więcej

Galerie

Noworodek znaleziony w rurze kanalizacyjnej

aktualizacja 2013-05-29 (16:03) 1 rok 4 miesiące 22 dni 16 godzin i 17 minut temu

następna. 1 / 7

Czegoś takiego lekarze jeszcze nie widzieli! - zdjęcia

Niemowlę, które chińscy lekarze wyciągnęli z rury kanalizacyjnej - żyje. Chłopiec waży ponad 2 kg i jest w stanie stabilnym.

Według informacji AFP śledczy ustalili, że dziecko wpadło do toalety przez przypadek. Matce prawdopodobnie nie zostaną postawione zarzuty.

Do zdarzenia doszło w mieście Jinhua na wschodzie Chin

(WP.PL/huffingtonpost.com/nbcnews.com/db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 20 45.45%
nie 24 54.55%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Czegoś takiego lekarze jeszcze nie widzieli! - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (38)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
natalkawal 2014-07-18 (20:21) 3 miesiące 3 dni 11 godzin i 59 minut temu

ja uważam że to nie do przyjęcia

odpowiedz

3
2
~bo... 2013-05-29 (17:34) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 46 minut temu

Niech się pukną w głowę. Dziecko o wadze ponad 2 kg nie przejdzie przez syfon sedesu. Chyba że u drobniutkich Chińczyków są olbrzynie muszle sedesowe.

odpowiedz

0
1
~~b... 2013-05-31 (22:35) 1 rok 4 miesiące 20 dni 9 godzin i 45 minut temu

Jakos zupelnie nie rozumiem jak noworodek przypadkiem mogl trafic do toalety. A jesli juz, to czemu matka nie zainicjowala akcji ratunkowej??? Sama jestem matka i zupelnie nie miesci mi sie to w glowie.

odpowiedz

14
3
~Koles 2013-05-29 (21:32) 1 rok 4 miesiące 22 dni 10 godzin i 48 minut temu

Dbajmy o nasze kobiety i kochajmy je. Maja cycki, krwawia, rodza i nie zawsze osiagaja orgazm, bo sa skomplikowansze. Ok , my sie musimy golic i mamy prostaty. Ale to niewiele w porownaniu z Nimi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~kmnb@wp.pl 2013-05-30 (18:30) 1 rok 4 miesiące 21 dni 13 godzin i 50 minut temu

"śledczy ustalili, że dziecko wpadło do toalety przez przypadek. Matce prawdopodobnie nie zostaną postawione zarzuty" - to taka chińska wersja Kasi W. z tą różnicą, iż na szczęście chińskie maleństwo odratowano. Nie trafi jednak spowrotem do tej 'roztargnionej' matki, której odebrano prawa rodzicielskie do niemowlęcia, lecz zostanie adoptowane. Ponoć przez znanego sportowca. Oby jak najlepiej trafiło. Kamil Nubiński

odpowiedz

1
0
~cydf 2013-05-30 (10:39) 1 rok 4 miesiące 21 dni 21 godzin i 41 minut temu

Urodzila do kibla. Po czym wstala i spuscila wode.

odpowiedz

3
0
~bozena 2013-05-30 (07:00) 1 rok 4 miesiące 22 dni 1 godzinę i 20 minut temu

I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie.To dzieciątko miało żyć,więc żyje...

odpowiedz

3
1
~bartek 2013-05-30 (01:50) 1 rok 4 miesiące 22 dni 6 godzin i 30 minut temu

...to była koleżanka Katarzyny W.

odpowiedz

14
2
~glen 2013-05-29 (16:51) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 29 minut temu

Żeby tak "utknąć" , to mamuśka musiała popychać nogą !

odpowiedz

7
0
~życie jest tanie 2013-05-29 (18:47) 1 rok 4 miesiące 22 dni 13 godzin i 33 minuty temu

Chińczycy mogą mieć TYLKO jedno dziecko, więć mordowanie dzieci w Chinach toprzeciez normalne procedury!

odpowiedz

10
0
~Moń. 2013-05-29 (18:14) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 6 minut temu

Chińczycy mają inny system kanalizacyjny. Nie mają kibelka, a zwykłą dziurę i rurę, nie mają też spłuczki... tylko myjkę.

odpowiedz

6
1
~LL 2013-05-29 (17:52) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 28 minut temu

Chińczycy nie mają ubikacji ???? tylko dziurę wpodłodze? bo przecież w muszli klizetowej by się nie zmieściło

odpowiedz

5
5
~antybohater 2013-05-29 (17:40) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 40 minut temu

A jeszcze miesiąc wcześniej dla niektórych byłby to płód.

odpowiedz

2
0
~bo... 2013-05-29 (17:36) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 44 minuty temu

Cud za wstawiennictwem ... Ale u Chińczyków ?

odpowiedz

13
1
~win 2013-05-29 (16:29) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 51 minut temu

W szoku to może w Chinach , bo to co matki Polki robią u nas z dziećmi to by dopiero ich "zaszokowało" !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
1
~Mon 2013-05-29 (17:23) 1 rok 4 miesiące 22 dni 14 godzin i 57 minut temu

Skoro natychmiast poinformowała właściciela budynku to jakim cudem dziecko spedzilo tam kilka godzin?

odpowiedz

1
0
~malenka81 2013-05-29 (17:16) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 4 minuty temu

CUD NARODZIN ??? Poczęcie znam. Medycyna wierzy, ja jej też. Technologia. Chciałabym ją zobaczyć.

odpowiedz

10
3
~Poldi 2013-05-29 (16:31) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 49 minut temu

Ja po urodzeniu bylem taki brzydki, ze tez chcieli mnie spuscic, ale mialem za wielki baniak i nie zmiescilem sie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~Ann93 2013-05-29 (17:10) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 10 minut temu

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?

odpowiedz

1
2
~k.ph. 2013-05-29 (16:55) 1 rok 4 miesiące 22 dni 15 godzin i 25 minut temu

złapią mamuskę, wyrok - strzał w tyl głowy i będzie co ma być. to nie ks. gdy przeżyje będzie mogła odejść i sama się powiesić.

odpowiedz