więcej

Galerie

Przerażające wizje

aktualizacja 2013-02-12 (14:41) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 12 godzin i 38 minut temu

Gołąb pokoju zaatakowany przez mewę - będzie wojna?

W kontekście abdykacji papieża symbolicznego znaczenia nabiera niecodzienny incydent, do którego doszło w Watykanie w ostatnią niedzielę stycznia w czasie południowej modlitwy Anioł Pański. Jeden z wypuszczonych przez Benedykta XVI gołębi pokoju został zaatakowany przez mewę.

Jak co roku, papież razem z rzymskimi dziećmi z Włoskiej Akcji Katolickiej wypuścił z okna dwa gołębie pokoju. Uroczystą chwilę zakłóciła jednak agresywna mewa, która zaatakowała mniejszego od siebie ptaka.

Nękany na oczach tysięcy pielgrzymów gołąb znalazł w końcu schronienie wśród zabytkowych kolumn i portyków. Całe zajście uchwycili na zdjęciach fotoreporterzy. Odczytywano to jako znak, że świat czeka tragiczna zawierucha.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 205 61.01%
nie 131 38.99%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Gołąb pokoju zaatakowany przez mewę - będzie wojna?
wstecz wprzód

Opinie (68)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

28
7
~greg 2013-02-12 (22:26) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 53 minuty temu

Polski papiez pracował do smierci,a niemiecki do emerytury hehe.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

11
1
~gołąbek pokoju 2013-02-13 (12:28) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 14 godzin i 51 minut temu

Mam prawie 60 na karku i mam czasem dość wszystkiego.Podziwiam ,że Papież i tak długo potrafił godzić obowiązki,że dawał radę pomimo wieku i pewnie nieraz złego samopoczucia.Nie rozumiem tylko dlaczego nie może pozostać kardynałem. Czy to jakaś kara???

odpowiedz

13
3
~spoko 2013-02-12 (21:59) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 20 minut temu

Mewy są bardzo agresywne. Wiele razy widziałem jak zaatakowały..... orła. Doszukiwanie się w tym czegoś szczególnego to tak jakby przewidywać potop wtedy gdy zsikał się publicznie mąż królowej Elżbiety!!!!

odpowiedz

34
24
~RysiekDawkins98231 2013-02-12 (20:42) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 37 minut temu

Caly ten kraj musi sie leczyc. Religia wam zrobila niezle pranie mozgu.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
1
~jurasek15 2013-02-13 (13:46) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 13 godzin i 33 minuty temu

A Toyota znów odwoła koniec świata. :-)

odpowiedz

7
0
~a nie 2013-02-12 (19:37) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 7 godzin i 42 minuty temu

jak już jest wojna np. korei

odpowiedz

7
1
~Lu 2013-02-13 (07:32) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 19 godzin i 47 minut temu

wróżenie z gołębi jest ok, ale za pomocą fusów z kawy czy jak robili dawniej za pomocą konia to już jest be?

odpowiedz

11
5
~bg 2013-02-12 (22:30) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 4 godziny i 49 minut temu

BIBLIA wskazuje nam co się będzie działo w dniach ostatnich w 2 Tymoteusza czytamy: 3 A to wiedz, iż w dniach ostatnich+ nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.+ 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom,+ niewdzięczni, nielojalni,+ 3 wyzuci z naturalnego uczucia,+ nieskłonni do jakiejkolwiek ugody,+ oszczercy,+ nie panujący nad sobą, zajadli,+ nie miłujący dobroci,+ 4 zdrajcy,+ nieprzejednani, nadęci pychą,+ miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,+ 5 zachowujący formę zbożnego oddania,+ ale sprzeniewierzający się jego mocy;+ i od tych się odwróć

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

6
1
~avanti6 2013-02-13 (07:25) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 19 godzin i 54 minuty temu

Zawsze slyszalem,ze k.k.sie odcina od roznego rodzaju cudow,przepowiedni,a tu taka plama tchorzostwa.

odpowiedz

7
3
~wprost 2013-02-12 (21:30) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 49 minut temu

Znaki jak ze starożytnego Rzymu, jeszcze tylko augura brak. I to mają być chrześcijanie? A co jest napisane w Biblii o "wypatrujących znaków na niebie"?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
1
~cyryl 2013-02-12 (20:41) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 38 minut temu

u mnie na podwórku takie zjawisko nie dziwi...mewa atakuje gołębie codziennie,dlatego dokarmiamy ptaki, aby nie polowały na ''braci'' mniejszych....

odpowiedz

5
1
~MaX 2013-02-12 (20:32) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 6 godzin i 47 minut temu

Ludzie jak można pisać takie brednie. Zabobony i tyle. Sianie paniki i odczytywanie "znaków" jest tak samo wartościowe jak kalendarz Majów. "Po prostu jak widać na przykładzie Papierza Niemcy pracują do emerytury a Polacy do śmierci"

odpowiedz

6
3
~Juergen 2013-02-13 (09:28) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 17 godzin i 51 minut temu

I białe gołąbki pokoju też srają

odpowiedz

2
0
~marko 2013-02-19 (16:27) 1 rok 10 miesięcy 10 godzin i 52 minuty temu

i nikt nie miał strzelby?

odpowiedz

2
0
~zioolo 2013-02-19 (15:23) 1 rok 10 miesięcy 11 godzin i 56 minut temu

w sredniowieczu moze byloby dziwne ze dziki ptak wystraszyl hodowlanego golebia. to nie znak wojny-to zwykla przyroda-wiedza z lekcji srodowiska

odpowiedz

3
1
~wiedzma 2013-02-14 (00:41) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 2 godziny i 38 minut temu

Z biblijnych relacji o koncu tego zlego systemu wynika ze jak sidło przyjdzie bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na obliczu całej ziemi czuwajcie więc, cały czas błagając Boga, żebyście zdołali ujść tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”.

odpowiedz

2
0
~JOLA 2013-02-13 (21:38) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 5 godzin i 41 minut temu

dobra czy zła decyzja to się okaże ale jak nie ma zdrowia a problemów też niemało to ja przyznaję racje że abdykował

odpowiedz

6
4
~Siedlczanin 2013-02-13 (09:05) 1 rok 10 miesięcy 6 dni 18 godzin i 14 minut temu

Jak co roku atakuję kawki z wiatrówka, a z tuskiem mimo prognoz nic się nie dzieje.... muszę napuścić na nie

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
2
~ilo~ 2013-02-13 (01:01) 1 rok 10 miesięcy 7 dni 2 godziny i 18 minut temu

To w końcu kto kogo chciał zgwałcić !!! Mewa gołębia , czy gołąb mewkę !!!

odpowiedz