więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1086266solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Pijany kierowca uciekał przed policją

aktualizacja 2014-01-07 (17:16) 3 miesiące 16 dni 3 godziny i 42 minuty temu

następna. 1 / 8

Kolejny pijany spowodował wypadek. Są ranni - zdjęcia

Trzy osoby zostały ranne w czołowym zderzeniu dwóch aut, do jakiego doszło w Szczecinie-Dąbiu - informuje Radio Szczecin. Kierowca, który spowodował wypadek był pijany.

Do zdarzenia doszło ok. 19.00. Policjanci na drodze wyjazdowej z miasta w Szczecinie-Dąbiu kontrolowali kierowców w ramach akcji trzeźwość. Kierowca fiata brava jadący ulicą Lubczyńską nie zatrzymał się, wobec czego funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg.

Ścigane auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z mitsubishi, nadjeżdżającym z przeciwka. Kierowca, który uciekał przed policją był pijany. Miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wypadku są poszkodowane trzy osoby, kierowca fiata oraz kierujący mitsubishi i jego pasażerka. Według informacji z policji, mają ogólne obrażenia, nie zagrażające życiu. Trafiły do szpitala.

Sprawca wypadku odpowie za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.

(WP.PL/Radio Szczecin/meg)

oceń
tak 18 15.52%
nie 98 84.48%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Kolejny pijany spowodował wypadek. Są ranni - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (855)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~realista 2014-01-14 (08:39) 3 miesiące 9 dni 12 godzin i 19 minut temu

Zaostrzajcie kary, to więcej będzie śmierci spowodowanych przez uciekających.

odpowiedz

1
0
~stary 2014-01-13 (16:54) 3 miesiące 10 dni 4 godziny i 4 minuty temu

czy alkomat powstrzymałby go przed jazdą? to pytanie do premiera. Proponuję aby w każdym samochodzie przez 24 godziny miał dyżur policjant!!

odpowiedz

1
0
~dr. Wąsik 2014-01-11 (06:57) 3 miesiące 12 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Kolejna ofiara śmiertelna z winy zbrodniarzy w mundurach .

odpowiedz

1
0
~ZIOMEK 2014-01-10 (10:55) 3 miesiące 13 dni 10 godzin i 3 minuty temu

OBOJETNIE KTO KOGO GONI UCIEKAJACY ZAWSZE UCIEKA ,PIES GONI KOTA ,CZY KOT GONI MYSZE TO UCIEKAJACE ZWIERZE CZY PIJAK ZAWSZE UCIEKA !!!

odpowiedz

1
0
~ZIOMEK 2014-01-10 (10:48) 3 miesiące 13 dni 10 godzin i 10 minut temu

ZA PIJANSTWO OSTRO UKARAC!! ALE ZA SPOWODOWANIE WYPADKU ODPOWIADAC POWINNA POLICJA ZEBY NIE GONILI TO BY NIE BYLO WYPADKU WYSTARCZY POMALU JECHAC I ZLAPAC TAK JAK ROBIA W NIEMCZECH NAWET POJADA POD SAM DOM I MAJA PRZESTEPCE!!!

odpowiedz

1
2
~Polak duży 2014-01-06 (19:27) 3 miesiące 17 dni 1 godzinę i 31 minut temu

Zabrać prawo jazdy to jedno, ale zabrać również SAMOCHÓD to istotniejsze. I tak za każdym razem - jedziesz po pijakiu zabranie samochodu i publikacja wizerunku jest obligatoryjna.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~kierownik 2014-01-08 (17:44) 3 miesiące 15 dni 3 godziny i 14 minut temu

A czy policjanci, którzy go ścigali, byli trzeźwi?

odpowiedz

0
0
~Jola 2014-01-08 (15:56) 3 miesiące 15 dni 5 godzin i 2 minuty temu

POPIERAM MUZYKA,PO JAKIEGO CZORTA ŚCIGAĆ PIJANEGO? TYLKO PO TO ,ABY ZABIŁ INNYCH? JAK TYLKO PISZĄ ,ŻE AUTO ŚCIGANE PRZEZ POLICJE TO FINAŁ SPRAWY TAKI SAM... ZABICI!!!!A NIE ZATRZYMANI.OCZYWIŚCIE ZABICI NIEWINNI LUDZIE.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Jola 2014-01-08 (16:08) 3 miesiące 15 dni 4 godziny i 50 minut temu

LUDZIE!!! POMYŚLCIE!!!- trzeba co10 lat robić psychotesty...wiele ludzi choruje na serce,cukrzyce i wiele innych chorób,które maja prawo jazdy...nie wiem czy schorowany powinien prowadzić auto,toć to zagrożenie na drodze... a jeśli mowa o alkoholu ,to powinny być czujniki przy silniku a nie alkomaty.Alkomaty ktoś wymyśli tylko po to ,że kolesiostwo na tym zarobi , a tak naprawdę to nic nie da.

odpowiedz

7
0
~stas 2014-01-05 (14:16) 3 miesiące 18 dni 6 godzin i 42 minuty temu

gdzie są naukowcy - montować czujniki alkoholu w kierownicy każdego pojazdu tak aby żaden użytkownik po najmniejszym alkoholu nie mógł tego pojazdu uruchomić.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~POLAK MAŁY 2014-01-05 (19:14) 3 miesiące 18 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

A rozwiązanie jest proste po kiego grzyba kary ,sady skoro to nic nie daje.Jechałes pod wpływem prawo jazdy zabrane do żywotni z zakazem ponownego zdawania egzaminu .Takie proste rozwiązanie jest tego wszystkiego miasta na tym skorzystają bo więcej osób zaczniej jezdzic komunikacją podmiejską .A nie teraz sie przescigają w TV jaka partia wymyśli lepsza kare rozwiązanie jest proste.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

290
28
~Aga 1979 2014-01-04 (21:29) 3 miesiące 18 dni 23 godziny i 29 minut temu

WSZYSTKIM OSOBOM ZATRZYMANYM POD WPLYWEM ALKOHOLU ZABRAC PRAWO JAZDY DOZYWOTNIO !!!

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

2
2
~polak 2014-01-05 (21:09) 3 miesiące 17 dni 23 godziny i 49 minut temu

tak tak teraz policja na łamach mediow bedzie co dziennie informowac o pijanych kieriwcach to dla nich dobry moment by sie wykazac i jak to malo zarabiaja .poszedl na łatwizne bo zarobic nie potrafi

odpowiedz

11
23
~muzyk 2014-01-05 (13:09) 3 miesiące 18 dni 7 godzin i 49 minut temu

Policja to barany. Czemu go gonli ??? Mogli obserowować i zatrzymać bez zorgłosu i rannych .... Ale to im się w pustych łbach nie mieści. Tu potrzeba ligiki i myśłenia.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

21
0
~kierowca 2014-01-05 (14:18) 3 miesiące 18 dni 6 godzin i 40 minut temu

1.Pijam ale pijaństwo potępiam. Ta używka jest dla ludzi rozsądnych 2.00.00 na alkomacie - to chory przepis. Do 0,5 każdy zachowuje się wystarczająco odpowiedzialnie 3.kary są śmieszne za takie wykroczenia ( mówię o poważnych - jak to w artykule) 4. kara powinna być też adekwatna do czynu 5. W więzieniach powinien być nakaz pracy a z wynagrodzenia przez okres odbywania kary wypłacane z pensji więźnia odszkodowanie dla pokrzywdzonych lub ich rodzin reszta na własne utrzymanie w ZK a nie z pieniędzy podatników Ale nikt tego nie zrobi w tym kraju bo sama władza jest chora i pełno w jej szeregach pijących POZDRAWIAM.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~leo 2014-01-05 (19:48) 3 miesiące 18 dni 1 godzinę i 10 minut temu

naprzyklad w holandii sa rozstawiane pocholki na dl 700-set metrow kierowca wjezdza bo mysli ze sa jakies remonty a to rutynowa kontrola policji wszelkie kontrole mozna lepiej zorganizowac patrzmy na bezpieczenstwo anie na pijakow za kierownica

odpowiedz

2
1
~kaikus 2014-01-05 (16:15) 3 miesiące 18 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Sprawcą wypadku nie jest kodeks drogowy lecz ten,który go nie respektuje.

odpowiedz

2
2
~kaikus 2014-01-05 (15:36) 3 miesiące 18 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Nie kodeks drogowy jest sprawcą wypadku tylko ten,który go nie respektuje.

odpowiedz

3
0
~ktoś 2014-01-05 (15:22) 3 miesiące 18 dni 5 godzin i 36 minut temu

Jak już poprzednicy zauważyli to alkohol a głupota. Alkotestery wcale nie są super wykładnią, jest to tylko urządzenie a ono zawsze może wskazać błędną informację. Jest to dla mnie chore, iż po takim badaniu ktoś twierdzi, że nie mogę prowadzić. A kolejna sprawa to trzeba je co pół roku kalibrować i legalizować co wcale nie jest tanie w skali całego kraju. Powinno robić się testy podczas zatrzymania, które jasno by skazywały, że z kierowcą jest coś nie tak. W Hiszpanii dopuszczalne jest do 0,5 promila. Tam na porządku dziennym jest do obiadu czy kolacji wino i jakoś wypadków tam nie ma.

odpowiedz

46
7
~Johny 2014-01-05 (12:15) 3 miesiące 18 dni 8 godzin i 43 minuty temu

To nie alkohol jest problemem, tylko glupota. Jezeli kierowcy, po kielichu jezdza wolno i ostroznie do wypadkow nie dochodzi. Przez pewien czas mieszkalem we Wloszech, w rejonie wiejskim slynacym z produkcji (i konsumpcji) wina. Tradycja picia wina byla tam tak silna, ze niemal nikt nie jezdzil na trzezwo, a jednak do wypadkow dochodzilo sporadycznie i nie byly to wypadki powazne w skutkach. W Polsce caly czas istnieje mit, ze alkoholu i zdrowego rozsadku nie mozna ze soba pogodzic. Chyba juz czas zaczac nazywac rzeczy po imieniu, to nie alkohol jest sprawca wypadku, tylko kierowca ktory jest idiota.

odpowiedz