więcej

Galerie

Ukraina na krawędzi

aktualizacja 2013-12-11 (12:54) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

następna. 1 / 6

Nieudany szturm na ratusz - zdjęcia

Milicjanci z oddziałów Berkut przypuścili rano nieudany szturm na ratusz w Kijowie, w którym zabarykadowało się ok. 200 protestujących. Milicjanci wycofali się do autobusów, którymi przybyli pod gmach władz miejskich. Z budynku na funkcjonariuszy poleciały kamienie i zimna woda, która przy temperaturze powietrza około -6 st. C okazało się dotkliwą bronią.

(TVN24, mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 11 100%
nie 0 0%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Nieudany szturm na ratusz - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
czcza 2014-01-14 (22:12) 9 miesięcy 10 dni 16 godzin i 26 minut temu

Pensja na Ukrainie 1000-1200 hrywien,emerytura około 600 hrywien to już sporo.Ceny o jakich piszesz to były z 4 lata temu,obecnie ceny takie jak u nas,jedynie paliwo,papierosy i alkohol są tańsze.Gospodarka zrujnowana,pracy nie ma,służba zdrowia płatna i to każdemu z osobna,począwszy od lekarza a skończywszy na salowej.Kraj piękny ale rozkradziony przez oligarchów.Około 8% młodych na emigracji,tułają się po świecie tak samo jak my Polacy.Wsie i małe miasteczka opustoszałe,pozostali starsi ludzie w domostwach.Sytuacja bardzo podobna do naszej a powiedziałabym,ze gorsza.Nie ma żadnych inwestycji,mało co się buduje chyba,ze okolice Kijowa,Część zachodnia Ukrainy niedofinansowywana od lat.Moim zdaniem trzeba być z nimi i ich wspierać.Każdy ma prawo do wolności i godnego życia.Wolność Ukrainie.

odpowiedz

2
3
~radek 2013-12-12 (12:21) 10 miesięcy 13 dni 2 godziny i 17 minut temu

chcecie te ukrainskie .. w uni!!?nieznacie tego narodu i im podobnego bractwa rusuw to sa okkopni ludzie a wiem co pisze bo od 2 lat przebywam wsrod nich!!nigdy niechcielibyscie ich jako sasiadow i ,,kolegow,,w pracy.brudasy oszusci cwaniacy nieroby zlodzieje nienawidzacy polakow jak nikogo innego !!precz od uni precz .niech tam smierdza na tej ukr i tu nigdy nieprzyjezdzaja !!blizej im do bratow rosjan bo ci to ta sama krew ,jednakze sa od nich po dwukroc gorsi precz z europy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
1
~Prawda 2013-12-11 (13:25) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 13 minut temu

Popatrzcie jak łżą nasze "pseudo-elity". Na Ukrainie średnia realna pensja, podkreślam realna to 3500 tys hrywien - czyli jakieś 1300 złotych. w Kijowie to 5000 tys hrywien. Życie na Ukrainie jest tańsze średnio trzykrotnie niż w Polsce. CENA MAŁEGO MIESZKANIA NA UKRAINIE TO 14 000 HRYWIEN !!!!!. W Polsce realna szmaciana płaca to 1300-1500zł na rękę - a nawet takiej obecnie nie ma i w Polsce ogromne bezrobocie. Dodatkowo obecnie na Ukrainie jest niecałe 8 % bezrobocia. w Polsce oficjalne zakłamane 13% + 5 mln Polaków za chlebem w Anglii, Irlandii, Niemczech, Francji, Holandii, Austrii. OTWÓRZCIE OCZY POLACY CO ROBIĄ Z NAMI !!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

10
4
~co się drzesz 2013-12-11 (13:41) 10 miesięcy 14 dni i 57 minut temu

Ludzie a kto przyjdzie rządzić jak PO zabraknie??? Kaczor? a jakie to ma pomysły na rządzenie? Program głównie opiera się na "zamachu" smoleńskim i dochodzeniu do bliżej nie określonej " prawdy" doprowadza kraj do ruiny tak jak wcześniej ale tego Kaczce nikt nie pamięta

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
6
~filo 2013-12-11 (13:35) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

Krzycząca i nachalna na tym forum propaganda rosyjska, utwierdza mnie w przekonaniu, że polityka wschodnia prowadzona przez nasze władze jest prawidłowa i realizuje w pełni polską rację stanu. Gdyby nasza polityka względem Ukrainy była błędna, Kreml zachowywałby powściągliwy spokój i nie byłoby takiego ujadania na forum.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
1
~Jak długo??? 2013-12-11 (09:55) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 43 minuty temu

Tam walczą o demokrację , a u nas demokratyczny rząd i politycy walczą o coraz wyższe dla POLAKÓW podatki wszystkiego !!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
3
~Artekk 2013-12-11 (10:00) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 38 minut temu

POLacy żądają dymisji PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy jednoczmy sie całym narodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! głosowałem na pełowską szma,..........ale dziś mówie PO NIE!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
0
~Naród 2013-12-11 (13:16) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

Proszę TVN o przypomnienie nam nagrań wypowiedzi polityków z 11. XI nt. tego ,co należy zrobić z narodem demonstrującym na ulicy przeciw demokratycznie wybranej władzy. No i pytanie do Pana Wałęsy: Pałować???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
0
~Słowianin 2013-12-11 (13:31) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 7 minut temu

Zabroniono uzywać milicji pał to jak moga pozytecznych idipotów wyploszyc? Przeciez mikrofal* nie użyja bo wtedy zydostwo z usa oskarzy milicje o zbrodnie "wojeene" lub o jeszcze cos gorszego.

odpowiedz

3
1
~I TAM NIE CHCE BYC NA CHWILE OBECNĄ--- 2013-12-11 (13:25) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 13 minut temu

POLSKA NIE CHCE BYĆ W UNII EUROPY NA CHWILE OBECNA --W SWYCH DZIEJACH TAKI E FAKTY I ŻYCZENIA W NASZYM GRUDNIU 2013 ---NA UKRAINIE NIE MUSI BYĆ TAK JAK W GRECJI -2 LATA TEMU --WIĘC KONIEC Z UNIA EUROPY W NASZYM ŻYCIU......

odpowiedz

3
1
~Wolna Ukraina 2013-12-11 (13:17) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 21 minut temu

Dlaczego policja nie ma sikawek ? Bo była by wtedy brutalna ?

odpowiedz

0
0
~Iwo 2013-12-11 (13:16) 10 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

Jak mozna szybko zdobyc duze pieniedze??? Ktos podpowiedzial mi poszukac w googlach komputerowy szmal ... Udalo sie! teraz nie mam problemow z kasa

odpowiedz

10
1
~polska 2013-12-11 (10:06) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 32 minuty temu

Tuska pod ścianę i zimną wodą polewać. Może ochłonie i zacznie działać w końcu na korzyść naszego kraju bo jak narazie to widzę świetnie się bawią z nową Panią wicepremier :) Ciekawe kiedy kolejne dymisje i grube odprawki...

odpowiedz

4
1
~olo 2013-12-11 (10:01) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 37 minut temu

spoko kopalnie dzialaja, wegilel tani, wysusza sie gorzej bedzie po wejsciu do ue

odpowiedz

8
3
~Polak 2013-12-11 (09:54) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 44 minuty temu

Smert Lacham-Sława Ukrajini , Lachiw wyriżem Żydiw wydusim a Ukrainu stwority musim . No i stworzyliście sobie Ukrainę taką o którą tak walczyliście z Lachami i Żydami . To o co wam teraz chodzi ...??? Macie to co chcieliście mieć . Chyba że było wam mało i teraz chcecie wejść do UE żeby znowu ,,Lachiw ryzaty" .

odpowiedz

2
0
~Tom 2013-12-11 (09:54) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 44 minuty temu

No I super!

odpowiedz

6
3
~Dobra rada 2013-12-11 (09:50) 10 miesięcy 14 dni 4 godziny i 48 minut temu

Przecież Kliczko ma obywatelstwo niemieckie wydalić do granicy i won. Polacy go przyjmą bo ostatnio siedział w Polsce i kształcił się pewnie w psychologii tłumu jak Wałęsa.Może stanie w obronie Polaków bo pracują jak biali murzyni za 250 euro.

odpowiedz