wi璚ej

Galerie

Tragiczny wypadek ko這 Che軛na

aktualizacja 2014-04-13 (12:05) 4 miesiące 20 dni 18 godzin i 32 minuty temu

nast瘼na. 1 / 8

7 os鏏 nie 篡je, najm這dsza mia豉 13 lat - zdj璚ia

Siedem m這dych os鏏 zgin窸o, a dwie zosta造 ranne w nocy z soboty na niedziel w wypadku samochodu osobowego, do kt鏎ego dosz這 miejscowo軼i Klamry ko這 Che軛na (woj. kujawsko-pomorskie).

Auto na 逝ku wypad這 z drogi i uderzy這 bokiem w drzewo. Samochodem podr騜owa這 9 os鏏. Ofiary by造 w wieku od 13 do 17 lat.

(PAP/db)

B康 na bie膨co z wiadomo軼i.wp.pl

oceń
tak 55 33.95%
nie 107 66.05%

By貫 鈍iadkiem lub uczestnikiem wa積ego wydarzenia? wy郵ij nam zdj璚ia

7 os鏏 nie 篡je, najm這dsza mia豉 13 lat - zdj璚ia
wstecz wprz鏚

Opinie (982)

Pozosta這 znak闚: 4000

REGULAMIN

1
1
~ankieter 2014-07-17 (17:24) 1 miesiąc 16 dni 13 godzin i 13 minut temu

widzisz, Donaldzie, jak ci spada wska幡ik bezrobocia???!. Nic tylko "szefuj" UE, a...koniec z bezrobociem.

odpowiedz

19
4
~Sprawiedliwy 2014-04-17 (12:28) 4 miesiące 16 dni 18 godzin i 9 minut temu

ten chlopak co przezyl jest totalnie zalamany jest w przeogromnym szoku nie moze dopuscic mysli ze przez wypadek zgineli jego koledzy ci co zgineli niech spoczywaja w pokoju, a temu chlopakowi zycze by sie podniosl zyl dalej to dzieciak zycie przed nim :(((((((((( musi sie pogodzic przetrwac bol wewnetrzny jaki go bedzie utrzymywal do konca zycia wyrazy wspolczucia dla niego ....nie poddaj sie bierz zycie jakim jest nie daj sie zlamac chlopcze OGROMNA TRAGEDIA

odpowiedz

poka 8 ukrytych odpowiedzi

1
3
~MAGGIE 2014-05-06 (02:19) 3 miesiące 28 dni 4 godziny i 18 minut temu

KTO SPRZEDAL IM
KTO SPRZEDAL IM ALKOHOL I GDZIE ??? GDZIE MIALA OCZY TA PANI ZZA LADY, KTORA POZBYLA SIE TOWARU ZEBY ZAROBIC A NIE ZASTANOWILA SIE OD KOGO ??? BARDZO WSPOLCZUJE RODZICOM. MOZE POPELNILI JAKIS BLAD ALE JAK ZA NIEGO ZAPLACILI NIE ZROZUMIE TEGO NIKT. LUDZIE NIE KRYTYKUJCIE TYCH BIEDNYCH RODZICOW . MOZE POPELNILI JAKIS BLAD ALE JAKA PONIESLI STRATE. ZASTANOWIL SIE KTOS Z WAS ? A MOZE SIE Z NIMI ZAMIENICIE ???

odpowiedz

14
2
~ktosia 2014-04-15 (07:30) 4 miesiące 18 dni 23 godziny i 7 minut temu

Ka盥y m這dy ch這pak siada za kierownic z przyzwoleniem rodzic闚 lub bez.mimo sprzeciwu m篹a wys豉豉m syna na kart rowerow,motorowa,potem w wieku 16lat A1,B1 i dosta pierwsze auto a jednocze郾ie warunek-nie pijesz,nie bierzesz,nie wozisz koleg闚,bo ci go sprzedam.i tak w atmosferze szanta簑 przetrwalam jego cielecy wiek.wi璚 nie zawsze tylko zakazy,mo瞠 kontrolowane przyzwolenia?a dzieciak闚 szkoda

odpowiedz

poka 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~taka prawda 2014-04-24 (10:59) 4 miesiące 9 dni 19 godzin i 38 minut temu

bo jeden i drugi wstydzi si powiedzie r闚ie郾ikom - nie chlejcie, wymy郵cie sobie bardziej konstruktywne zabawy. nie pisz tego o tych, kt鏎zy zgin瘭i, ale o tych gimbazach, kt鏎e to czytaj. nie mo瞠cie w pi喚 kopa, kosz sobie zrobi, 豉dne zdj璚ia pstryka, filmki nagrywa, muzyk tworzy, ogrodem si zaj望, ale nie demolk siebie i nas przy okazji?

odpowiedz

4
2
~Tak mi m闚ili 2014-04-17 (12:36) 4 miesiące 16 dni 18 godzin i 1 minutę temu

Winny jest Owsiak! Bo nie wyci掖 drzew.

odpowiedz

poka 1 ukryt odpowied

34
9
~Karolina 2014-04-14 (19:05) 4 miesiące 19 dni 11 godzin i 32 minuty temu

Wsp馧czu?ale czego? tego, 瞠 nie upilnowali swoich dzieci? Tak w豉郾ie wygl康a bezstresowe wychowanie! Uderzy g闚niarza nie mo瞠sz, bo to przecie karalne.. Gdyby zabi Ci kogo z rodziny te by im wsp馧czu? Bo wybacz, ale ja raczej nie. I powiem wi璚ej, mi nawet nie jest ich szkoda, bo to by豉 鄉ier na w豉sne 篡czenie. Pewnie kiedy te mia豉m 16 lat, ale nigdy nie przyszed豚y mi pomys do g這wy 瞠by bra kluczyki i je寮zi samochodem bez prawa jazdy. Ja w wieku 16 lat najp騧niej musia豉m by o 21 w domu(wtedy te by豉m z豉 na rodzic闚 za to, 瞠 tak wcze郾ie musia豉m wraca, gdy inni si bawili, ale dzisiaj dzi瘯uj im za to z ca貫go serca, bo wiem, 瞠 robili to, bo mnie kochali i nie chcieli 瞠by sta豉 mi si jaka krzywda), a te dzieciaki wraca造 po 2 w nocy, wi璚 z tego wynika, 瞠 rodzice nie sprawowali nad nimi nale篡tej opieki za co te powinni by ukarani. I tyle w tym temacie! Za b喚dy trzeba p豉ci! Ten ch這pak mia rozum i m鏬 przewidzie ewentualne skutki swojej g逝poty c騜 sta這 si jednak inaczej.

odpowiedz

poka 6 ukrytych odpowiedzi

6
2
~moni 2014-04-17 (20:16) 4 miesiące 16 dni 10 godzin i 21 minut temu

Bardzo,bardzo wspolczuje co sie stalo!straszna tragedia! Prosze nie oceniajcie tego chlopca,ktory prowadzil samochod. Sam poniosl, mysle ze najwieksza kare na cale zycie.ma tylko 16 lat! nie zna zycia.rodzice nie dopilnowali od malego! Czytam opinie, wiele osob chce go osadzac! On byl wtym samochodzie! Ok kierowal, ale kierowca mogl by tez jego kolega,ktory w tej chwili nie zyje.na tym spotkaniu wiekszosc wypila! On zmarnowal sobie w wieku 17tu lat zycie.pietno siedmiu zabitych osob bedzie w nim do konca zycia! Wiem jak to jest z wlasnego doswiadczenia.jestem daleko poza Krajem, aleto co spotkalo mnie przed laty w mlodzienczym wieku nie zapomne. To jest we mnie, nie moge spac,przezywam straszna tragedie sprzd lat...

odpowiedz

poka 2 ukryte odpowiedzi

11
10
~ewa 2014-04-14 (17:35) 4 miesiące 19 dni 13 godzin i 2 minuty temu

sprawiedliwo軼i nie ma - kierowca prze篡 !

odpowiedz

poka 4 ukryte odpowiedzi

7
2
~sekatorrr 2014-04-17 (15:26) 4 miesiące 16 dni 15 godzin i 11 minut temu

szkoda drzewa

odpowiedz

6
3
~Rolo 2014-04-17 (14:13) 4 miesiące 16 dni 16 godzin i 24 minuty temu

Co za patologia w Tuskolandzie.

odpowiedz

1
2
~blanbla 2014-04-17 (13:50) 4 miesiące 16 dni 16 godzin i 47 minut temu

Czy mi si wydaje, czy wystrzeli造 poduszki powietrzne kt鏎ych nie by這?? Pewnie auto z komisu....

odpowiedz

35
3
~miras 2014-04-14 (15:27) 4 miesiące 19 dni 15 godzin i 10 minut temu

Samoch鏚 by tak napakowany, 瞠 nie starczy這 miejsca dla anio豉 str騜a.

odpowiedz

poka 1 ukryt odpowied

13
1
~eeeeeee....... 2014-04-14 (17:40) 4 miesiące 19 dni 12 godzin i 57 minut temu

Co nie wiedzieli, ze jest pijany i wsiedli z nim?

odpowiedz

poka 2 ukryte odpowiedzi

8
2
~andy 2014-04-17 (12:33) 4 miesiące 16 dni 18 godzin i 4 minuty temu

POKAZYWAC TE ZDJECIA Z WYPADKU i koniecznie zdjecie FINAΜWE !!!!Codziennie po 100 x ! Szczeg鏊nie nastolatkom co koncza kursy Prawa Jazdy ! O tym przypadku ze g闚niarze jezdzili w NOCY ,pijani i bez prawa jazdy to pewnie ...Pan B鏬 rozum im odebra , a potem ZYCIE,fakt nie wszystkim , ale to z przypadku!

odpowiedz

11
1
~hhhh 2014-04-17 (00:05) 4 miesiące 17 dni 6 godzin i 32 minuty temu

jak tak dalej p鎩dzie z tym bezstresowym wychowaniem,to nam si zrobi ni demograficzny

odpowiedz

10
1
~bbbbbbbb 2014-04-17 (00:01) 4 miesiące 17 dni 6 godzin i 36 minut temu

Dobrze,瞠 na drodze napotkali drzewo,kt鏎e prze篡這 a nie inne auto-tu by nie mieli ludzie takiego szcz窷cia jak drzewo.To nie pr璠ko嗆 nas zabija,tylko nag貫 hamowanie...drzewo!

odpowiedz

11
4
~kasia 2014-04-16 (08:30) 4 miesiące 17 dni 22 godziny i 7 minut temu

jak to mozliwe zeby przy budowie drogi pozostawic takie grube drzewo na poboczu. tam nie powinno byc nawet krzaczka i to jeszcze na zakrecie,to skandal zeby tego nie usunac.mam nadzieje ze ta tragedia wroci rozum odpowiedzialnym za to i drzewo zostanie wyciete.i

odpowiedz

poka 3 ukryte odpowiedzi

15
2
~babcia 2014-04-14 (17:39) 4 miesiące 19 dni 12 godzin i 58 minut temu

Gdzie byli rodzice , 瞠 13 latka balowa豉 o 2 w nocy. Prokurator powinien oskar篡c rodzic闚 tej dziewczynki . Dla mnie nie poj皻e 瞠bym pozwoli豉 takiej m這dej dziewczynce i軼 na imprez nawet gdyby by豉 w moim ogrodzie.

odpowiedz