więcej

Galerie

Kobiety Hitlera

aktualizacja 2013-09-13 (10:53) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 5 godzin i 38 minut temu

następna. 1 / 11

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Choć być może trudno w to uwierzyć, Adolf Hitler był uważany za przystojnego, szczególnie na tle podstarzałych polityków z czasów Republiki Weimarskiej. Kobiety go uwielbiały. Działało na nie magnetyczne spojrzenie bladoniebieskich oczu i młodzieńcza, szczupła, pełna wystudiowanej energii sylwetka Hitlera. Twarze ekstatycznie wpatrzonych w wodza dziewcząt i niewiast widać na zachowanych filmach dokumentalnych. Zachowały się też opisy histerycznych zachowań przypominających późniejsze reakcje nastolatek podczas koncertów Elvisa Presleya czy The Beatles. Czy udzielał im się orgazm, którego podobno doznawał Fuehrer podczas wygłaszania przemówień? - zastanawia się Jerzy Besala w książce "Miłość Tyranów", która właśnie trafiła do księgarń.

Jak opowiadał Benito Mussolini swej kochance Claretcie Petacci, podczas Anschlussu Austrii "kobiety klękały przed wystawami, gdzie pojawiały się portrety Fuehrera. Klękały, a rękami zasłaniały zapłakane oczy". Gdy zyskał władzę w 1933 r., stał się bożyszczem kobiet. Zachowały się opisy obnażania piersi przed Fuehrerem, przychodzenia dziewcząt z BDM (Związku Dziewcząt Niemieckich), które nagie pod mundurkiem chciały się oddać Hitlerowi. Niektóre rzucały się pod koła auta w nadziei, że Fuehrer je uratuje. Szeroką falą płynęły też listy do umiłowanego wodza, który zbawiał Niemcy. "Moje serce, moja dusza należą wyłącznie do ciebie", pisały. Nawet podczas porodów, orgazmów i operacji krzyczały "Heil Hitler!".

Jak kochał sam Hitler? Kim były jego kobiety? Tylko w Wirtualnej Polsce publikujemy szokujące fragmenty książki!

(js)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 17.14%
nie 29 82.86%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Intymne fakty z życia Hitlera - jak kochał tyran...

Opinie (156)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Darwin 2013-10-06 (16:03) 1 rok 19 dni i 28 minut temu

Wodz mial zawsze pelne rece pracy i nigdy nie mial czasu na takie glupoty jak kobiety :)

odpowiedz

14
1
~wild 2013-09-13 (11:33) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 58 minut temu

Ilu w Polsce było by żydów gdyby Hitler nie zrobił tego co zrobił ;) ile milionów 15? 20? czy dalej byśmy sie nazywali Polską czy może był by tutaj Izrael?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

49
3
~Pytek 2013-09-13 (08:22) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 8 godzin i 9 minut temu

Przez dziesiątki lat żydowscy propagandzisci wmawiali swiatu że to impotent wariat i głupek o piskliwym głosie. Gdy nie udała się ta próba ośmieszenia tworzą nową. Nie mam zamiaru bronić Hitlera i Niemców za zbrodnie jakie popełnili wobec narodów Europy ale wydaje mi się wyjatkowo nieuczciwe fałszowanie tonacji głosu w materiałach dokumentalnych. Robienie wariata z niego i reszty jego towarzyszy socjalistycznych jest fałszowaniem historii. Gdyby byli takimi jak się ich przedstawiało i przedstawia to jak im się udało omotać jeden z najbardziej cywilizowanych narodów świata by w przeciagu 5 lat z kraju targanym kryzysem stać się z średniej wielkości kraju potęgą swiatową zdolną walczyć z całym światem. Czemu obywatele go poparli nie tylko podczas sukcesów gospodarczych i militarnych ale nawet w obliczu klęski? Czemu gospodarka która padła w latach 20 i początku 30 nagle tak zaczęła działać? A moze pozbyto się cwaniaków bankowych , spekulantów giełdowych, Amber Banków i spowodowało to tak gwałtowny rozwój kraju niespotykany na świecie. W 5 lat kraj z ludzi o koszmarnym bezrobociu i inflacji gdzie musiano ludziom rozdawać bezpłatne zupy na ulicachstał się potęgą. Może to wyjaśnijcie bo to ważniejsze dla ludzkosci niz to czy wył lub sikano na Adolfa. My też ponoć zrzuciliśmy jarzmo zniewolenia w 1989. Też jak w Niemczech wszystko padło i była hiperinflacja. Również minister pracy Kuroń rozdawal zupę na ulicach Warszawy a zamiast cudu wyszedł Bangladesz Europy. Czemu ?

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

3
0
~no 2013-09-13 (15:00) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 1 godzinę i 31 minut temu

.........oto ,,wzorzec aryjskości,, ............wysoki niebieskooki blondyn

odpowiedz

2
1
~ry 2013-09-13 (14:11) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 2 godziny i 20 minut temu

dla mnie jest żenującym wystawianie takich "artykułów" przez wp; ofiary hitleryzmu przewracają się w grobach

odpowiedz

5
0
~kosa 2013-09-13 (14:04) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 2 godziny i 27 minut temu

Większość plotek o Hitlerze to kłamstwa wymyślone zgadnijcie przez kogo. Śmieszne jest to, że wiele demokratyczntych rządów kontynuuje jego polityke tyle, że teraz obozy zagłady są w każdym domu - szczepienia, żywność, chemitrails i inne cukierki

odpowiedz

0
1
~eabt 2013-09-13 (13:36) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 2 godziny i 55 minut temu

Hitlera tak naprawdę zastrzeliła Eva Braun. Istnieje nawet zdjęcie to udowadniające, choć oficjalnie podaje się, że łyknęli razem cyjanek.

odpowiedz

3
1
~AZT.... 2013-09-13 (13:29) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 3 godziny i 2 minuty temu

Taki sam życiorys ma nasz rudy gefraiter, prawdziwy Niemiec tusk...

odpowiedz

8
0
~wer 2013-09-13 (13:28) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 3 godziny i 3 minuty temu

hitler nie był tyranem, ale wybranym przez narod niemiecki przywódcą, za ktorego ponoszą odpowiedzialnosc

odpowiedz

8
0
~Klocek w Usta 2013-09-13 (12:52) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 3 godziny i 39 minut temu

LEMINGI szczytują jak im Tusk dowala 67 lat harówki, czy okrada ich z OFE, Oni lubią BDSM i SCAT.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
13
~Waldi 2013-09-13 (08:36) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 7 godzin i 55 minut temu

Adolf Hitler był żydem ,co można łatwo na pokazanym zdjęciu zobaczyć .Ma rysy typowe dla chazara.Żydzi według księgi Talmudu maja skłonności to dziwnych zachowań seksualnych.Dla nich akt seksualny to nie prokreacja lecz figle i zabawa.Oczywiście mówię tu o tych wymyslnych pozycjach ,a także zbiorowych spotkaniach seksualnych.Żydzi mają w tej księdze też zapisaną niejako bezkarność w zachowaniach seksualnych w stosunku do dzieci ,tak własnych jak i cudzych.Dla żyda seks z dzieckiem nawet noworodkiem jest niczym złym.Wiem to brzmi obrzydliwie ale to ich mentalność ,to mentalnośc żyda.Oni sa inni niż pozostałe rasy ludzkie.Z tymi zwyczajami to również Arabowie jako rasa z rodziny semickiej mają równie zboczone mentalności.Te i inne kultury próbują nam zaszczepić do kultury europejskiej i uznać ,ze to my europejczycy mamy takie zwichrowania w postawach ludzkich.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

3
1
~Cezar-y 2013-09-13 (12:59) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 3 godziny i 32 minuty temu

Cosik mi to przypomina jednego z wodzusiów, nieżennego, kochającego koty a przecież jakaś tam Szcypa i kilka innych też by mu się łoddały dla jego zdrowia i dobra tylko, że łon ci nie dlo nich ino dlo kotków. No cóż "porywający" narody do kataklizmów masowego mordowania tak już mają a niezależnej komisji psychiatrycznej z obowiązkiem badania ubiegających się o najwyższe stanowiska państwowe, WCIĄŻ BRAK.

odpowiedz

5
0
~Dziadek 2013-09-13 (12:40) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 3 godziny i 51 minut temu

Jak byłem dzieckiem, babcia opowiadała mi o Hitlerze i jego zbrodniach. Ja swoim wnukom będę opowiadał o Tusku, wnuku Wehrmachtu, jego "zielonej" wyspie (nazwa POchodzi od reklamówek z dolarami, którymi w 3RP płaci się za ustawianie przetargów) oraz o milionach młodych Polaków wypędzonych z kraju za chlebem.

odpowiedz

5
1
~antyklerykał 2013-09-13 (11:55) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 36 minut temu

a czy dzisiejsi dyktatorzy reżimu żydowatykańskiego prowadzący graboeżczo-krzyżowe misje dziejowe inaczej kochają ???????????????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~ostap 2013-09-13 (12:28) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 3 minuty temu

WP to portal bzdur przeplatany prorządowymi artykułami na temat sytuacji w kraju. Cenzura ale bardziej karygodny bałgan z komentarzami i pogarda odwiedzającymi waszą stronę ...dno.

odpowiedz

1
1
~sseebb 2013-09-13 (11:50) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 41 minut temu

Bez zartow teraz.Mamy u nas w Eiscafe klientki , ktore przyezyly IIWS.To oczywiscie niemki.Jedna z nich, nasza bardzo zaprzyjazniona mowi zawsze, ze nie wszystko co Hitler zrobil bylo zle.Ponadto dodaje zawsze, ze byl bardzo przystojny i kochal dzieci.I co wy na to?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
1
~lelek 2013-09-13 (11:54) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 37 minut temu

Był, żydem, homoseksualistą a te kobiety koło niego, zawsze dużo młodsze to tylko kamuflaż i przykrywka. No i był szaleńcem oczywiście, pseudoartystą i zbrodniarzem...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
1
~im bir 2013-09-13 (08:27) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 8 godzin i 4 minuty temu

Pytam jeszcze raz ,skąd taka fascynacja niemieckim zbrodniażem i dlaczego co kilka dni na portalach ukazują się o nim artykuły. Chcecie nas na coś przygotować? Niemcy zamawiają te artykuły? Dlaczego w kraju tak udręczonym przez niemieckich okupantów ,rodziny osób zamordowanych przez niemców muszą oglądać twarz tego niemieckiego zwyrodnialca. Czy w pokojach redakcyjnych macie już powieszone obrazy waszego idola? Wiem że to nie przejdzie przez waszą cenzurę ,ale chciałbym żeby dotarło to do was , że nie życzymy sobie my Polacy gloryfikacji niemickiego faszyzmu i pokazywania tego zbrodniarza. Nie interesują nas jego obsesje, zboczenia i odchyły od normy. Dobre wychowanie w rodzinie zabrania dyskutować i pokazywać członka rodziny który wylądował w psychiatryku, taki fakt pomija się milczeniem. Tym bardziej o tym zwyrodnialcu powinniśmy zapomnieć.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
0
~Aspartam 2013-09-13 (12:06) 1 rok 1 miesiąc 12 dni 4 godziny i 25 minut temu

coś ostatno dużo w mediach hitlera - czy Was to nie dziwi ???

odpowiedz