więcej

Galerie

Resortowe dzieci

aktualizacja 2013-12-18 (13:08) 9 miesięcy 12 dni 23 godziny i 4 minuty temu

następna. 1 / 12

Atak na Tomasza Lisa - został "prześwietlony"

"ONE. RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR, Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, SB. Doskonale ustawione potem w życiu dzięki koneksjom, a później pieniądzom i 'grubej kresce'. Czasem, choć wywodzą się z niekomunistycznych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką" - tak sukces czołowych polskich dziennikarzy tłumaczą Dorota Kania, Jarzy Targalski i Maciej Marosz w książce "Resortowe dzieci. Media". Kontrowersyjna publikacja, która prześwietla rodziny znanych ludzi mediów jest reklamowana jako "zatwierdzona przez ministerstwo prawdy".

Kania, była dziennikarka śledcza "Wprost", obecnie pracująca dla "Gazety Polskiej" od lat zajmuje się "lustrowaniem" przedstawicieli mediów, skupiając się na dziennikarzach - określanych przez "niepokorną" prawicę - jako "reżimowi". W najnowszej książce przygląda się jednak nie tylko życiorysom m.in. Moniki Olejnik, Tomasza Lisa i jego żony Hanny, Piotra Kraśki, Andrzeja Morozowskiego, Tomasza Sekielskiego, ale też biografiom ich rodziców i dziadków. "Uznaję takie teksty za objaw głupoty i braku uczciwości, wystawiającej fatalne świadectwo autorce" - tak publikacje Kani określił na Twitterze Konrad Pasecki, dziennikarz RMF FM.

(js)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3255 66.51%
nie 1639 33.49%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Atak na Tomasza Lisa - został "prześwietlony"

Opinie (2413)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Faustian 2014-01-21 (22:01) 8 miesięcy 9 dni 14 godzin i 11 minut temu

Napisalem tu 4 posty o kanaljach I zydach...pojawily sie na 5 minut I zniknely....cuda

odpowiedz

143
14
~Gelin 2013-12-18 (22:05) 9 miesięcy 12 dni 14 godzin i 7 minut temu

Jako obywatel Polski pytam.Kim jest Bronisław Komorowski.?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

30
1
~trauma 2013-12-19 (15:43) 9 miesięcy 11 dni 20 godzin i 29 minut temu

DLACZEGO w Polsce, rdzenny Polak nie może być prezydentem, premierem, marszałkiem Sejmu i Senatu, przewodniczącym Trybunału Konstytucyjnego, prezesem NIK, prezesem Sądu Najwyższego, ministrem MSW i MSZ, ambasadorem, komisarzem unijnym ? ? ? KTO mi wyjaśni ?.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

5
0
~Zbyszek 2014-01-13 (14:55) 8 miesięcy 17 dni 21 godzin i 17 minut temu

a jednak sie boją - wpisanie 'resortowe dzieci' w komentarzach Onetu sprawia ze nie opublikuja komentarza

odpowiedz

47
7
~Proste 2013-12-18 (08:42) 9 miesięcy 13 dni 3 godziny i 30 minut temu

A cóż w tym dziwnego. Całą Polskę obsiadła horda "swojaków" z korzeniami w poprzednim systemie połączona umową z nowym styropianem. Umowa okrągłego stołu i grubej kreski była prosta. "My was dopuścimy do koryta a w zamian będziemy bezkarni i zachowamy przywileje". Każdy kto ma oczy widzi że funkcjonariusze poprzedniego systemu i ich rodziny maja się świetnie ponad przeciętną. Żadne z ich dzieci nie siedzi w biedronie na kasie. Wszystko w spółkach, fundacjach, radach nadzorczych tam gdzie pensja zaczyna się od pięciu w górę. Fragment zasłony opadł w "pędzącym króliku". Tam było widać jak się załatwia prace dla dziecka prominenta. Wprost z ulicy do zarządu totalizatora. Ostatnio zobaczyliśmy kolejna odsłonę jak się załatwia pracę w KGHM w zamian za "odpowiednie głosowanie". Myślicie ze to jednostkowe przypadki ? Ha Ha Ha. W każdym razie cała ta sitwa ma się dobrze utrzymując się głównie z podatków którymi dorzynają obywateli. A ty Polaku bez ojca UB-eka, bez styropianowych kolesiów szukaj zatrudnienia w biedronce na kasie. A z głodowej pensji zapłać wysokie POdatki bo co jak co, ale sitwa musi godnie i wygodnie żyć nie przepracowując się. Ostatecznie możesz wyjechać za granicę. Nikt PO tobie płakał nie będzie baranów do strzyżenia jeszcze w POlsce dość zostało na wygodne życie dla nowej starej czerwono-różowej arystokracji.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
1
~DOR 2014-01-10 (08:54) 8 miesięcy 21 dni 3 godziny i 18 minut temu

FRONDA i wszystko jasne.

odpowiedz

405
48
~VIN 2013-12-18 (21:01) 9 miesięcy 12 dni 15 godzin i 11 minut temu

Prawy i Sprawiedliwy - łobuzie - nie łżyj jak pies milicyjny. To Platforma Obywatelska (Milicja też była Obywatelska - pamiętamy to) po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich zrobiła wszystko, żeby zniszczyć porozumienie w Polsce. Przecież mieli działać razem z PiS. Ale Tusk zakładał, że to on wygra i będzie ustawiał koalicjanta z PiS. Wobec totalnej przegranej odrzucili jakąkolwiek współpracę i z zemsty postanowili dojść do władzy przez skłócenie Polaków, używając mediów pochodzenia z SB i WSI. I tak PO stała się gwarantem istnienia dla esbeckiej mafii, komunistycznych niedobitków i cwaniaków wszelkiej maści. To Wy - obłudnicy - skłócacie do dziś Polaków i niszczycie szansę Polski na dziejową zmianę jej losów. Ta formacja niszczy Polskę wmawiając chłopskim dzieciom przeflancowanym do miast, że to one są kwintesencją postępu, rozwoju i wysokiej inteligencji. W rzeczy samej PO stworzyła stado ćwierćinteligentów okłamywanych przez garść cwaniaków, pożytecznych idiotów a przede wszystkim przez wredny pomiot Tajnych Współpracowników drżących na myśl o ewentualnej lustracji. Ciekawe, do której grupy Ty się łobuzie zaliczasz? Do rządzenia Polską dorwali się z Waszego wyboru kibol premier, prezydent analfabeta, ministrowie od spraw zewnętrznych i były finansowy z obcymi obywatelstwami i wątpliwym wykształceniem - jeden z nich ożeniony z agentką Mosadu. Za informatyzację odpowiadał kłamca lustracyjny - TW - kapuś i zdrajca prowadzący podwójne życie rodzinne. Sejmem kieruje z Waszego nadania osoba, która bez zająknięcia okłamała Sejm, Polaków i rodziny ofiar katastrofy, itd, itp. Przecież każdy myślący człowiek widzi, że jesteście szambem moralnym i zgrają degeneratów, których zdrowe społeczeństwo powinno wyeliminować z życia publicznego tego upodlonego przez Was kraju.

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

38
1
~nurt 2013-12-19 (16:09) 9 miesięcy 11 dni 20 godzin i 3 minuty temu

Dlaczego resortowe dzieci nie draża tematu umowy gazowej z Rosją ? ? ? POLska kupuje w Rosji ponad 10 mld m3 gazu rocznie i płaci najwyższa cenę spośród państw europejskich! POLska płaci ok. 500 dol za 1000 m3 gazu na np. Niemcy ok. 350 dol. Podobnie inne kraje UE !. KIEDY Tusk, Pawlak i Sikorski trafią za kraty tak jak Julia Tymoszenko na Ukrainie ? ? ?

odpowiedz

16
3
~lampart 2013-12-19 (15:57) 9 miesięcy 11 dni 20 godzin i 15 minut temu

Czy "Resortowe dzieci" wywoła w POlsce podobne skutki jak orkan "Oskar" ? ? ? .

odpowiedz

34
2
~sierżant sztabowy 2013-12-19 (15:44) 9 miesięcy 11 dni 20 godzin i 28 minut temu

POlska ma 80 000 żołnierzy, czyli mniej niż Królestwo Polskie pod zaborem rosyjskim.

odpowiedz

154
6
~mop 2013-12-18 (20:26) 9 miesięcy 12 dni 15 godzin i 46 minut temu

Zawsze resortowe dzieci przeciwko patriotyzmowi, zawsze razem przeciwko kościołowi, zawsze razem przeciwko prawicy, zawsze razem chłoszczą nas antysemityzmem, zawsze razem wyzywają nas od ciemnogrodu, zawsze razem śmiertelnie boją się lustracji, zawsze razem w obronie ludzi z krwią patriotów na rękach itd. - zawsze razem a łączy ich strach przed wolna Polską.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

248
9
~Leon Orwicz 2013-12-18 (16:01) 9 miesięcy 12 dni 20 godzin i 11 minut temu

Nie było żadnego OBALENIA komuny. To kłamstwo i sprytna manipulacja ówczesnych władz. Czerwoni zachowali wszystko i ŻADEN z nich nie odpowiedział za zbrodnie czy przekręty. Współpraca z komuna a nie obalanie dlatego w Polsce był okrągły stół ,gruba kreska,brak lustracji. Dziś macie jak na dłoni układy i klany komusze robiące jeszcze większą kasę. Na stołku była obsadzona kukła a czerwoni zostali "biznesmenami" Kantory, fabryki, spółki zoo, agencje ochrony, salony samochodowe,gazety i telewizje.. Piękne fortuny powyrastały. KAWIOROWA LEWICA śmieje się w kułak i robi pieniądze jak nigdy wcześniej.... Okrągły stół - uwłaszczenie komunistów z państwowego mienia, ochrona zbrodniarzy komunistycznych nazywana żartobliwie grubą kreską, spalenie teczek UB, zablokowanie dekomunizacji która jest podstawą uczciwego państwa, całkowity brak kontroli społecznej władzy i stworzenie fikcji demokracji poprzez WYBORY STEROWANE MEDIAMI. A przeciętny Polak ,który jeszcze stąd nie wyjechał , dalej jest z twarzą w kałuży. Będzie on potrzebny do następnych wyborów.. Nie ufajcie żadnej partii. Wszystko to jedna klika klepiąca się po plecach jak nikt nie widzi.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

173
13
~PolakMłody 2013-12-18 (19:27) 9 miesięcy 12 dni 16 godzin i 45 minut temu

Teraz wiecie dlaczego ta swołocz tak niszczyła i atakowała śp. prof. Lecha Kaczyńskiego jego brata i Prawo i Sprawiedliwość ? GW,TVN, SUPERSTACJA, POL-SAT, ZET.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

49
3
~łowca czerwonych 2013-12-18 (22:08) 9 miesięcy 12 dni 14 godzin i 4 minuty temu

Po słowach Lisa i innych dziennikarzyn wielce oburzonych ujawnieniem źródeł ich sukcesów można tylko powiedzieć, że potwierdzają się słowa, iż o prawdzie jako "nienawiści" mówią ci, którzy sami tej prawdy najbardziej nienawidzą.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

47
5
~antyPOt 2013-12-18 (22:17) 9 miesięcy 12 dni 13 godzin i 55 minut temu

Proszę, ile komuchów i postkomuchów głosuje przeciwko tej znakomitej książce, która wreszcie pokazuje, czarno na białym, kto jest skąd i kim w III RP. I wszystko jasne. Jeszcze się teraz który leming dziwi, skąd ta od lat zajadła, brutalna, bezwzwględna i ustawiczna walka z Prawem i Sprawiedliwością?! Tak?! - to polecam "Resortowe dzieci". Chociaż szczerze wątpię, czy lemingom cokolwiek pomoże w ozdrowieniu i opamiętaniu się.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

144
11
~Pękło 2013-12-18 (21:27) 9 miesięcy 12 dni 14 godzin i 45 minut temu

Ta książka rozeszła się w całym nakładzie.Jest ogromne zainteresowanie.POnad 20 lat żylismy w medialnym kłamstwie POlitycznym i obronie czerwonych interesów...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

141
11
~JOD 2013-12-18 (15:39) 9 miesięcy 12 dni 20 godzin i 33 minuty temu

Resortowe media Resortowi politycy - sami zdrajcy !!!

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

29
3
~as 2013-12-19 (05:00) 9 miesięcy 12 dni 7 godzin i 12 minut temu

sporo tu byłej agentury

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

54
3
~zb 2013-12-19 (03:33) 9 miesięcy 12 dni 8 godzin i 39 minut temu

od kiedy to prawda jest atakiem?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

19
0
~Młody Wykrzt(PO) 2013-12-19 (09:58) 9 miesięcy 12 dni 2 godziny i 14 minut temu

No cóż , każdy kto oglądał Nocną Zmianę (jest w sieci) pamięta wystraszonego Liska skamlącego do Bolesława Wałęsy aby ten go ratował , POzdr!

odpowiedz