więcej

Galerie

Świadek koronny o kobietach mafii

aktualizacja 2014-03-20 (11:56) 2 lata 11 miesięcy 6 godzin i 57 minut temu

następna. 1 / 14

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Ta książka z pewnością potężnie wstrząśnie Polakami. "Masa o kobietach polskiej mafii" wydana nakładem Prószyński i S-ka to bezkompromisowa pozycja, która odsłania kulisy działań dwóch najpotężniejszych polskich gangów - "Pruszkowa" i "Wołomina".

Najsłynniejszy polski świadek koronny Jarosław Sokołowski pseud. Masa wyjawia w rozmowie z pisarzem Arturem Górskim pikantne szczegóły gangsterskiego życia. Motywem przewodnim są oczywiście kobiety: matki, żony, kochanki i przypadkowe dziewczyny "na jedną noc". Nie brakuje jednak wątków dotyczących celebrytów, polityków, czy znanych biznesmenów. Z pewnością książka jest dla wielu z tych osób niewygodna, bo obnaża ich kontakty ze światem przestępczym. Kto może czuć się zagrożony?

- Wiele osób odradzało mi pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni - ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy? - mówi Artur Górski.

Jak twierdzi współautor, w książce znajdują się rzeczy niewygodne także dla samego "Masy", który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. - Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą - dodał Górski.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp

oceń
tak 204 68%
nie 96 32%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Opinie (742)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

235
23
~kl123 2014-03-18 (15:26) 2 lata 11 miesięcy 2 dni 3 godziny i 27 minut temu

W PRL całe to towarzystwo leżałoby 2 metry pod ziemią z kulami w potylicy.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

164
3
~Tom 2014-03-18 (14:01) 2 lata 11 miesięcy 2 dni 4 godziny i 52 minuty temu

Obok tych usmiechnietych twarzy gangsterow i ich panienek powinny byc pokazne twarze ludzi przez nich zamordowanych poranionych i doprowadzonych do kompletnej nedzy .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

142
3
~NIE NIE NIE 2014-03-20 (09:36) 2 lata 11 miesięcy 9 godzin i 17 minut temu

Pytam dlaczego lansuje się w mediach książkę przestępcy, który z uśmiechem opowiada o gwałtach i zwyrodniałych zachowaniach za które nigdy nie poniósł kary??!!! Zniszczył życie wielu młodym dziewczynom ( autostopowiczka na której dokonali zbiorowego gwałtu)!!! Śmieć, który ukrywa się za pieniądze z naszych podatków i bezkarnie opisuje swoje kryminalne przygody! Nikt tej książki nie powinien promować i nikt tego łajdaka nie powinien zapraszać do telewizji śniadaniowych! Masa jest dowodem na to, że w naszym kraju przestępcy i zwyrodnialcy maja się świetnie i bezkarnie. Nikt się nie boi, że po lekturze tej książki wielu młodych mężczyzn zapragnie naśladować tego gangstera??!!! Nie zgadzam się aby ten człowiek był promowany razem ze swoją obrzydliwą publikacją!!!!

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

Pokaż więcej komentarzy...