więcej

Galerie

Świadek koronny o kobietach mafii

aktualizacja 2014-03-20 (11:56) 5 miesięcy 12 dni 8 godzin i 41 minut temu

następna. 1 / 14

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Ta książka z pewnością potężnie wstrząśnie Polakami. "Masa o kobietach polskiej mafii" wydana nakładem Prószyński i S-ka to bezkompromisowa pozycja, która odsłania kulisy działań dwóch najpotężniejszych polskich gangów - "Pruszkowa" i "Wołomina".

Najsłynniejszy polski świadek koronny Jarosław Sokołowski pseud. Masa wyjawia w rozmowie z pisarzem Arturem Górskim pikantne szczegóły gangsterskiego życia. Motywem przewodnim są oczywiście kobiety: matki, żony, kochanki i przypadkowe dziewczyny "na jedną noc". Nie brakuje jednak wątków dotyczących celebrytów, polityków, czy znanych biznesmenów. Z pewnością książka jest dla wielu z tych osób niewygodna, bo obnaża ich kontakty ze światem przestępczym. Kto może czuć się zagrożony?

- Wiele osób odradzało mi pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni - ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy? - mówi Artur Górski.

Jak twierdzi współautor, w książce znajdują się rzeczy niewygodne także dla samego "Masy", który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. - Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą - dodał Górski.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 204 68%
nie 96 32%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Wydali na niego wyrok śmierci - "Masa" ujawnia prawdę

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Bądź z nami na bieżąco