więcej

Galerie

Pierwsze bociany

aktualizacja 2014-02-11 (14:46) 5 miesięcy 11 dni 4 godziny i 40 minut temu

następna. 1 / 7

Bociany przyleciały! To już wiosna? Najnowsze prognozy

Aura nie przestaje nas zaskakiwać. Do Polski przyleciały bociany. Czy to była dobra decyzja i nie zmarzną w najbliższych dniach? Sprawdź prognozę.

Wtorek

We wtorek w kraju zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu, na północy miejscami także deszczu ze śniegiem, a w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Na zachodzie Polski stopniowy zanik opadów oraz większe przejaśnienia i lokalne rozpogodzenia.

Na zdjęciu: w bydgoskim Łęgnowie przy drodze wojewódzkiej nr 394 pojawiły się pierwsze bociany.

(evak/PAP)

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 14 93.33%
nie 1 6.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Bociany przyleciały! To już wiosna?  Najnowsze prognozy
wstecz wprzód

Opinie (152)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
0
~bissex 2014-02-15 (22:29) 5 miesięcy 6 dni 20 godzin i 57 minut temu

Te na tyn zdjęciu odleciały dawno bo to zeszłoroczne bociany. Jak wracają to jako 1 i tylko 1

odpowiedz

5
3
~toij toj 2014-02-14 (17:46) 5 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 40 minut temu

a kaczory domalby kiedy odleca?

odpowiedz

5
0
~karol 2014-02-12 (08:05) 5 miesięcy 10 dni 11 godzin i 21 minut temu

u nas juz tez przyleciały ale samce narazie . czekaja na swoje panie ;o) samiczki przylatuja zawsze nieco pożniej . juz zimy nie bedzie to znak ktory zawsze pokazuje ze juz nadchodzi wiosna!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
0
~polityk ,resort przyszłych fin. drewn. gosp. 2014-02-14 (14:58) 5 miesięcy 8 dni 4 godziny i 28 minut temu

Bociany trzeba opodatkować,policzyć im klimatyczne,policzyć wstecz o 4 lata opłaty celne:ich dziub i ogon są krótsze o 6 cm dlatego są to bociany osobowe, a nie jak wcześniej celnicy stwierdzili bociany ciężarowe,wydać ustawę do ustawy, a póżniej nowelizacje do nowelizacji i starać się o dotacje z U.E. na te działania,może bociany zmienią orientacje,jak nie to wyrokiem sądu nałożyć karę,od której można się odwoływać po po jej zapłaceniu,najlepiej we frankach szwajcarskich(można zrobić wymianę w kantorze).W następnych latach doliczyć akcyzę o wzroście 10 prcentowym rocznie,te wydatki zaplanować w budżecie państwa na okres conajmniej 10 lat.Jak mówią górale z dolnego śląska :pieniądze(dolne dutki są w górze) latają w powietrzu .Oczywiście gniazda też trzeba obłożyć podatkiem,nie tak jak za nierychomości ,ale jak za garaże,bo to jest luksus.Zaznaczam ,że bociany na pewno nie zmienią orientacji,chyba, że moi szanowni koledzy przegłosują gender.Jak będę przy przycisku bedę lojalnie głosował,zapomnę o sumieniu o wszyskim o czym będzie trzebaCZEKAM NA PROPOZYCJE PRACY W SEJMIE LUB W SENACIE,KAŻDA PARTIA ,KAŻDA OPCJA.SPRAWĘ GNIAZD ZOSTAWIAM NA NASTĘPNĄ KADENCJE.

odpowiedz

0
0
~Misiek 2014-02-12 (11:04) 5 miesięcy 10 dni 8 godzin i 22 minuty temu

Niedobrze. Wczoraj przyleciały a dziś pada śnieg :-(

odpowiedz

9
1
~HUNWEJBIN 2014-02-12 (09:44) 5 miesięcy 10 dni 9 godzin i 42 minuty temu

Jeszcze jeden, dwa sezony i .. do Polski nawet bociany nie przylecą. Będą emigrować jak rodacy. Bo i po co? Bieda aż piszczy, bezrobocie 14%, płace 3 złote za godzinę, służba zdrowia w rozkładzie, drożyzna totalna (vaty, podatki, opłaty, akcyzy, kary, grzywny), temat miesiąca to Trynkiewicz, skok na OFE, dziurawe drogi, sądy zdemoralizowane. Lećcie boćki tam, gdzie nie tylko wolność, ale równość i braterstwo. I pozdrówcie tych, co godnie żyją.

odpowiedz

7
0
~OBSERWATOR 2014-02-12 (08:10) 5 miesięcy 10 dni 11 godzin i 16 minut temu

Co nam przyniesie wiosna ? w tv gadanie o wszystkich tematach byle nie o Polskiej rozpadającej się gospodarce ,o rozpaczy i nędzy Polaków ,przyniesie większą możliwość zbierania puszek po piwie ,coli bo dłuższy dzień i brak śniegu ,przyniesie rozpacz głodującym rencistom i emerytom a rządowi szczęście i satysfakcję z udręczonego Polskiego Narodu i nowe łapówki ,przekręty !

odpowiedz

6
0
~y 2014-02-12 (08:07) 5 miesięcy 10 dni 11 godzin i 19 minut temu

tylko czekać jak rządząca mafia rzuci do przetargu i sprzeda niemcom ,do klatek.

odpowiedz

6
0
~Boss 2014-02-12 (07:49) 5 miesięcy 10 dni 11 godzin i 37 minut temu

Jak zobacza biede to poleca dalej na wyspy ha ha.

odpowiedz

6
0
~ana 2014-02-12 (07:48) 5 miesięcy 10 dni 11 godzin i 38 minut temu

Witamy z radością ;-)

odpowiedz

2
1
~raczej... 2014-02-12 (07:22) 5 miesięcy 10 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Zwierzętom od haarp miesza się w główkach...

odpowiedz

8
0
~V 2014-02-12 (07:21) 5 miesięcy 10 dni 12 godzin i 5 minut temu

Co z kaczorem Donaldem ?

odpowiedz

4
1
~Zibi 2014-02-12 (07:13) 5 miesięcy 10 dni 12 godzin i 13 minut temu

A co z kaczorami?

odpowiedz

7
0
~V 2014-02-12 (06:57) 5 miesięcy 10 dni 12 godzin i 29 minut temu

Zaraz lecą dalej, do Wielkiej Brytanii.

odpowiedz

4
0
~pikaczu 2014-02-12 (06:14) 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 12 minut temu

Dzisiaj widziałem jednego boćka jak wchodził do biedronki.

odpowiedz

3
0
~bociek 2014-02-12 (05:54) 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 32 minuty temu

Ta fotka pary bocianiej to chyba z zeszłej wiosny?

odpowiedz

0
1
~adamix 2014-02-12 (05:32) 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 54 minuty temu

Chcesz wiedziec jak mozna zarabiac pracujac w domu? Wejdz na domowy-zysk.pl

odpowiedz

6
1
~fd 2014-02-12 (05:23) 5 miesięcy 10 dni 14 godzin i 3 minuty temu

a premieł poleciał na miotle !

odpowiedz

1
0
~SS 2014-02-12 (00:14) 5 miesięcy 10 dni 19 godzin i 12 minut temu

Bociany przylecialy a nie jeden chlop bedzie mial potomstwo od bociana. Bo bociany jak mikolaje roznosza prezety.

odpowiedz

0
2
~Mariusz 2014-02-12 (00:04) 5 miesięcy 10 dni 19 godzin i 22 minuty temu

A co te biedaki teraz jedzą i będą jadły w najbliższych tygodniach? Latają na wysypiska śmieci, czy co?

odpowiedz