więcej

Włochy: barmanka z Polski obezwładniła złodzieja.

WP.PL |  dodane 2012-10-23 (10:04) 2 lata 8 dni 11 godzin i 22 minuty temu
drukuj

Barmanka z Polski stała się bohaterką Włoch. 38-letnia kobieta nie przestraszyła się zakapturzonego mężczyzny, który grożąc jej śrubokrętem zażądał pieniędzy. Polka obezwładniła agresywnego mężczyznę, ściągnęła mu z głowy kaptur i chustkę zasłaniającą twarz, a następnie unieruchomiła na podłodze, póki nie przyjechała policja.

Dzielna Polka bohaterką włoskich mediów - zobacz film

Do zdarzenia doszło w miejscowości Marsciano w regionie Umbria. Złodziej miał strasznego pecha, ponieważ polska barmanka ćwiczyła judo. Nie dość, że nie przestraszyła się napastnika to sama przeszła do kontrataku. 23-letni niedoszły złodziej i jego 19-letni wspólnik, który czatował pod sklepem - zostali aresztowani


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 100%
nie 0 0%

W innych serwisach


Opinie (79)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~loki 2012-11-12 (16:46) 1 rok 11 miesięcy 19 dni 4 godziny i 40 minut temu

nic ciekawego,ona się z nim tylko szarpała,tzn. ta kobieta jego bo on wogóle się nie bronił,ani nie próbował nawet jej przyłożyć,sluchałem wywiadu z nią i wcale go nie unieruchomiła na podłodze tylko po prostu zamknęła drzwi od środka i zadzwoniła po policje,gość wogóle nie był agresywny,a ten śrubokręt jak widać to miał tak o do postraszenia,nie zamierzał go używać,ta kobieta tez nie trenuje żadnych sportów walki,miała szczęście że trafiła na nieagresywnego małolata podobnej budowy ciała co ona ...

odpowiedz

0
0
~pzm 2012-11-12 (03:26) 1 rok 11 miesięcy 19 dni 18 godzin i 1 minutę temu

bzdury! ona go nie obezwładniła sama bo jak widac nie mogła sobei dac rady z 'utrzymaniem' go tylko szarpiąc się z nim wyszła ze sklepu a tam pomogli jej przechodnie...

odpowiedz

6
0
GREGORY1976 2012-10-23 (12:20) 2 lata 8 dni 9 godzin i 6 minut temu

piszecie ze nie obezwładniła go??!!! najpierw zblokowała mu łapy a od 14 sekundy juz mogla wszystko i go podcieła ale wstał bo troszke za silny był ale wyczuł ze jest silna w łapach i spitalał!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~hunk 2012-11-12 (03:09) 1 rok 11 miesięcy 19 dni 18 godzin i 17 minut temu

gówniarz nawet nie próbował jej uderzyć,tylko się wyrywał i gdzie jest pokazane jak go obezłwadniła i leżał na podłodze ??? na filmie widac że nie daje rady go zatrzymać mimo że ściągnęła z niego prawie że ubranie na którym się uwiesiła ...

odpowiedz

1
1
~kill bill 2012-10-26 (13:38) 2 lata 5 dni 7 godzin i 48 minut temu

A Benjamin Tusk ma się dobrze pieprzy i obiecuje a naród to kupuje.

odpowiedz

1
0
~+- 2012-10-23 (14:36) 2 lata 8 dni 6 godzin i 50 minut temu

Bar do wzięcia!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~ktoś 2012-10-23 (15:16) 2 lata 8 dni 6 godzin i 10 minut temu

a co robi Polka we Włoszech, kraju Arabów i Murzynów(np Balotelli)?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~Kutek 2012-10-23 (22:29) 2 lata 7 dni 22 godziny i 57 minut temu

To on od Bolka z tym srubokretem tak sie wyuczyl?-za malo widac,bo Bolek ze srubokreta wyszedl na swoje..."nie chcem ale muszem".

odpowiedz

7
1
~Gad 2012-10-23 (19:36) 2 lata 8 dni 1 godzinę i 50 minut temu

bo Polki juz wiedza jak radzic sobie ze zlodziejami ze SRUBOKRETEM! Jednego mielismy w historii fachowca od srubokretu, puscil narod w skarpetkach a mial podobno komuchow.Bolek mu na imie.

odpowiedz

5
5
~marian 2012-10-23 (15:15) 2 lata 8 dni 6 godzin i 11 minut temu

czy ta pani moglaby wrocic i obezwladnic najwiekszego bandyte i zlodzieja w polszce... pana Donka tak jego wlasnie

odpowiedz

6
0
I...ta 2012-10-23 (15:04) 2 lata 8 dni 6 godzin i 22 minuty temu

Brawo! Gratulacje. Przynajmniej coś dobrego o Polakach.

odpowiedz

5
0
~merc 2012-10-23 (14:50) 2 lata 8 dni 6 godzin i 36 minut temu

super dziewczyna .pozdrawiam :)

odpowiedz

2
0
~gugala 2012-10-23 (14:30) 2 lata 8 dni 6 godzin i 56 minut temu

Zlodziejom powinno sie w Polsce zabiarac paszporty i dowody osobiste a dawax jaiakies vzaswiadzenia o tozsamosci.Nie mogliby jezdzi.A tak to wstyd.

odpowiedz

2
1
~zzz 2012-10-23 (14:28) 2 lata 8 dni 6 godzin i 58 minut temu

Z Polski do Wloch wyjechali prawie sami zlodzieje.Powinni Wlosi zrobic z nimi to co Duce zrobil z mafiozami.To i w Posce mielibysmy spokoj z tymi lujami.

odpowiedz

23
0
~cynik 2012-10-23 (10:44) 2 lata 8 dni 10 godzin i 42 minuty temu

i co - Polak(a) potrafi !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~ala 2012-10-23 (14:26) 2 lata 8 dni 7 godzin i 1 minutę temu

ale bunga bunga

odpowiedz

3
0
pilatus 2012-10-23 (14:25) 2 lata 8 dni 7 godzin i 1 minutę temu

W mojej miejscowosci trzech wiejskich "kozakow" zrobilo "skok" na malutki sklepik. Wystraszona 20-letnia sprzedawczyni oddala cala kase, a mimo to jeden z nich pchnal ja nozem w serce. Gamoniow oczywiscie zlapano, ale dziewczyny juz nie ma... Brawo dla tej barmanki.

odpowiedz

1
6
~LOL 2012-10-23 (14:19) 2 lata 8 dni 7 godzin i 7 minut temu

Jakby dostała śrubokrętem w szyję i zabulgotała juchą to by odechciało się jej bohaterstwa.

odpowiedz

1
2
~Gienio 2012-10-23 (14:17) 2 lata 8 dni 7 godzin i 9 minut temu

Ciekawe co jeszcze mu chciała zrobić? Gość prawie goły już latał po tym barze.

odpowiedz

2
0
~brus 2012-10-23 (14:07) 2 lata 8 dni 7 godzin i 19 minut temu

ale wtopa,.....kobieta mnie bije....

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 14 godzin i 21 minut temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 12 godzin i 41 minut temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 13 godzin i 41 minut temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 12 godzin i 20 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 7 godzin i 19 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 16 godzin i 31 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 759