi lub wręcz nienawidzi Policji. Zaręczam, zmieniliby szybko zdanie. Śmiesznym jest fakt skazania na 3 miesiące pozbawienia wolności dwóch recydywistów oskarżonych o ponowną czynną napaść na policjantów. To właśnie oni ubezwłasnowolnili Policję. Koniec, kropka.
Jestem tego samego zdania,nie chodzi mi o jakieś podteksty związane z totalitaryzmem.Ale wiem że wielu chetnych wsród osób cywilnych chetnie pomogło by policji wziełoby szturmówkę w ręke założyło kask w drugą rekę tarcze poszło i wp....liło pajacom takim których widzieliśmy na obchodach 11 listopada czy to z lewej czy z prawej strony nie ważne.Po to aby był porządek i po to że jest to własnie 11 listopada a nie mecz piłki nożnej.Nie po to częśc mojej rodziny zgineła w Powstaniu Warszawskim a jeszcze inna przesiedziała w katowniach UB po wojnie.pozdrawiam
Policja powinna mieć więcej uprawnień! To co się dzieje to skandal! Bandziory chodzą sobie po ulicach a policja boi się kogoś szarpnąć! Dlaczego??? Bo ten bandyta na drugi dzień poszedł by do sądu i biedny policjant został by zwolniony z roboty albo i skazany! PARANOJA! A żeby wszystkich zadziwić dodam ,że nie pisze tego stary człowiek PRL-u tylko 24 latek mający już dosyć wszechobecnego, nie karanego bandytyzmu w tym kraju!
Mam propozycje aby zniesc to swieto, nie bedzie powodow do bijatyki. Przeciez na to swieto szykuje sie zawsze chuliganeria calej europy. Dajcie spokoj, kogo dzis obchodzi dzien 11 listopada. Ja cie ciesze bo mam wolne i moge sobie posprzatac mieszkanie.
Ukarać prowokatorów z Krytyki Politycznej. Takie Szczuki i inne syjonistyczne nasienie, które chce zniszczyć Polskę i Polaków
Wiecie o tym, że Gronkiewicz Waltz ( agent.PRL PS. Stokrotka) nie wyraziła zgody by w dniu 10.04.2011r. czyli w pierwszą rocznicę katastrofy włączyć na 1 minute syreny a flagi przepasać kirem? A dla rzekomych antyfaszystów pozwoliła? Zrobili to specjalnie to była prowokacja PO dająca pretekst do ograniczenia swobody zgromadzeń!!! A TERAZ OBŁUDNIE SWIETUJADZIEN NIEPODLEGŁOŚCI< NIEMA NIPODLEGŁOŚCI BEZ NIEZALEZNOSCI! A ONI UCZYNILI POLSKE W 90 PROC ZALEZNA OD ROSJI!
kiedy z wielka duma w sercu pozwalalismy na okrzyki pod adresem milicji, ze to niby gestapo itp, pomyslalam, ze jeszcze nam sie naleje do d...y i zatesknimy za czasami kiedy bez strachu mozna bylo wracac do domu nawet w ciezka noc, kidedy milicjant mial prawo kazdego wylegitymowac a legitymowany stal na bacznosc.Czasami mam dosyc tej zasmarkanej demokracji.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Internauci o Palikocie: zawsze traktował Kościół jak chłopca do bicia
dodane przez: ekb, ap