więcej

Galerie

Świadek koronny o kobietach mafii

aktualizacja 2014-03-20 (11:56) 7 miesięcy 4 dni 6 godzin i 11 minut temu

następna. 1 / 14

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Ta książka z pewnością potężnie wstrząśnie Polakami. "Masa o kobietach polskiej mafii" wydana nakładem Prószyński i S-ka to bezkompromisowa pozycja, która odsłania kulisy działań dwóch najpotężniejszych polskich gangów - "Pruszkowa" i "Wołomina".

Najsłynniejszy polski świadek koronny Jarosław Sokołowski pseud. Masa wyjawia w rozmowie z pisarzem Arturem Górskim pikantne szczegóły gangsterskiego życia. Motywem przewodnim są oczywiście kobiety: matki, żony, kochanki i przypadkowe dziewczyny "na jedną noc". Nie brakuje jednak wątków dotyczących celebrytów, polityków, czy znanych biznesmenów. Z pewnością książka jest dla wielu z tych osób niewygodna, bo obnaża ich kontakty ze światem przestępczym. Kto może czuć się zagrożony?

- Wiele osób odradzało mi pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni - ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy? - mówi Artur Górski.

Jak twierdzi współautor, w książce znajdują się rzeczy niewygodne także dla samego "Masy", który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. - Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą - dodał Górski.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 204 68%
nie 96 32%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Opinie (739)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~Oleśniccy 2014-04-08 (01:29) 6 miesięcy 16 dni 16 godzin i 38 minut temu

ad . reklamy : Allegro to miejsce dla śmieci dlatego tam nie kupuję .

odpowiedz

2
0
~Oleśniccy 2014-04-03 (18:58) 6 miesięcy 20 dni 23 godziny i 9 minut temu

I spójż w LUSTRO i zastanów sie : KTÓRA NORMALNA BABA BY CIĘ CHCIAŁA ?? , ty sie człowieku LECZ psychiatrycznie i to zanim ci jeszcze większy zajob odwali niż tworzenie jakichś kolesiwskich grup chuligańskich .

odpowiedz

2
1
~Oleśniccy 2014-04-03 (18:54) 6 miesięcy 20 dni 23 godziny i 13 minut temu

Masz człowieku wyobraźnię ! jak tak to czytam to widzę że nie ma większego mitomana , a jeśli cokolwiek z tego co opowiadasz jest prawdą no to wiedz że masz wielkie "zasługi" w zrobieniu z tego kraju SZAMBA , no niestety i żadne ego tu nie pomoże ani wymyślone ani prawdziwe dlatego zawsze jest lepiej pisać prawdę a nie kłamać bo zawsze istnieje możliwość że ktoś komu dorabiasz CV . dysponuje dokumentami z prawdziwego zakładu pracy a wtedy leżysz i KWICZYSZ BAJKOPISARZU !

odpowiedz

10
1
~IKAR 2014-03-21 (10:13) 7 miesięcy 3 dni 7 godzin i 54 minuty temu

Polske prawo nie przewiduje dozywotniej ochrony dla swiadka koronego Wiec pan Sokolowski robi co moze aby ten proces przedluzyc Niedlugo powie o kontaktach polskiej Mafi z UFO bo zaczyna robic co moze aby wymyslic nowa sensacje Umoczyl kogo mogl i konczy sie ochrona to wygaduje glupoty aby posiedziec jeszcze za pieniadze podatnikow w ekskluzywnych kurortach wczesniej kradl nielegalnie teraz kradnie legalnie bo jest swiadkiem na utrzymaniu panstwa Za te pieniadze mozna by bylo dozywiac dzieci w szkolach uwiezcie i to w niejednej Niezapominajmy kim byl MASA jednym z bardziej bezwzglednych Bandytow i jego miejsce nie jest na wolnosci Wiec skonczmy te bzdury o polskim wielkim swiadku koronym juz nakrecono film i dokument i co jeszcze To nie rodzina Gambeti Lub jakas inna rodzina Mafijna to zwykly tchorz i prostak krzywdzil prostych ludzi zwyklych obywateli a teraz jest lansowany na gwiazde o przepraszam Celebryte Puscie go i nie dajcie mu ochrony to zesra sie tak jak stoiwielki bohater swiadek korony

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
3
~Baś 2014-03-30 (23:32) 6 miesięcy 23 dni 18 godzin i 35 minut temu

Wciągająca książka!!! Niesamowita!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~oooo 2014-03-29 (09:35) 6 miesięcy 25 dni 8 godzin i 32 minuty temu

z przestepcow, kryminalistów robi się celebrytow!!!!! co za swiat!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~Oleśniccy 2014-04-01 (13:01) 6 miesięcy 23 dni 5 godzin i 6 minut temu

A ponieważ cygan to jest kurfffa to powinno się ich z Warszawy deportować do Rumunii albo do Indii , gdzieś gdzie prowadzili osiadłe życie , ale bez prawa powrotu do miejsca zamieszkania .

odpowiedz

1
1
~Olesniccy 2014-04-01 (11:53) 6 miesięcy 23 dni 6 godzin i 14 minut temu

I nie ma różnic między konkursami miss polonia i miss polski , to jest to samo tylko opcja pseudo-polityczna jest inna , to zwykłe szambo jest i tacy w tym światku są .

odpowiedz

0
0
~olo 2014-03-29 (09:40) 6 miesięcy 25 dni 8 godzin i 27 minut temu

szok!!! siedzieć powinien do końca zycia a nie pisać felietony i lansować się ksiazka - to chore

odpowiedz

0
1
~mumin 2014-03-23 (22:54) 7 miesięcy 19 godzin i 13 minut temu

Wyglada jakby sie usmiechal czy mi sie wydaje?to geba czy glowa z tylu?

odpowiedz

4
2
~sokół 2014-03-18 (19:16) 7 miesięcy 5 dni 22 godziny i 51 minut temu

pukałem jaskułę - sokół :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~szynkowa 2014-03-18 (20:38) 7 miesięcy 5 dni 21 godzin i 29 minut temu

a co z salcesonem kolego masa???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
6
~666 2014-03-18 (21:44) 7 miesięcy 5 dni 20 godzin i 23 minuty temu

Takie laski jak pisuary czym tu się podniecać?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
3
~tu153 2014-03-19 (10:11) 7 miesięcy 5 dni 7 godzin i 56 minut temu

Każda mis to dziwka wybierana dla bogatych nie mających czasu na szukanie nałożnicy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

85
5
~MasaniemaKutasa 2014-03-19 (08:17) 7 miesięcy 5 dni 9 godzin i 50 minut temu

Jak ktoś kupi tą szmirę to współczuje dofinansowywać frajera nr 1 w Polsce.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

7
1
~pam75 2014-03-19 (19:02) 7 miesięcy 4 dni 23 godziny i 5 minut temu

Małgorzata Mazur- Kiełbińska (żona Kiełbasy) została Miss Mazowsza potem w konkursie Miss Polski w 1991r. zajęła 4 miejsce a koronę zdobyła Agnieszka Kotlarska. Według mnie Agnieszka miała to coś, delikatność i szlachetne rysy twarzy a Małgorzata dość pospolitą urodę, dobrą figurę i dobre plecy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
2
~MAKI 2014-03-21 (08:07) 7 miesięcy 3 dni 10 godzin i 1 minutę temu

TERAZ MACIE ODPOWIEDZ BURAKI CZEMU POLKI SZUKAJA MEZCZYZN ZA GRANICA TEN MASA TO PRZYKLAD PRAWDZIWEGO POLACZKA PRZEROST MASY I FANTAZJI NAD TRESCIA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
1
~Bogdan 2014-03-21 (07:32) 7 miesięcy 3 dni 10 godzin i 35 minut temu

Baśka Piwnik-ministerka "sprawiedliwości" mianowana przez agenta-mafioza-millera.Jak myślicie,jak wysoko zaszła w mafii?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
0
~lex 2014-03-21 (10:27) 7 miesięcy 3 dni 7 godzin i 40 minut temu

OŚMIESZONO wszystkie "specsłużby' - policję , prokuraturę , sądy ...pozwolili mu działać bezkarnie a w tym czasie politycy doprowadzili do upadku przemysłu ,wyprzedaży ziemi , bezzwrotnych kredytów...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~czarnobyl 2014-03-21 (20:46) 7 miesięcy 2 dni 21 godzin i 21 minut temu

czarna mańka udawała naiwną autostopowiczkę i sprzedawała hiva frajerom na koszt firmy. Znaczy że masa się załapała na gratisy ?

odpowiedz