więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1094356solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Marsz Pamięci w 3. rocznicę katastrofy smoleńskiej

aktualizacja 2013-04-11 (07:14) 1 rok 13 dni 13 godzin i 31 minut temu

Podziękowania dla Radia Maryja i "GP"

Kaczyński mówił o "wielkim, choć zróżnicowanym ruchu, w który "ogromny wkład wnosi Radio Maryja oraz niezależna prasa z "Gazetą Polską", klubami "Gazety Polskiej", Ruch im. Lecha Kaczyńskiego, Solidarni 2010 oraz Prawo i Sprawiedliwość".

Dziękował "tym wszystkim, którzy przez te lata pozostali wierni". - Dziękuję tym, którzy podejmowali decyzje zgodnie z podstawową zasadą, że najważniejsza jest miłość ojczyzny, która (...) oznacza także miłość prawdy - mówił Kaczyński.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 215 71.19%
nie 87 28.81%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Podziękowania dla Radia Maryja i "GP"

Opinie (29)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
1
~Gluś 2013-04-11 (12:10) 1 rok 13 dni 8 godzin i 35 minut temu

znowu swołocz nacjonalistyczno-szowinistyczna wylazła z dziur. UB i SB nie dobili gada faszystowskiego.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~moon 2013-05-01 (11:41) 11 miesięcy 23 dni 9 godzin i 4 minuty temu

Ha ha ha!, "najważniejsza jest miłość ojczyzny, która (...) oznacza także miłość prawdy" - mówił Kłamczyński Księga Guinessa w kategorii Największy Polish Jokes zaprasza!

odpowiedz

13
2
~eech... 2013-04-20 (00:50) 1 rok 4 dni 19 godzin i 55 minut temu

Boże, jakżeż ten człowiek cynicznie kadzi swemu stadku! Karmi Was , wciska Wam najprostszy, najoczywistszy, podgrzewany w patriotycznym i ojczyźnianym sosie - kit jak gęsiom przed Wielkanocą, brakuje tylko, żeby Wam jego pomocnicy z PISu jeszcze grdyki przesuwali ( jak czynią to wiejskie gospodynie, karmiąc właśnie gęsi), żeby Wam ten kit sie prześlizgiwał w przełyku w dół i żeby można było jeszcze więcej napchać w Wasze naiwne , rozdziawione zachwytem i bezrefleksyjnym uwielbieniem usta – tych tam po 100kroc ćwiczonych i sprawdzonych propagandowych pakół oblanych – jak to Polacy lubią - w/w patriotyczno-smoleńsko-bogoojczyźnianą omastą. Tak, byłoby pieknie, gdyby Jarosław naprawde WIERZYŁ w to, co Wam tak już rutynowo wręcz – głosi! ( choć nie odb ieram Mu aktorskich zdolności i daru skutecznego wyprowadzania w pole). Ludzie kochani! Polacy naiwni! To sa tylko SLOWA, SŁOOWAAA! , a CZYNY PISu - sa akurat ODWROTNE od PISowskich SLÓW! Przypatrzcie sie konkretnym np. głosowaniom PISu w Sejmie . WSZYSTKIE - ida RAZEM z PO. a przeciez PIS to rzekomo Opozycja?! PIS glosuje ZAWSZE - na korzyść Globalnego Kapitału, a PRZECIW interesowi Polaków: Ustawa Szczepionkowa, ACTA, kwestia gazu łupkowego - oddawanego ZA DARMO - Amerykanom i z nieodwracalnymi Skażeniami polskiej ziemi ( na skutek skrajnie toksycznej technologii wydobycia) co zaczął i czwego n najgorętszym zwolennikiem jest własnie Kaczyński!, idące za gazem łupkowym i Koncesjami dla Obcych Koncernów - PRZYMUSOWE WYWŁASZCZENIA Polaków czyli - uwaga- PRZEJĘCIE POLSKIEJ ZIEMI!, likiwdacja Samobrony i LPR - jedynych nieOkrągloStołowych partii w III RP, próba legalizacji żydowskich roszczeń w 2005r ( nieudana na skutek - sprzeciwu koalicjantów -własnie LPR i Samoobrony, które zapłaciły potem za to resekcja z zycia politycznego Polski, na zyczenie starszych i mądrzejszych, którym Kaczyńscy - słuzyli 100-kroc bardziej niz Polsce), Inicjatywa zbudowania w Polsce Wielkiego Centrum Zarządzania Żydowskiego zwanego, ha ha, Muzeum Zydów, sprowadzenie do Polski potęznej lozy żydowskiej B'nai B'rith, która ma mieć, jak głosi plotka, siedzibe – w w/w "Muzeum", Czy to ma byc jakis Nowy Pałac Namiestnikowski, i Siedziba Nowego Rządu Nowej Polski?! To wszystko sie stało dzięki KACZYNSKIM!!! Żaden z poprzedników, nie zdobył sie na podobne , szalone prezenty! Czy Kaczyńscy zrobili to z milości do Zydów, i Izraela, czy tylko po prostu - dla własnej kariery, służąc Silniejszemu na danym etapie historycznym? tak czy siak, nie ma to nic wspólnego z interesem Polaków. - Google: "Kim są Kaczyńscy - dziennik gajowego Maruchy" i jeszcze - You Tube: " H.Pająk o PIS i jego mocodawcach ” i tamże - „ Prezydent Polski, pan Kaczyński w Izraelu ”.

odpowiedz

5
0
~alkomat 2013-04-11 (17:42) 1 rok 13 dni 3 godziny i 3 minuty temu

A z przodu kwiat młodzieży polskiej.

odpowiedz

4
0
~pogubiony 2013-04-11 (12:01) 1 rok 13 dni 8 godzin i 44 minuty temu

Może ktos mi wyjaśni co znaczy nieżależne srodki masowego przekazu. Od kogo są niezależne? Wydaje mi się że nikt nie jest tak w pełni niezależny. Zależny jest przecież jest od wiary jaką wyznaje czy też własnych przekonań które czasem próbuje udowodnić. Z wypowiedzi Pana Kaczyńskiego wynika jednak,że "niezależne" środki mp. to te które dobrze piszą o nim i PIS a odwrotnie piszące to środki zależne reżimowwe.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
0
~? 2013-04-11 (12:14) 1 rok 13 dni 8 godzin i 31 minut temu

"Dziękuję tym, którzy podejmowali decyzje zgodnie z podstawową zasadą, że najważniejsza jest miłość ojczyzny, która (...) oznacza także miłość prawdy " Ciekawe dlaczego Kaczor mi dziękował skoro ja go NIE popieram???

odpowiedz

3
20
~Antytusk 2013-04-11 (07:59) 1 rok 13 dni 12 godzin i 46 minut temu

W kraju bieda, bezrobocie i korupcja a głupi naród głosuje na Tuska. Dlaczego smieją się z Polaków na swiecie? - Bo takie Tuski, Rostowskie, Pawlaki, Rychy i Zdzichy itp. odbierają godność Polakom. Gdzie godność Polaków? dlaczego opluwają tu tych którzy chca prawdy i normalności? Kim są? Sami narzekają jak jest zle ale odwagi by wyjsc na ulice ma malo który!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

21
6
~DarT 2013-04-11 (07:54) 1 rok 13 dni 12 godzin i 51 minut temu

To faszyzm właśnie.Jak ktoś wątpi to proszę porównać do wypowiedzi Goebbelsa i Hitlera z okresu przed zwycięstwem wyborczym.Z jednej strony populistyczne hasła dla bezmyślnego motłochu ,z drugiej ścisła współpraca z kapitałem tzn ograniczanie roli związków zawodowych,praw pracowniczych,eliminacja politycznej konkurencji.Od dawna mówię znajomym ,że Jarek nie wymyślił swojej wizji IV RP tylko przeczytał za młodu "Mein Kampf" i podszywa się pod autorstwo.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~michal19837 2013-04-11 (10:04) 1 rok 13 dni 10 godzin i 41 minut temu

ale na tych zdjeciach srednia wiaku chyba kolo 50 wszyscy patrioci

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~ola 2013-04-11 (10:06) 1 rok 13 dni 10 godzin i 39 minut temu

Co ja widzę. Moja babcia miała przyjść wczoraj na moje urodziny. O 15 dzwoniła, że nie będzie, bo, że przeziebienie, korzonki i ciort wie co jeszcze. A tu proszę, młodzieżówka. Szkoda, że nie odwrotnie jest ten dzień babci.

odpowiedz

10
1
~Obywatel 2013-04-11 (09:02) 1 rok 13 dni 11 godzin i 43 minuty temu

Nawet rosji nie potrzebujemy by się unicestwić... z wojny polsko-ruskiej skonczylismy na wojence polsko-polskiej. A Jarek jak zwykle wykorzystuje smierc brata w celach politycznych. Niech odejdzie z pisu a pis wygra. Tylko i wylacznie wtedy. Sam zaglosuje. Ale nie z tym chorym czlowiekiem za sterami.

odpowiedz

14
2
~piter 2013-04-11 (09:00) 1 rok 13 dni 11 godzin i 45 minut temu

średnia wieku demonstrantów - na oko około 65. ulubiony element garderoby - beret z moheru.

odpowiedz

37
8
~lil. 2013-04-11 (05:39) 1 rok 13 dni 15 godzin i 6 minut temu

podziękowania dla Radia... już zapomniał, jak mu pan Rydzyk bratową obrażał? Bratu chyba też się dostało, nie pamiętam dokładnie. A teraz na kolankach mu dziękuje.... to jest właśnie szacunek do zmarłego (nie poległego, do cholery, polegli to nasi dziadkowie na wojnie) brata. Moja siostra nigdy nie zdradziłaby mnie i mojej pamięci, żeby zyskać coś dla siebie. Ja jej też nigdy bym tego nie zrobiła. dlatego na Kaczyńskiego nie chciałabym nawet splunąć.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
2
~ed3w3 2013-04-11 (08:17) 1 rok 13 dni 12 godzin i 28 minut temu

banda oszolomów i ignorantów. Na dwór swinie pasac a nie do polityki i na wiece

odpowiedz

28
7
~patriota 2013-04-11 (06:32) 1 rok 13 dni 14 godzin i 13 minut temu

Kolejny cyrk w wykonaniu smoleńskiego bydła !!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
3
~kiks 2013-04-11 (07:55) 1 rok 13 dni 12 godzin i 50 minut temu

Religia + polityka=palenie na stosie niewinnych ludzi.

odpowiedz

12
1
~roberto 2013-04-11 (07:34) 1 rok 13 dni 13 godzin i 11 minut temu

najważniejsza jest gospodarka ciemna maso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz