więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1035967solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Lodowisko na Rynku Starego Miasta już otwarte

aktualizacja 2013-12-21 (00:14) 3 miesiące 26 dni 12 godzin i 46 minut temu

Wielkie ślizganie na Starówce

Amatorzy łyżwiarstwa będą mogli korzystać z lodowiska także w Święta Bożego Narodzenia, które już za pasem.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? Wyślij nam zdjęcia!

Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

(IAR/jpo)

oceń
tak 7 77.78%
nie 2 22.22%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Wielkie ślizganie na Starówce
wstecz wprzód

Opinie (9)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~wybe 2013-12-24 (16:05) 3 miesiące 22 dni 20 godzin i 55 minut temu

Czy to przenośne lodowisko było w zeszłym roku w Bydgoszczy, bo teraz u nas nie ma ! Sztuczne stałe lodowisko TORBYD jest nieczynne już prawie 10 lat . Jak się chce to można zadbać o miłośników łyżwiarstwa i świąteczną atmosferę. Nie wiem dlaczego w Bydgoszczy to nie wychodzi .

odpowiedz

0
0
~mason 2013-12-24 (07:29) 3 miesiące 23 dni 5 godzin i 31 minut temu

stare miasto?hahaha

odpowiedz

1
0
~Michal 2013-12-22 (08:07) 3 miesiące 25 dni 4 godziny i 53 minuty temu

Prosze zatrodnic lepszego fotografa:)

odpowiedz

0
0
~POLSKA REP WAJMARSKA 2013-12-21 (09:16) 3 miesiące 26 dni 3 godziny i 44 minuty temu

CY TA ŚLIZGAWKA ZOSTAŁA URUCHOMIONA Z KREDYTU MIASTA STOŁECZNEGO W WARSZAWY? CZY METRO WARSZAWSKIE SKARB PAŃSTWA BIEDZIE KOSZTOWAŁO JESZCZE 100 LAT FINANSOWANIA BY POLSKIE DROGI BYŁY W TYM CZASIE ŁACIATE JAK MLEKO?

odpowiedz

0
0
~warszav 2013-12-21 (08:51) 3 miesiące 26 dni 4 godziny i 9 minut temu

Dzięki zakombinowaniu w tym roku nie ma na rynku starego miasta tego uroczego kiermaszu bożonarodzeniowego, który przeniesiony został pod DWORZEC CENTRALNy - no lepszej scenerii dla niego nie mogło być… To lodowisko jest małe, nikt nie zbiera drobinek lodo-śniegu (co robi się na profesjonalnych lodowiskach). Zajmuje ono około 1/4 rynku a reszta? - szara i pusta - strasznie smutno tam… :( Nawet nie ma tradycyjnej choinki. Gratuluję cwaniaczki z Ratusza...

odpowiedz

0
0
bees 2013-12-21 (08:42) 3 miesiące 26 dni 4 godziny i 18 minut temu

Wspaniały pomysł.

odpowiedz

0
0
~Opty 2013-12-21 (07:12) 3 miesiące 26 dni 5 godzin i 48 minut temu

No i Hanka niezatapialna się wyślizgała.

odpowiedz

1
0
~Modest 2013-12-21 (06:58) 3 miesiące 26 dni 6 godzin i 2 minuty temu

Urzedasy ślizgają sie wpolityce ślizgają na ślizgawce- wszędzie Hanne G-W .widać jak sie ślizga!

odpowiedz