więcej

Galerie

Wypadek w Gdyni - zdjęcia internautów

aktualizacja 2013-04-25 (15:23) 1 rok 2 miesiące 27 dni 2 godziny i 4 minuty temu

następna. 1 / 9

Dramat! Tir zderzył się z trolejbusem - Wasze zdjęcia

Dwie osoby nie żyją, a 10 rannych zostało przewiezionych do szpitali po zderzeniu ciężarówki z trolejbusem w czwartek rano w Gdyni.

Ranni trafili do szpitali w Gdyni, Gdańsku i Wejherowie. Według rzecznika gdyńskiej policji Michała Rusaka jedną z osób rannych przetransportowano do szpitala śmigłowcem pogotowia lotniczego. Wcześniej straż pożarna informowała, że w wypadku obrażenia odniosło 15 osób.

(TVN24/evak)

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 12 85.71%
nie 2 14.29%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Dramat! Tir zderzył się z trolejbusem - Wasze zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (41)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

24
6
~łepti 2013-04-25 (13:30) 1 rok 2 miesiące 27 dni 3 godziny i 57 minut temu

nie było tam czasem rudego? bo dziś czwartek to POleciał sobie odpoczywać do Trójmiasta po ciężkim tygodniu pracy od wtorku do środy :) a wy otumanione lemingi dalej na niego głosujcie ehhh...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~nie ma TIRa 2013-04-30 (10:34) 1 rok 2 miesiące 22 dni 6 godzin i 53 minuty temu

TIR? Gdzie ten TIR? To zwykła cięzarówka!

odpowiedz

0
0
koppernik 2013-04-28 (13:24) 1 rok 2 miesiące 24 dni 4 godziny i 3 minuty temu
11
0
~pytajnik 2013-04-25 (17:37) 1 rok 2 miesiące 26 dni 23 godziny i 50 minut temu

dla czego wszyscy sportowe buty nazywają adidasami?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ja 2013-04-25 (18:53) 1 rok 2 miesiące 26 dni 22 godziny i 34 minuty temu

Ale to że w teatrze muzycznym wybuchł gaz to nic nie powiecie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
1
~ask 2013-04-26 (08:25) 1 rok 2 miesiące 26 dni 9 godzin i 2 minuty temu

Nawet w czasie największej tragedii znajdą sie hieny chcące zabłysnąc swoimi zdjątkami w internecie.Poszkodowani w tym czasie cierpią inni umierają,a hieny wyciągają skwapliwie różne komórecki i pstrykają,pstrykają...A potem szybciutko w miarę posiadanych możliwości,albo natychmiast klik, wyślij,albo szybciutko do domciu i drżącymi z podniecenia rączynami zgrywają na komputerek i klik,wyślij. Czasami zastanawiam się czy to dewianci seksualni osiągający orgazm po wykonaniu takich zdjęć?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
16
~maszynista 2013-04-25 (14:22) 1 rok 2 miesiące 27 dni 3 godziny i 5 minut temu

tiry na torrrrry!!!!TIRY NA TOOOORRRRRYYY!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~lol 2013-04-25 (16:55) 1 rok 2 miesiące 27 dni i 32 minuty temu

Zainteresowała mnie kwestia przewiezienia osoby poszkodowanej /oby uratowano tego człowieka!/ śmigłowcem pogotowia lotniczego. Nie wiem jak to rozumieć. Osobę poszkodowaną przewieziono najpierw na odpowiednio przygotowane lądowisko i dopiero później, śmigłowcem do szpitala? Czy raczej, śmigłowiec przybył na miejsce wypadku i zabrał osobę poszkodowaną, mimo spartańskich warunków? Pytam, bo niedawno na wp.pl była opisywana sprawa dziewczyny, po którą taki śmigłowiec nie mógł przylecieć, bo nie miał warunków do lądowania. Przecież na tym zjeździe, też nie było lądowiska.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
2
~dawid.gorski.50 2013-04-25 (18:51) 1 rok 2 miesiące 26 dni 22 godziny i 36 minut temu

Przestańcie używać określenia TIR do nazywania pojazdów z taką nalepką. TIR to konwencja. A pojazd który uległ wypadkowi to ciągnik. Pozdrawiam

odpowiedz

12
0
~just1 2013-04-25 (17:16) 1 rok 2 miesiące 27 dni i 11 minut temu

...dlaczego nikt nie napisał,ze kierowca informował przez CB,ze nawaliły HAMULCE,ciekawe co powiedzą pracodawcy,że puszczają wadliwe TIR-Y w trasę...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~o 2013-04-25 (18:18) 1 rok 2 miesiące 26 dni 23 godziny i 9 minut temu

wode wiozl mineralna

odpowiedz

5
5
~kierowca 2013-04-25 (18:03) 1 rok 2 miesiące 26 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Byl malo doświadczony ten kierowca bo można hamowac biegami i przybierać bandę by gubić predkość.Współczuję rodzinom i ofiarom.

odpowiedz

7
2
~kierowca 2013-04-25 (17:23) 1 rok 2 miesiące 27 dni i 4 minuty temu

Dlaczego wszyscy pojazd ciężarowy członowy wszyscy nazywają TIREM jak TIR to międzynarodowa konwencja celna z dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych, celem większej skuteczności przewozów drogowych z francuskiego.-Transport International Routier.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
1
~kaka 2013-04-25 (12:42) 1 rok 2 miesiące 27 dni 4 godziny i 45 minut temu

Ludzie zyjcie pelnia zycia w jednej chwili jedziesz altobusem w drugiej juz cie nie ma

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
2
~LESZEK 2013-04-25 (13:31) 1 rok 2 miesiące 27 dni 3 godziny i 56 minut temu

Mieszkam w Gdyni. Taka katastrofa to była tylko kwestia czasu. Remont estakady Kwiatkowskiego całkowicie sparaliżował ruch samochodowy Gdyni i w zasadzie w całym Trójmieście bo ludzie usiłują dostać się do obwodnicy alternatywnymi dojazdami. Niektórzy rezygnują i zwiększają natężenie ruchu przez miasta Sopot i Gdańsk. Rozumiem potrzebę remontu jeśli jest konieczny... ale trzeba dobrze przemyśleć sposób jego organizacji i konsekwencje. Magistrat Gdyni popisał się całkowitym brakiem wyobraźni. Estakadę zamknięto na długości kilometra a nie sądzę by jakakolwiek firma remontowa na takiej długości prowadziła jednoczesne prace.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~Apel do Polaków 2013-04-25 (16:54) 1 rok 2 miesiące 27 dni i 33 minuty temu

Wszyscy uczciwi Polacy blokują Srjbusa tego malarza kominów

odpowiedz

6
4
~Wielka szkoda 2013-04-25 (16:43) 1 rok 2 miesiące 27 dni i 44 minuty temu

A tyle daliście Polakom nadziei a okazuje się, że Tusk żyje i Srajbus jedzie dalej oszukiwać nasz słowiański naród.

odpowiedz