więcej

Galerie

Skandal w duńskim zoo

aktualizacja 2014-02-10 (16:16) 10 miesięcy 11 dni 19 godzin i 23 minuty temu

następna. 1 / 4

Zabili ją na oczach dzieci. Protest tysięcy ludzi - zdjęcia

Półtoraroczna, zdrowa żyrafa została zastrzelona i poćwiartowana na oczach dzieci w jednym z kopenhaskich ogrodów zoologicznych. Mimo protestów, władze duńskiego zoo zdecydowały o zabiciu zwierzęcia.

(WP.PL, RMFFM, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 23 12.17%
nie 166 87.83%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Zabili ją na oczach dzieci. Protest tysięcy ludzi - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (187)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

98
9
gfbgf 2014-02-10 (14:58) 10 miesięcy 11 dni 20 godzin i 41 minut temu

no to dzieci beda mialy traume do konca zycia! gratuluje wyobrazni rodzicom dzieci ktorzy dopuscili swoje pociechy do ogladania tego zajscia! masakra i to doslownie

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

83
6
lolek1945 2014-02-10 (14:56) 10 miesięcy 11 dni 20 godzin i 43 minuty temu

Najlepiej było by zastrzelić dyrektora duńskiego zoo w celu wyeliminowania złych genów ze społeczeństwa i rzucić mięso Lwom chociaż mogło by ono zwierzakom zaszkodzić

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

76
2
~as 2014-02-10 (18:23) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 16 minut temu

jeszcze chwila i będą robić to samo z ludźmi - czystość genetyczna ,a tak narzekali ma hitlera

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

77
9
~ricardo 2014-02-10 (18:34) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 5 minut temu

To jest ZGNIŁY ZACHÓD. Wmawia się Polakom że tam jest wszystko takie cacy a my zacofani i zaściankowi. Podważa się sens miłości między kobietą i mężczyzną kpi się z wartości religijnych i przywiązania do ojczyzny. Nie chcę takiej przyszłości dla moich dzieci i wnuków bo to doprowadzi tylko do zła na tym świecie.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

53
3
~Marek 2014-02-10 (17:25) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 14 minut temu

O dobrą jakość genów to już swego czasu walczyli gestapowcy... Brawo...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

52
3
~Jukki 2014-02-10 (16:41) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 58 minut temu

Ale za klaps w tyłek rozhisteryzowanego smarkacza - sprawa sądowa i możliwe odebranie dziecka! Pogratulować! Zdrowy rozsądek w krajach skandynawskich od dawna przebywa na przedłużającym się urlopie! A może po prostu oswajają młodą generację z realiami w państwie szariatu, bo do tego nieuchronnie zmierzają swoja polityka imigracyjną...

odpowiedz

53
5
~J-23 2014-02-10 (14:35) 10 miesięcy 11 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Zachodnie barbarzyństwo

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

50
3
~weteryniasz 2014-02-10 (18:15) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 24 minuty temu

Chów wsobny jest zgubny, ale równie zgubne dla społeczeństwa jest wyhowanie młodych na rzezi w zoo i w grach komputerowych.Te dzieci, ktore to ogladaly kiedys uśpią starego dyrektora zoo i nakarmia nim lwy. Zresztą to się już dzieje.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
0
~Jan.. 2014-02-10 (18:32) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 7 minut temu

A teraz czas, żeby lwy nakarmić dyrektorem ZOO w Kopenhadze ....o ile jest zdrowy..!!

odpowiedz

48
3
~sceptyk 2014-02-10 (16:49) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 50 minut temu

Niedługo dla lwów będzie mięso z chrześcijan. Żyrafa to tylko przygrywka.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

44
1
~JN 2014-02-10 (17:59) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 40 minut temu

Powinni ludzie zbojkotować ten ogrod zoologiczny.

odpowiedz

44
1
~keks 2014-02-10 (17:56) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 43 minuty temu

niema gorszej rasy niż ludzka...

odpowiedz

46
6
~gardzę ludzmi 2014-02-10 (17:38) 10 miesięcy 11 dni 18 godzin i 1 minutę temu

powybijac ludzi a zostawić same zwierzęta wtedy świat będzie lepszy naturalny bez tych zachłannych potworów ludzkich !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

38
0
~greg 2014-02-10 (18:31) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 8 minut temu

Już taki jeden był co chciał czystych genów dla rasy ludzkiej. Czyżby zakamuflowany następca?

odpowiedz

37
0
~JEZUS 2014-02-10 (18:15) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 24 minuty temu

szkoda ze rodzice tego dyrektora bez sumienia nie zadbali o geny ludzkiej populacji

odpowiedz

38
1
~Hahaha 2014-02-10 (15:58) 10 miesięcy 11 dni 19 godzin i 41 minut temu

Niech teraz zastrzelą dyrektora naukowego i poćwiartują aby przekazać dzieciom tak potrzebną wiedzę o anatomii człowieka.

odpowiedz

67
30
~Ziom 2014-02-10 (15:06) 10 miesięcy 11 dni 20 godzin i 33 minuty temu

Tak wygląda właśnie światopogląd, w którym nie ma miejsca dla Boga...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

36
0
~kjh 2014-02-10 (18:33) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 6 minut temu

Społeczeństwo powinno olać zoo i dyrektora, i niech sobie sam spaceruje po parku i ogląda.

odpowiedz

36
1
~normalny 2014-02-10 (16:35) 10 miesięcy 11 dni 19 godzin i 4 minuty temu

bestialstwo w czystej postaci. Paczcie ludzie i myślcie, nie dajcie się manipulować. Zło jest złem i sprzeciwiajcie się takim zachowaniom.

odpowiedz

34
0
mike go 2014-02-10 (18:09) 10 miesięcy 11 dni 17 godzin i 30 minut temu

Temu dyrektorowi coś się podekliło. Niechybnie posiada złe geny. powinien sam się odstrzelić... czubek jeden.

odpowiedz