więcej

Galerie

Tragiczny wypadek w Radomsku

aktualizacja 2012-12-02 (09:22) 2 lata 18 dni 16 godzin i 5 minut temu

Tragiczny wypadek w Radomsku

Do wypadku doszło w piątek około godz. 23.00 na ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył wolnostojącej przyczepy od samochodu ciężarowego, zaparkowanej na przeznaczonym do tego poboczu jezdni. W wyniku uderzenia samochód osobowy przepchnął przyczepę na długości kilkudziesięciu metrów na drugą stronę ulicy.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

PRZECZYTAJ NA TEN TEMAT:
oceń
tak 31 24.22%
nie 97 75.78%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny wypadek w Radomsku
wstecz wprzód

Opinie (193)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

51
5
~nation 2012-12-01 (14:42) 2 lata 19 dni 10 godzin i 45 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem(....)". To jest efekt zatrudniania POciotków, młodych, wykształconych z wielkich miast znających języki obce, oprócz języka kraju w którym żyją.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

31
0
~; 2012-12-01 (13:08) 2 lata 19 dni 12 godzin i 19 minut temu

Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył wolnostojącej...cos nie halo

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

29
0
~irecki 2012-12-01 (18:31) 2 lata 19 dni 6 godzin i 56 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył..." Kto to pisze???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

28
1
~sceptyk 2012-12-01 (13:11) 2 lata 19 dni 12 godzin i 16 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem ... " - przypadkowi kierowcy, przypadkowi redaktorzy ...

odpowiedz

25
1
~ttoomm4 2012-12-01 (18:08) 2 lata 19 dni 7 godzin i 19 minut temu

Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem.... brawo

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

25
4
~Adam 2012-12-01 (15:10) 2 lata 19 dni 10 godzin i 17 minut temu

Pismaki po matuże na studia.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

21
0
~lol 2012-12-01 (13:06) 2 lata 19 dni 12 godzin i 21 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył". Kto to pisze?!

odpowiedz

21
1
~zawiedziony 2012-12-01 (16:57) 2 lata 19 dni 8 godzin i 30 minut temu

Opis 1 zdjęcia: "...naczepa przesunęła się KILKA metrów". Przy 2: "...samochód osobowy przepchnął przyczepę na długości KILKUDZIESIĘCIU metrów na drugą stronę ulicy". Przy 3 szukałem opisu, że przesunął KILKASET metrów - nie było. Jestem zawiedziony ;)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
0
~barakuda 2012-12-01 (16:06) 2 lata 19 dni 9 godzin i 21 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem(....)". To jest efekt zatrudniania POciotków i PiSmaków, młodych, wykształconych z wielkich miast znających języki obce, oprócz języka kraju w którym żyją.

odpowiedz

19
1
~jarko 2012-12-01 (16:09) 2 lata 19 dni 9 godzin i 18 minut temu

I tu się nasuwa pytanie. Czu opel był trzeźwy?

odpowiedz

25
8
~pixel 2012-12-01 (13:06) 2 lata 19 dni 12 godzin i 21 minut temu

przykra śmierć młodych ludzi , ale również pytanie gdzie rodzice tej 16latki że o godzinie 23 była poza domem ze starszymi mężczyznami

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

16
0
~redaktorek 2012-12-01 (17:35) 2 lata 19 dni 7 godzin i 52 minuty temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem..." ...ręce opadają...

odpowiedz

16
1
siabut 2012-12-01 (16:42) 2 lata 19 dni 8 godzin i 45 minut temu

Nie wiedziałem że samochód może stracić nad sobą panowanie ;D

odpowiedz

16
1
~język polski 2012-12-01 (16:23) 2 lata 19 dni 9 godzin i 4 minuty temu

Jakiej marki był samochód, którym kierował ten opel omega?

odpowiedz

15
0
~obserwator 2012-12-01 (15:47) 2 lata 19 dni 9 godzin i 40 minut temu

Normalnie koniec świata: Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył wolnostojącej przyczepy. Poprostu brak słów. Kogo wy macie od pisania tych tekstów. Ludzie...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

14
0
~gosc 2012-12-01 (20:00) 2 lata 19 dni 5 godzin i 27 minut temu

Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem ?

odpowiedz

18
5
~MATKA! 2012-12-01 (19:38) 2 lata 19 dni 5 godzin i 49 minut temu

23.00 w piatek to Kochani moja córka 16letnia jest juz w domu. Ma czas do 21!!! RODZICE KOCHANI GDZIE WY JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

13
0
~hahahhaa 2012-12-01 (19:05) 2 lata 19 dni 6 godzin i 22 minuty temu

" Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem " -druga fota.Kto to pisze???...

odpowiedz

13
0
~hehe 2012-12-01 (17:35) 2 lata 19 dni 7 godzin i 52 minuty temu

Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem"

odpowiedz

13
0
~olo 2012-12-01 (17:22) 2 lata 19 dni 8 godzin i 5 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył wolnostojącej przyczepy od samochodu ciężarowego" -że co?

odpowiedz