więcej

Włochy: barmanka z Polski obezwładniła złodzieja.

WP.PL |  dodane 2012-10-23 (10:04) 2 lata 2 dni 18 godzin i 34 minuty temu
drukuj

Barmanka z Polski stała się bohaterką Włoch. 38-letnia kobieta nie przestraszyła się zakapturzonego mężczyzny, który grożąc jej śrubokrętem zażądał pieniędzy. Polka obezwładniła agresywnego mężczyznę, ściągnęła mu z głowy kaptur i chustkę zasłaniającą twarz, a następnie unieruchomiła na podłodze, póki nie przyjechała policja.

Dzielna Polka bohaterką włoskich mediów - zobacz film

Do zdarzenia doszło w miejscowości Marsciano w regionie Umbria. Złodziej miał strasznego pecha, ponieważ polska barmanka ćwiczyła judo. Nie dość, że nie przestraszyła się napastnika to sama przeszła do kontrataku. 23-letni niedoszły złodziej i jego 19-letni wspólnik, który czatował pod sklepem - zostali aresztowani


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 100%
nie 0 0%

W innych serwisach


Opinie (79)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~loki 2012-11-12 (16:46) 1 rok 11 miesięcy 13 dni 11 godzin i 52 minuty temu

nic ciekawego,ona się z nim tylko szarpała,tzn. ta kobieta jego bo on wogóle się nie bronił,ani nie próbował nawet jej przyłożyć,sluchałem wywiadu z nią i wcale go nie unieruchomiła na podłodze tylko po prostu zamknęła drzwi od środka i zadzwoniła po policje,gość wogóle nie był agresywny,a ten śrubokręt jak widać to miał tak o do postraszenia,nie zamierzał go używać,ta kobieta tez nie trenuje żadnych sportów walki,miała szczęście że trafiła na nieagresywnego małolata podobnej budowy ciała co ona ...

odpowiedz

0
0
~pzm 2012-11-12 (03:26) 1 rok 11 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 12 minut temu

bzdury! ona go nie obezwładniła sama bo jak widac nie mogła sobei dac rady z 'utrzymaniem' go tylko szarpiąc się z nim wyszła ze sklepu a tam pomogli jej przechodnie...

odpowiedz

6
0
GREGORY1976 2012-10-23 (12:20) 2 lata 2 dni 16 godzin i 18 minut temu

piszecie ze nie obezwładniła go??!!! najpierw zblokowała mu łapy a od 14 sekundy juz mogla wszystko i go podcieła ale wstał bo troszke za silny był ale wyczuł ze jest silna w łapach i spitalał!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~hunk 2012-11-12 (03:09) 1 rok 11 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 29 minut temu

gówniarz nawet nie próbował jej uderzyć,tylko się wyrywał i gdzie jest pokazane jak go obezłwadniła i leżał na podłodze ??? na filmie widac że nie daje rady go zatrzymać mimo że ściągnęła z niego prawie że ubranie na którym się uwiesiła ...

odpowiedz

1
1
~kill bill 2012-10-26 (13:38) 1 rok 11 miesięcy 29 dni 15 godzin i 1 minutę temu

A Benjamin Tusk ma się dobrze pieprzy i obiecuje a naród to kupuje.

odpowiedz

1
0
~+- 2012-10-23 (14:36) 2 lata 2 dni 14 godzin i 2 minuty temu

Bar do wzięcia!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~ktoś 2012-10-23 (15:16) 2 lata 2 dni 13 godzin i 22 minuty temu

a co robi Polka we Włoszech, kraju Arabów i Murzynów(np Balotelli)?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~Kutek 2012-10-23 (22:29) 2 lata 2 dni 6 godzin i 9 minut temu

To on od Bolka z tym srubokretem tak sie wyuczyl?-za malo widac,bo Bolek ze srubokreta wyszedl na swoje..."nie chcem ale muszem".

odpowiedz

7
1
~Gad 2012-10-23 (19:36) 2 lata 2 dni 9 godzin i 2 minuty temu

bo Polki juz wiedza jak radzic sobie ze zlodziejami ze SRUBOKRETEM! Jednego mielismy w historii fachowca od srubokretu, puscil narod w skarpetkach a mial podobno komuchow.Bolek mu na imie.

odpowiedz

5
5
~marian 2012-10-23 (15:15) 2 lata 2 dni 13 godzin i 23 minuty temu

czy ta pani moglaby wrocic i obezwladnic najwiekszego bandyte i zlodzieja w polszce... pana Donka tak jego wlasnie

odpowiedz

6
0
I...ta 2012-10-23 (15:04) 2 lata 2 dni 13 godzin i 34 minuty temu

Brawo! Gratulacje. Przynajmniej coś dobrego o Polakach.

odpowiedz

5
0
~merc 2012-10-23 (14:50) 2 lata 2 dni 13 godzin i 48 minut temu

super dziewczyna .pozdrawiam :)

odpowiedz

2
0
~gugala 2012-10-23 (14:30) 2 lata 2 dni 14 godzin i 8 minut temu

Zlodziejom powinno sie w Polsce zabiarac paszporty i dowody osobiste a dawax jaiakies vzaswiadzenia o tozsamosci.Nie mogliby jezdzi.A tak to wstyd.

odpowiedz

2
1
~zzz 2012-10-23 (14:28) 2 lata 2 dni 14 godzin i 10 minut temu

Z Polski do Wloch wyjechali prawie sami zlodzieje.Powinni Wlosi zrobic z nimi to co Duce zrobil z mafiozami.To i w Posce mielibysmy spokoj z tymi lujami.

odpowiedz

23
0
~cynik 2012-10-23 (10:44) 2 lata 2 dni 17 godzin i 54 minuty temu

i co - Polak(a) potrafi !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~ala 2012-10-23 (14:26) 2 lata 2 dni 14 godzin i 12 minut temu

ale bunga bunga

odpowiedz

3
0
pilatus 2012-10-23 (14:25) 2 lata 2 dni 14 godzin i 13 minut temu

W mojej miejscowosci trzech wiejskich "kozakow" zrobilo "skok" na malutki sklepik. Wystraszona 20-letnia sprzedawczyni oddala cala kase, a mimo to jeden z nich pchnal ja nozem w serce. Gamoniow oczywiscie zlapano, ale dziewczyny juz nie ma... Brawo dla tej barmanki.

odpowiedz

1
6
~LOL 2012-10-23 (14:19) 2 lata 2 dni 14 godzin i 19 minut temu

Jakby dostała śrubokrętem w szyję i zabulgotała juchą to by odechciało się jej bohaterstwa.

odpowiedz

1
2
~Gienio 2012-10-23 (14:17) 2 lata 2 dni 14 godzin i 21 minut temu

Ciekawe co jeszcze mu chciała zrobić? Gość prawie goły już latał po tym barze.

odpowiedz

2
0
~brus 2012-10-23 (14:07) 2 lata 2 dni 14 godzin i 31 minut temu

ale wtopa,.....kobieta mnie bije....

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 14 godzin i 55 minut temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 13 godzin i 42 minuty temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 16 godzin i 35 minut temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 21 godzin i 3 minuty temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 22 godziny i 14 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 15717