więcej

Galerie

Świadek koronny o kobietach mafii

aktualizacja 2014-03-20 (11:56) 8 miesięcy 29 dni 14 godzin i 39 minut temu

następna. 1 / 14

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Ta książka z pewnością potężnie wstrząśnie Polakami. "Masa o kobietach polskiej mafii" wydana nakładem Prószyński i S-ka to bezkompromisowa pozycja, która odsłania kulisy działań dwóch najpotężniejszych polskich gangów - "Pruszkowa" i "Wołomina".

Najsłynniejszy polski świadek koronny Jarosław Sokołowski pseud. Masa wyjawia w rozmowie z pisarzem Arturem Górskim pikantne szczegóły gangsterskiego życia. Motywem przewodnim są oczywiście kobiety: matki, żony, kochanki i przypadkowe dziewczyny "na jedną noc". Nie brakuje jednak wątków dotyczących celebrytów, polityków, czy znanych biznesmenów. Z pewnością książka jest dla wielu z tych osób niewygodna, bo obnaża ich kontakty ze światem przestępczym. Kto może czuć się zagrożony?

- Wiele osób odradzało mi pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni - ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy? - mówi Artur Górski.

Jak twierdzi współautor, w książce znajdują się rzeczy niewygodne także dla samego "Masy", który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. - Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą - dodał Górski.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 204 68%
nie 96 32%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Opinie (740)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

232
21
~kl123 2014-03-18 (15:26) 9 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 9 minut temu

W PRL całe to towarzystwo leżałoby 2 metry pod ziemią z kulami w potylicy.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

157
3
~Tom 2014-03-18 (14:01) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 34 minuty temu

Obok tych usmiechnietych twarzy gangsterow i ich panienek powinny byc pokazne twarze ludzi przez nich zamordowanych poranionych i doprowadzonych do kompletnej nedzy .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

136
3
~NIE NIE NIE 2014-03-20 (09:36) 8 miesięcy 29 dni 16 godzin i 59 minut temu

Pytam dlaczego lansuje się w mediach książkę przestępcy, który z uśmiechem opowiada o gwałtach i zwyrodniałych zachowaniach za które nigdy nie poniósł kary??!!! Zniszczył życie wielu młodym dziewczynom ( autostopowiczka na której dokonali zbiorowego gwałtu)!!! Śmieć, który ukrywa się za pieniądze z naszych podatków i bezkarnie opisuje swoje kryminalne przygody! Nikt tej książki nie powinien promować i nikt tego łajdaka nie powinien zapraszać do telewizji śniadaniowych! Masa jest dowodem na to, że w naszym kraju przestępcy i zwyrodnialcy maja się świetnie i bezkarnie. Nikt się nie boi, że po lekturze tej książki wielu młodych mężczyzn zapragnie naśladować tego gangstera??!!! Nie zgadzam się aby ten człowiek był promowany razem ze swoją obrzydliwą publikacją!!!!

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

112
5
~dsds 2014-03-18 (13:52) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 43 minuty temu

Polska mafia? Aha, no fajnie. Apropo kobiet, one są bardziej zdegenerowane, ale za to zasłaniają się delikatnością i swoją naturą, a tak naprawdę wszędzie wsadzają nosa.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

98
3
~Sasek,Warszawa 2014-03-18 (19:17) 9 miesięcy 1 dzień 7 godzin i 18 minut temu

dwu sylabowe ksywki chamów gorszych od analfabetów - masa, kiełbasa, żaba. śmieci, które nosi ziemia...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

91
3
~Wacek 2014-03-18 (13:58) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 37 minut temu

No to fajnie, ze to bylo dawno temu. Dzisiaj jest demokratycznie, kto by tam mowil o jakis aferach czy nieprawosciach lub oszustwach. Tak naprawde to nawet mafia nie istnieje, lapowek juz nikt nie bierze I korupcja jest tylko przeszloscia. Mamy wspanialy, sprawiedliwy I jedynie sluszny system, bo jest amerykanski.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

83
1
~ZWYCZAJNA- NIE ZWYCZAJNA 2014-03-19 (23:01) 9 miesięcy 3 godziny i 34 minuty temu

A ja sie w 68 urodzilam i pierwsze DZISNY - to mi przyjaciolka dala jak mialam 17 lat - czulam sie szczesliwa, moja mama umarla jak mialam 7 lat , tato - byl moim najlepszym kumplem - niestety , juz nie zyje, potem kilka razy sie zakochalam , skonczylam szkole jedna, druga i jeszcze cos* tam po drodze , pracowalam uczciwie w PL 15 wiosen,w firmie ktora miala monopol-. wyszlam za maz,urodzilam dzieci - niczego szczegolnego sie nie dorobilam, napisalam kilka(set) wierszy do szuflady, zawiodlam sie na przyjazniach , ratowalam mdlejace motyle , mam ukochanego meza , zdrowe dzieci i sprzatam za granica - jak myslicie CZY TO SIE NADAJE NA KSIAZKE ? KTOS BY KUPIL?Pewno nie.. Ach, pomiedzy jeszcze wiele sie wydarzylo....

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

85
5
~MasaniemaKutasa 2014-03-19 (08:17) 9 miesięcy 18 godzin i 18 minut temu

Jak ktoś kupi tą szmirę to współczuje dofinansowywać frajera nr 1 w Polsce.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

82
5
~kasa a nie masa 2014-03-18 (13:51) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 44 minuty temu

a media robią darmową reklamę gangsterowi, żeby więcej kasy spłynęło. paranoja.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

79
2
~@ 2014-03-18 (13:48) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 47 minut temu

było kiedys głosno jak "gwiazda: z Teleexpresu, a obecnie z 2TV, zabawiała sie po lokalach z mafiozami Pruszkowa czy Wołomina.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

78
2
~jacooo 2014-03-18 (14:03) 9 miesięcy 1 dzień 12 godzin i 32 minuty temu

mafia?? hahahah toż to zwykłe złodziejaszki, potrzebni byli by zastraszyć społeczeństwo, by "władza" mogła z kimś walczyć na pokaz dla szarych ludzi, prawdziwa mafia zasiada w sejmie, senacie, sądach, urzędach i na komisariatach, bezwzględna i nietykalna, to oni decydują kto jest dobry, a kto zły i oni decydują kto może kraść, a kto nie, a tak się składa, że oni mogą i jest to wtedy zgodne z prawem, które sami wymyślają, tak by inni już okradać nie mogli.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

74
2
~andi 2014-03-19 (13:29) 9 miesięcy 13 godzin i 6 minut temu

PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA. PONIÓSŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA. Ten śmieć umknął teraz karze ale za te wszystkie krzywdy które zrobił ludziom i tym gwałconym i poniżanym kobietą odpłaci tym że skończy gorzej niż pod celą jak dopadną go prędzej czy później jego dawni koledzy i sprawiedliwości stanie się zadość.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

83
11
~!!! 2014-03-18 (15:23) 9 miesięcy 1 dzień 11 godzin i 12 minut temu

Kogo to obchodzi jakis kryminalista i jego wypociny. Po co komu takie badziewie. Same brednie jakiegos zakapiora. Czytac to mozna Mickiewicza a nie jakies bandyckie dno.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

71
3
~as 2014-03-18 (21:22) 9 miesięcy 1 dzień 5 godzin i 13 minut temu

mafia dalej jest, tyle że zalegalizowana....

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

72
7
~POWER 2014-03-18 (18:13) 9 miesięcy 1 dzień 8 godzin i 22 minuty temu

MASA ŻABA KIEŁBASA CO TO ZA WIEŚNIACKIE KSYWY W POLSCE NIE BYŁO MAFI TO TYLKO BURAKI CO KRADŁY BATONY W SPOŻYWCZYM

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

73
8
~patologia 2014-03-18 (18:11) 9 miesięcy 1 dzień 8 godzin i 24 minuty temu

NIE ZADAJĘ SIĘ Z BANDYTAMI KSIĄŻKI NIE KUPIĘ

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

64
3
warningxl 2014-03-18 (16:39) 9 miesięcy 1 dzień 9 godzin i 56 minut temu

W naszym kraju tylko uczciwy dostaje po dupie. A ten sprzedawczyk, bandzior staje się kimś. Zaproście go na wykłady na uczelnie do szkół średnich gimnazjów podstawówek może nawet przedszkoli. Niech nauczy jak się kpi z władzy jak życie ludzkie nic nie znaczy jak się zdradza żonę, poniża innych i sprzedaje kumpli. SZOK

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

60
0
~Michał 2014-03-19 (18:46) 9 miesięcy 7 godzin i 49 minut temu

Jedna taka lata teraz po Polsacie i udaje że gotuje.

odpowiedz