więcej

Galerie

Swastyki i znaki SS na ścianie synagogi w Gdańsku

aktualizacja 2013-11-04 (21:49) 10 miesięcy 11 dni 13 godzin i 37 minut temu

następna. 1 / 5

"Akt barbarzyństwa". Policja szuka sprawcy - zdjęcia

Swastyki i znaki SS wymalowali nieznani sprawcy na fasadzie Nowej Synagogi w Gdańsku.

(PAP/db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 52 66.67%
nie 26 33.33%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia


wstecz wprzód

Opinie (129)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
1
~POLAK 2013-11-12 (11:16) 10 miesięcy 4 dni i 10 minut temu

PiS wruci do wladzy to sie rozprawi z chuliganstwem ! To sa skudki walki z.religia,kosciolem,KRZYZEM.SWIETYM,a promowane.jest zlo.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
1
~madmx 2013-11-23 (01:37) 9 miesięcy 24 dni 9 godzin i 49 minut temu

Akt barbarzyństwa to był na Woli podczas rzeźi, tu mamy ładnie narysowane znaki szczęscia, i tyle w temacie.

odpowiedz

2
1
~icek 2013-11-22 (14:51) 9 miesięcy 24 dni 20 godzin i 35 minut temu

aj,way!!!! przeciez to tylko kontrowersyjne dzieĂśo sztuki cymbyle

odpowiedz

3
1
~icek 2013-11-22 (14:49) 9 miesięcy 24 dni 20 godzin i 37 minut temu

hej zydku...nas Polakow oraza gdy zrecie nasz chleb i plujecie nam w twarz...to co sie dzieje to wasza wina!!!! i dobrze o tym wiecie.

odpowiedz

3
2
~duch 2013-11-22 (14:46) 9 miesięcy 24 dni 20 godzin i 40 minut temu

SUPER !!! nie potrzeba nam w polsce synagogi ani meczetĂźow. Komu potrzeba niech wraca do swojego kraju albo dostosuje sie do naszej religii albo swoja uprawiac we wlasnym pokoju.

odpowiedz

15
1
~Mati 2013-11-13 (23:49) 10 miesięcy 2 dni 11 godzin i 37 minut temu

Brawo!!!,żydy do izraela i łapy z daleka od palestyny

odpowiedz

7
1
~Alibaba 2013-11-13 (20:17) 10 miesięcy 2 dni 15 godzin i 9 minut temu

Co z tego?

odpowiedz

3
10
~ALEX 2013-11-12 (11:46) 10 miesięcy 3 dni 23 godziny i 40 minut temu

ZYDZI.W.POLSCE MIESZKAJA OD DAWNA,TAK SAMO JAK TATARZY,CYGANIE.ITP.TA SPOLECZNOSC OD WIELU LAT JEST AKCEPTOWANA PRZEZ POLSKI NAROD.ZLO TRZEBA SZUKAC W.SPOLECZNOSCI ISLAMSKIEJ KTURA.DZIALA CICHO A PODSTEPNIE.

odpowiedz

8
1
~Grbba 2013-11-07 (21:26) 10 miesięcy 8 dni 14 godzin i 1 minutę temu

Tak trzymac!!!!!

odpowiedz

14
1
~jerzyna81 2013-11-07 (20:07) 10 miesięcy 8 dni 15 godzin i 19 minut temu

tak Mazowiecki wraz z Balcerowiczem przeprowadzali reforme kosztowna dla Polski aby uniezaleznic sie od ruskich. A tak naprawde zrobili tylko zydom droge do zajecia Panistwa Polskiego. Bo ruski niedawal sie zydom wykiwac to ich poprostu usuneli z drogi! Ale jak Polska stewardesa z LOT-u dostala w twarz od zydka na pokladzie samolotu bo cole na czas nieprzyniosla to tego juz nikt nie powie i nie napisze! Nam jest teraz tylko potrzebne aby ujawnic wszystkich obcych w rzadzie i urzednikow na panistwowych wyzszych stanowiskach i popedzic zydkow spowrotem tam ich miejsce. Tak jak to zrobili Hiszpanie i Portugalia. I teraz maja spokoj.

odpowiedz

14
0
~z 2013-11-06 (06:51) 10 miesięcy 10 dni 4 godziny i 35 minut temu

Judaizm to opium dla ludu!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
18
~JĂśsyf 2013-11-05 (05:14) 10 miesięcy 11 dni 6 godzin i 12 minut temu

To chyba zwykły wandalizm! ????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

28
1
~Stara Jędza 2013-11-05 (13:23) 10 miesięcy 10 dni 22 godziny i 3 minuty temu

Dlaczego zaraz "akt barbarzyństwa"?! Gdy idiota imitował kopulację z Chrystusem na krzyżu media nazwały to "kontrowersyjnym dziełem sztuki". Widać, to też jest dzieło sztuki, ale z dziedziny grafika. Żadne tam "barbarzyństwo". K o n t ro w e r s j a!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
1
~z 2013-11-06 (06:57) 10 miesięcy 10 dni 4 godziny i 29 minut temu

Ja na swoim domu mam zamiar zrobić antyżydowskie grafiti, moja wlasnosc i bede robil co chce. Cale szczescie domek wybudowalem za swoje pieniazki a nie z zydowskiego banku wiec zadna pani polok g z pekao sa nie bedzie mnie straszyc

odpowiedz

22
1
~alex 2013-11-05 (16:37) 10 miesięcy 10 dni 18 godzin i 49 minut temu

A WEŹ SE TĄ SYNAGOGĘ I PRZENIEŚ JĄ DO I SRA ELA .

odpowiedz

21
1
~obywatel 2013-11-05 (16:21) 10 miesięcy 10 dni 19 godzin i 5 minut temu

Cała Polska się wstydzi że okupują ją żydzi, poprzebierani przez PO ukrywani .

odpowiedz

20
1
zawsze ja 2013-11-05 (14:13) 10 miesięcy 10 dni 21 godzin i 13 minut temu

To odpowiedz Polaków na żądania z Izraela.

odpowiedz

17
2
~hehe 2013-11-05 (13:51) 10 miesięcy 10 dni 21 godzin i 35 minut temu

to jest zaplata za zadania wysuwane przez jakichs mitycznych wlascicieli zydowskich w polsce przed wojna...a nie zaden akt barbazynstwa- barbazyncami sa ci ktorzy wykanczaja polakow gospodarczo i finansowo...nie moge zrozumiec dlaczego polacy nie wychodza na ulice z batami zeby pogonic to towarzycho z wiejskiej a premiera ze swita przed trybunal stanu z jednoczesnym przywroceniem kary smierci za zdrade stanu i konfiskate majatkow...na co wy ludzie czekacie- przeca wosko i policja beda z wami... czas na rewolte ale nie z tym podejrzanym typkiem duda- drugim bolkiem...

odpowiedz

40
14
~jasiu 2013-11-05 (01:43) 10 miesięcy 11 dni 9 godzin i 43 minuty temu

W Polsce nigdy nie było antysemityzmu, dowodem na to może być to, że że przez 24 lata wybieramy antypolskie rządy pochodzenia żydowskiego, ze zmienionymi, polsko brzmiącymi nazwiskami, ci sami ludzie są w ważniejszych Polskich urzędach,bankach,sądach,szkalujących Polaków antypolskich kłamliwych mediach. Ludzie ci świadomie i celowo niszczą nasze zakłady pracy, służbę zdrowia,szkolnictwo, zmuszając nasze dzieci do emigracji za chlebem, świadomie prowadząc nasz kraj do upadku. Gdybyśmy byli antysemitami nie wybieralibyśmy ich. Uważam że te malunki zrobiły zwykli bezmyślni chuliganie (wandale).

odpowiedz