więcej

Dźgnęła chłopaka nożem, bo obraził jej babcię.

Logo dostawcy  Mojawyspa.co.uk | dodane 2010-05-24 (11:32)
drukuj

Tragiczny finał kłótni młodych ludzi. 21-letnia Weronika J. uderzyła nożem swojego chłopaka, po tym jak ten obraził jej zmarłą babcię. Teraz czeka ją więzienie.

Do zdarzenia doszło w lutym tego roku w domu Weroniki. Trwała tam zakrapiana impreza - oprócz Weroniki i jej chłopaka, był także jej brat ze swoją dziewczyną. W pewnym momencie chłopak 21-latki zaczął obrażać jej zmarłą babcię. Wychowywała ona Weronikę, po tym jak jej rodzicom odebrano prawa rodzicielskie - podaje serwis yorkshireeveningpost.co.uk.

Weronika J. nie mogła znieść krytykowania babci, wpadła w szał, pobiegła do kuchni i wróciła do pokoju z dwoma nożami. Jednym z nich dwukrotnie uderzyła swojego chłopaka. Mężczyzna został ranny w klatkę piersiową i ramię. Weronika wybiegła z domu, usiadła na chodniku i cały czas płakała. Jej brat wezwał karetkę. Ranny chłopak został znaleziony kilka domów dalej, leżał na ulicy. Trafił do szpitala, gdzie udało się go uratować

Sprawa znalazł finał przed sądem w Leeds. Weronika J. została skazana za na 2,5 roku więzienia.

Małgorzata Jarek

NaSygnale.pl: Drużynowy po godzinach pracował dla mafii
oceń
0
0
Podziel się

Przeczytaj też


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
52.256406,21.017175 [2010-05-24 12:19]

miała ciężkie dzieciństwo i stan napięcia
sprowokował ją ewidentnie, a ona ewidentnie to wykorzystała. Niedojrzałość emocjonalna plus stresy na emigracji plus alkohol plus nieodpowiedni partner plus zły dzień. Ale więzienie jej nie zmieni , potrzebna terapia psychologiczna.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Teoś [2010-05-24 12:33]

I kto tu powinien ponieść karę? Ona, czy ten gnojek
nieokrzesany. A jak Ty internauto zareagował byś jak by ktoś obraził Twoją mamę, ojca ?

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Etera Jablonska [2010-06-04 12:45]

Czy wogóle znacie cala prawde??
Jezeli nie znasz szczególów i calej prawdy o zdarzeniu to po pierwsze nie piszesz zadnego artykulu.Po drugie to nie byl Weroniki chlopak!!!!A dziewczyna zrobila tak bo zachowanie tego chlopaka Marcina Zolnowskiego doprowadzilo ja do takiego stanu ze nikt normalny nie zachowal by sie inaczej.Jak wy byscie sie czuli jak ktos obrazal twoja babcie i mame.Sam ja prowokowal mowiac:zrob to,zabij mnie.Dostal to o co sam sie prosil!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Wiolka [2010-05-28 19:03]

co sie dzieje
niedługo strach będzie wyjść z domu co za czasy

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nela [2010-05-24 12:25]

racja
Też bym nie pozwoliła sobie by ktoś obrażał moją babcię !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ZLE SIE STALO [2010-05-24 16:38]

PROBLEM ZLOZONY-LECZ TO ON ZAWINIL I ON POWINIEN PONIESC KARE.
ZLE SIE STALO.BEDAC W TAKIEJ SYTUACJI,NATYCHMIAST ZABRANIAJMY OBRAZAC,GDYZ SA GRANICE,KTORE CZLOWIEK OBRAZANY,MOZE WYTRZYMAC,TYM BARDZIEJ,ZE OBRAZANA BYLA JEJ BABCIA,KTORA JA WYKARMILA,WYCHOWALA,BYLA DLA NIEJ WSZYSTKIM.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~MaskulizmPl [2010-05-24 18:54]

Osoby pochwalające tę zbrodniarkę łatwo znajdują usprawiedliwienie
dla przemocy domowej,ciekawe czy tak łatwo przychodzi im to również w innych sytuacjach,np. żona ubliża mężowi.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~bakiro [2010-05-24 15:59]

patologia
z nich już nic nie będzie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
ankor1492 [2010-05-24 12:27]

Niech głupi ...
... cham wie, że tak się nie postępuje. Pochwalam !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~TAK BYWA [2010-05-24 15:56]

GDYBY WSZYSCY,KATEGORYCZNIE,ZABRONILI MU OBRAZAC JEJ BABCIE,
NAWET Z NAKAZEM OPUSZCZENIA DOMU,JESLI BY NIE POSLUCHAL,TO DO TAKIEJ TRAGEDII,BY NIE DOSZLO.PAMIETAJCIE OGIEN LATWIEJ ZGASIC,GDY JEST MALY,ZAPOBIEC,ROZPRZESTRRZENIANIU SIE.WIEC WIEDZCIE,ZE WSZYSCY RAZEM,ZAKAZUJAC,NIE POZWALAJAC,NA TAKIE ZLE ZACHOWANIE,MOZECIE ZAPOBIEC WIELU TRAGEDIOM.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~cs [2010-05-24 15:54]

I za co ona do więzienia poszła???
posrane to prawo. Chyba wolałbym bezprawie. Ten pętak, który ranił ją powinien siedzieć. Ukarała go słusznie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~CzarnaHanka [2010-05-24 15:49]

No jak ją babcia tak wychowała
to ten chłopak mógł mieć rację.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~wer [2010-05-24 12:41]

porządna dziewczyna
O zmarłych nie mówi się źle! Babcia ją wychowywała , mógł wiedzieć że była to jedyna osoba i najważniejsza dla niej. Miał szczęście że wyszedł z życiem gnojek.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
mgr inż. X [2010-05-24 13:03]

A ta Weronika to Polka, czy co?
Brak podstawowej informacji w artykule.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~detergent [2010-05-24 12:56]

Wyrwała chwasta.
Prawie.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~~zibi [2010-05-24 12:53]

Żyjemy w szajsowym kraju
Honor ludzi się nie liczy, można ich obrażać i nie wolno bronić. Taka kultura teraz obowiązuje. W dawnej Polsce dziewczynie nic by się nie stało a facet dostał jeszcze baty za obrażanie zmarłych.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jaro [2010-05-24 12:51]

jak zwykle polusy
przestance nam robic ciagle zla opinie ciagle tylko poalce i polacy ogarnijcie sie wreszcie dlaczego nie slychac nic na wyspach o pakistanach czy ruski tylko ciagle polacy co za durny narod

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ana [2010-05-24 12:33]

prawie morderczyni
Horror.........wodka wsciekly temperament obrarzanie jedno drugie i tragedia prawie gotowa.Ta wodka powinna byc na prawde reglamentowana i to w malutkich ilosciach bo po jej spozyciu niektorzy ludzie zmieniaja sie w potwory????????

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mario [2010-05-24 12:31]

Kobiety moga mordowac !
Mezczyzna za dzgniecie nozem kobiety dostal by dozywocie a ona za probe zamordowania meczyzny dostala tylko niecale 3 lata ???

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Weronika [2010-05-24 12:31]

Polka czy Nigeryjka?
Pytam się bo nie rozumie.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy propozycja min. J. Muchy dot. zmiany zakwaterowania ekipy rosyjskiej na Euro była słuszna?

liczba oddanych głosów: 596