więcej

Galerie

Gdzie jest boeing 777?

aktualizacja 2014-03-18 (14:46) 8 miesięcy 9 dni 14 godzin i 13 minut temu

następna. 1 / 7

Złoto, terroryści, błąd. Co się stało z boeingiem 777?

Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Wciąż nie wiadomo, co się stało z samolotem. Im dłużej trwają jego poszukiwania, tym więcej teorii dotyczących jego zaginięcia. Katastrofa, porwanie, atak terrorystyczny, a może brawura pilota?

(WP.PL, TVN24, dziennik.pl, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 42 40.38%
nie 62 59.62%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Złoto, terroryści, błąd. Co się stało z boeingiem 777?
wstecz wprzód

Opinie (312)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
0
~x 2014-03-29 (12:24) 7 miesięcy 29 dni 16 godzin i 35 minut temu

Diego Garcia.....tajna baza na Oceanie Indyjskim....tam jest....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~jackowski 2014-04-12 (14:11) 7 miesięcy 15 dni 14 godzin i 48 minut temu

Ile dacie? to wam powiem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~jodik 2014-03-19 (10:50) 8 miesięcy 8 dni 18 godzin i 9 minut temu

Podajcie KTO leciał tym samolotem.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
1
~pepa 2014-03-31 (19:27) 7 miesięcy 27 dni 9 godzin i 32 minuty temu

Jak to gdzie? U Putina w ogródku.

odpowiedz

9
2
~Jak 2014-03-30 (10:28) 7 miesięcy 28 dni 18 godzin i 31 minut temu

Najbardziej skomplikowane i tajemnicze zagadki maja najprostsze rozwiazania : 1. tajnt (cenny ladunek) mial byc przewoieziony tym rejsem jako bagaz ( kazdy pasazerski samolot przewozi bagaze pasazerow oraz zlecone ladunki np. poczta, paczki itp), 2. z uwagi na jego wartosc zaplanowano cala akcje, 3. Samolot leci ( w nocy), uspieni na wieki zostaja pasazerowie, 4. samolot zmienia kurs, i leci nad wyspani (widziany przez postronne osoby) na malej wysokosci, 5. piloci ustawiaja kurs i wolne wznoszenie sie samolotu w czasie bezzalogowego lotu, az do wyczerpania paliwa, 6. piloci posiadaja w lukach bagazowych spadochrony i na tej malej wysokosci skacza na spadachronach, pod nogami maja jeszcze wczesniej wsponiane wyspy, 7, samolot stopniowo wznosi sie w gore i leci do czasu zakonczenia paliwa ( w przeciwnym kierunku niz zaplanowany pierwotny kurs), 8, nastepnie wpada do ocenanu i tyle go widziano!!!!! no dobra ktos sie zapyta co z tym cennym ladunkiem ? - odpowiedz : ladunek nigdy nie zostal zaladowany na ten samolot - byla tam tylko atrapa tego cennego ladunku , ktora wcale nie musiala wazyc 10 t. 9. samolot nie zostanie odnaleziony wiec i nie bedzie mozna stwierdzic co bylo w srodku i ktos celowo caly czas mieszal i zwodzil zeby go nie odnaleziono.

odpowiedz

1
1
~lol 2014-03-27 (09:03) 8 miesięcy 19 godzin i 56 minut temu

wiedza gdzie jest samolot tylko gęby im milczą .. a z tym złotem bajkopisarze samolot nie wzniósł by się w powietrze z takim obciążeniem 10 ton złota lol.. bujda ....

odpowiedz

2
3
~123 2014-03-25 (04:39) 8 miesięcy 3 dni i 20 minut temu

Rosja ma najlepszy sprzet militarny na swiecie. Po co Putinowi stary Boening z Chinczykami na pokladzie.

odpowiedz

2
1
~Dora 2014-03-25 (04:29) 8 miesięcy 3 dni i 30 minut temu

Nie rozumie nic z tym zlotem. Skad Malezja mialaby tyle ton zlota i co sprzedawala go Chinom? I puscila rejsowym pasazerskim samolotem. Dawno juz przestalam wiezyc w bajki. Ludzie to sa bzdury a prawdy nie dowiemy sie nigdy.

odpowiedz

5
3
~nino 2014-03-19 (17:45) 8 miesięcy 8 dni 11 godzin i 14 minut temu

JAK MOZNA CYWILNYMI ,PASAZERSKIMI LINIAMI PRZEWOZIĆ TAKI ŁADUNEK JAK 10 TON ZŁOTA!! OD TEGO SĄ SAMOLOTY TRANSPORTOWE CARGO !!WŁAŚCICIELA LINII POWINI POSTAWIĆ POD SAD !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~kajman 2014-03-23 (16:09) 8 miesięcy 4 dni 12 godzin i 50 minut temu

ja mysle ze został uprowadzony do Iranu

odpowiedz

4
29
~zygmunt 2014-03-19 (08:59) 8 miesięcy 8 dni 20 godzin i 1 minutę temu

cyt Media zelektryzowała informacja o dziesięciu tonach złota, jakie miały znajdować się na pokładzie haaaaa nie uniósł by się wiecie ile waży 10 ton złota ?

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

10
1
~zielonooka 2014-03-19 (07:44) 8 miesięcy 8 dni 21 godzin i 15 minut temu

Nie znam się ale z tego wiem to skrzynka wysyła sygnał przez 30 dni ..czyli zostało niewiele czasu a potem to już szukaj wiatru w polu.Czy bezpiecznie lądujący samolot nie wysyła sygnału z czarnej skrzynki czy tylko jak się rozbije wysyła sygnał ??

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
0
~OBSERWATOR 2014-03-19 (20:07) 8 miesięcy 8 dni 8 godzin i 52 minuty temu

W porwanie zamieszany jest jakiś rząd ,taki duzy samolot musi mieć pas około 2km.by wylądować a gdy wkracza w obcą przestrzeń powietrzną to radary wojskowe go wykryją ,wszystko odbyło się jak planowali i pewnie go jeszcze szukają na swoim terytorium żeby go nie szukali obcy !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
2
~mm 2014-03-18 (15:34) 8 miesięcy 9 dni 13 godzin i 25 minut temu

no dobra 10 ton zlota mogli ukraść a co z ludzmi?????? gdzie są???????????

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
1
~j24.. 2014-03-19 (21:17) 8 miesięcy 8 dni 7 godzin i 42 minuty temu

pewnie już w rosji jest...

odpowiedz

5
1
~avast 2014-03-19 (18:29) 8 miesięcy 8 dni 10 godzin i 30 minut temu

Przyjmując tezę że na pokładzie było faktycznie złoto, to myślę że samolot został doprowadzony w umówione miejsce na morzu, gdzie głębokość przy brzegu jest niewielka tj. do kilku metrów i tam wylądował tonąc na miejscu. Miejsce to miało być tak dobrane, żeby ciągle tam były fale które uniemożliwiają identyfikację z góry. Załoga zaopatrzyła się wcześniej w aqualungi i pasażerów potopiła jak szczury w klatkach. Wyciągnięcie złota to już sprawa techniczna która prawdopodobnie już się zakończyła. Bardzo możliwe że piloci też już nie żyją. Za całą sprawą stoi Alkaida.

odpowiedz

2
1
~Świadek 2014-03-19 (16:20) 8 miesięcy 8 dni 12 godzin i 39 minut temu

Somalia. Samolot jest rozebrany na czynniki pierwsze. Pasażerów nie ma, wiadomo ,że dla somalijskich piratów życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, pilotów też już nie ma. Naiwnie sądzili, że dostaną dobrą zapłatę i odjadą do wybranego raju. Nie w Somalii, to dzicz. Ładunek musiał byc bardzo cenny... Tam giną całe statki, za których uwolnienie armatorzy płacą miliony USD.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
5
~wawa 2014-03-19 (17:56) 8 miesięcy 8 dni 11 godzin i 3 minuty temu

Pi....lic beinga ludzie w kraju nie maja Pracy jedzenia tez brakuje. A nasz rzad pie...li to i zaimuje sie ukraina. To jest kpina.

odpowiedz

11
0
~nino 2014-03-19 (17:45) 8 miesięcy 8 dni 11 godzin i 14 minut temu

MOŻE W SZYMANACH WYLĄDOWAŁ !

odpowiedz