więcej

Galerie

Zamieszki w Kijowie

aktualizacja 2013-11-25 (21:55) 9 miesięcy 23 dni 21 godzin i 47 minut temu

następna. 1 / 8

Tłum na ulicach. Milicja użyła gazu - zdjęcia

Późnym wieczorem specjalne oddziały milicji wycofały się z placu Europejskiego w Kijowie po starciach ze zwolennikami integracji europejskiej Ukrainy, protestującymi przeciwko wstrzymaniu przygotowań do podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE.

Nad tłumem rozpylono gaz łzawiący. Demonstranci zaatakowali pojazd milicyjny, w którym - jak twierdzili - miała znajdować się aparatura podsłuchowa i broń. Samochód przewrócono, a jeden ze znajdujących się w nim funkcjonariuszy został zatrzymany przez protestujących. Broni prawdopodobnie nie znaleziono.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 42 79.25%
nie 11 20.75%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tłum na ulicach. Milicja użyła gazu - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (127)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

14
1
~Ferdek 2013-11-26 (07:28) 9 miesięcy 23 dni 12 godzin i 14 minut temu

Dlaczego wszelkie władze używają gazów przeciwko własnemu Narodowi ? No , dlaczego ? Przecież ten lud dał im władzę nie po to, aby go władza atakowała.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

15
3
~JAS 2013-11-26 (10:24) 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 18 minut temu

I ZNÓW HIENY ZACHODNIE WYKUPILI POLSKĘ KOLEJ NA UKRAINĘ A NARÓD MYŚLI ZE BĘDZIE MIAŁ RAJ

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
1
~witus 2014-01-11 (09:55) 8 miesięcy 7 dni 9 godzin i 47 minut temu

babcia krzyczy do milicjantów ja wam wszystkim zrobię l...

odpowiedz

0
0
~ada 2014-01-11 (07:12) 8 miesięcy 7 dni 12 godzin i 30 minut temu

co nie wiecie gdzie mieszka,zomo większość jest miejscowa

odpowiedz

1
2
~Jaro 2013-12-01 (21:23) 9 miesięcy 16 dni 22 godziny i 19 minut temu

Ale oni się pchają do biedy.UE ich wyssie jak Polskę.

odpowiedz

3
9
~PiSarro 2013-11-26 (10:35) 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 7 minut temu

Dajmy Jarosławowi władzę! Poprowadzi on nasz naród tak, że znów Kijów będzie tylko miastem wojewódzkim w składzie V RP!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
2
~gjfgjhfgjhfg 2013-12-01 (13:41) 9 miesięcy 17 dni 6 godzin i 1 minutę temu

Ukraina w UE jest w interesie POLSKI!!!! Nasze i tamte tereny to było przez setki lat jedno państwo! Wówczas mieliśmy wielkie znaczenie w Europie. To się teraz może powtórzyć w ramach UE! Kto chce Ukrainy poza Unią, ten oddaje tamte tereny w łapy Rosji, czyli w łapy naszego wroga!

odpowiedz

8
4
~Marcin 2013-11-29 (18:08) 9 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 34 minuty temu

Jak polska miała wejść do UE to media przedstawiały to w ten sposób, że Polsce zależy na wejściu. Na przykładzie Ukrainy wiem, że to UE walczyła o wejście Polski do UE. Coś czuje, że UE wyciśnie nas jak cytrynę

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~polak 2013-11-30 (07:24) 9 miesięcy 19 dni 12 godzin i 18 minut temu

a po co tam pojechali ..... ,

odpowiedz

5
9
~SpecOpsPL 2013-11-30 (05:26) 9 miesięcy 19 dni 14 godzin i 16 minut temu

ludzie wszystkich krajów powinni się zjednoczyć i skopać mordy policjantom i tym cwaniakom co rządzą

odpowiedz

8
1
~P 2013-11-29 (20:16) 9 miesięcy 19 dni 23 godziny i 26 minut temu

unici Polske wydymali, rozkradli tak ze tu juz kipi (zaczynaja sie powoli zamieszki, podpalenia) i powoli tu sie konczy to trzeba znalezc nowe lowisko i nowych naiwniakow do dymania - kolej na Ukraine, jednak tamtejsza wladza chyba sie zreflektowala; widza ze na interesach z unia Ukraina raczej niewiele zyska (poza garstka pomaranczowych zvdovvskich cwaniakow), a tylko Rosja im podniesie ceny na surowce

odpowiedz

18
3
~kim 2013-11-26 (15:11) 9 miesięcy 23 dni 4 godziny i 31 minut temu

To w niedługim czasie zrobi się w Polsce , jeśli rząd i Tusk nie poprawi godnych warunków aby ludziom żyło się lepiej , godnie zarabiali i wystarczyło na zycie a rzad robi sobie pośmiewisko z ludzi i daje 1,5 procenta podwyżki rent i emerytur .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
10
~Jarosław Wyzwoliciel 2013-11-26 (10:30) 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 12 minut temu

Kijów był, jest i będzie na zawsze miastem polskim!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
4
~radek.stachowiak.752 2013-11-27 (09:21) 9 miesięcy 22 dni 10 godzin i 21 minut temu

Ci ludzie nie wiedza czego chca ,bo w unii tylko zodziejom i politykom idzie dobrze

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
3
~Janu Kowycz 2013-11-26 (12:03) 9 miesięcy 23 dni 7 godzin i 39 minut temu

Jedź babo do Unii! Będziesz zbierać puszki PO piwie ze śmietników!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

15
3
~o koryto 2013-11-26 (10:15) 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 27 minut temu

Nie przeciwko ludowi ale zdrajcom ,łotrom. chuliganom.Milicję pryskali gazem tkz pokojowi demonstranci demokratyczni którzy ZA kasę obcych robią zadymę.Skąd my to znamy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
1
henrykx60 2013-11-26 (14:51) 9 miesięcy 23 dni 4 godziny i 51 minut temu

z tego co widzę w telewizji to demonstranci używają gazu w pojemnikach w areozolu. nie dajmy się zwariować ,przeciętnemu polakowi to na nic jest potrzebne ,to nasi politycy chcą przewrócić świat

odpowiedz

2
2
~Oloek 2013-11-26 (12:50) 9 miesięcy 23 dni 6 godzin i 52 minuty temu

Gdzie to jest ?

odpowiedz

7
21
~filo 2013-11-26 (07:59) 9 miesięcy 23 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Rosyjskie służby od rana w natarciu! Na szczęście wszystkie kolejne rządy w Polsce wiedzą, że polską racją stanu jest wolna, niezależna od Rosji, związana ze strukturami Europy zachodniej Ukraina. Trzymamy kciuki Ukraino, aby nie połknął Cię rosyjski niedźwiedź.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

9
0
~ale jaja, kto to finansuje ? 2013-11-26 (10:52) 9 miesięcy 23 dni 8 godzin i 50 minut temu

diabeł się w ornat ubrał i na mszę ogonem dzwoni !!

odpowiedz