więcej

Galerie

Tragiczny wypadek w Radomsku

aktualizacja 2012-12-02 (09:22) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 6 godzin i 17 minut temu

Tragiczny wypadek w Radomsku

Do wypadku doszło w piątek około godz. 23.00 na ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył wolnostojącej przyczepy od samochodu ciężarowego, zaparkowanej na przeznaczonym do tego poboczu jezdni. W wyniku uderzenia samochód osobowy przepchnął przyczepę na długości kilkudziesięciu metrów na drugą stronę ulicy.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

PRZECZYTAJ NA TEN TEMAT:
oceń
tak 31 24.22%
nie 97 75.78%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny wypadek w Radomsku
wstecz wprzód

Opinie (193)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ss 2013-02-23 (19:38) 1 rok 6 miesięcy 8 dni 20 godzin i 1 minutę temu
0
0
~jego kolega 14 2013-02-23 (19:38) 1 rok 6 miesięcy 8 dni 20 godzin i 1 minutę temu

czlowieku on nie jechal 120km/h tylko ok 200km/h . to byl moj kumpel łukasz duda. i jezdzil dobrze. ale pił i wsiadal za kołko. i sie popisywał. i ta omega to byla 2,5lita automat a nie 20 deklu. z niemoiec tydzien przed wypadkiem sprowadzona. znam go dorbze. kto chce cos wiedziec niech dzwoni 537411470

odpowiedz

2
0
~/// 2013-02-05 (15:53) 1 rok 6 miesięcy 26 dni 23 godziny i 46 minut temu

Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem

odpowiedz

7
14
~starfucker 2012-12-01 (21:08) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 18 godzin i 31 minut temu

Tak się składa, że bardzo dobrze znałem kierowcę tego auta, chłopak wiele razy igrał z życiem i niestety tym razem się nie udało. Śmieszą mnie wpisy, w których ludzie podważają jego umiejętności prowadzenia samochodu nie znając go, akurat on był świetnym kierowcą wariatem ale bardzo dobrym kierowcą, jeździł również tirami, ścigaczami i wszystkim co miało koła mniej więcej od 15 roku życia. Nie wierzę w to, że wpadł w poślizg bez przyczyny na prostej drodze nawet jadąc 150 km\h, bo znając jego i widząc skalę zniszczeń pewnie przy takiej prędkości doszło do zdarzenia. Mniemam, że ktoś lub coś znalazło się na jego drodze w tym felernym momencie i niestety nie zapanował nad autem co przy oplu omedze jest praktycznie niemożliwe, wiem bo sam miałem parę lat temu kilka takich opli i wiem, że nie nadają się one to tak szybkiej jazdy i gwałtownych manewrów tymbardziej z silnikiem 2.0. I niestety ale prawdopodobnie był w tym felernym dniu w stanie, w którym nie powinien wsiadać za kółko, co z pewnością osłabiło jego czujność. Szkoda jego, szkoda pasażerów wielka tragedia. Niech im ziemia lekką będzie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~omega b 2012-12-02 (19:56) 1 rok 8 miesięcy 29 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Musiał dobrze gaz wciskać ! Omega B ma dość aerodynamiczny kształt ale że by tak się wbić przez tylna listwę przyczepy ! Było conajmniej 120km/h na liczniku !

odpowiedz

8
0
~żenada 2012-12-02 (19:53) 1 rok 8 miesięcy 29 dni 19 godzin i 46 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem" BRAWO redaktorku :)

odpowiedz

0
1
~ktosik 2012-12-01 (23:06) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 16 godzin i 33 minuty temu

Młde i głupie, zwłaszcza ta, która kierowala. Nie widziała, że ciężarówka jedzie. A po drugie, to nie naczepę tylko przyczepę! Niedouki pismaki

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

18
5
~MATKA! 2012-12-01 (19:38) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 20 godzin i 1 minutę temu

23.00 w piatek to Kochani moja córka 16letnia jest juz w domu. Ma czas do 21!!! RODZICE KOCHANI GDZIE WY JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
4
~trucker 2012-12-01 (19:51) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 19 godzin i 48 minut temu

.... winny kierowca cieżarówki ....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~[*] 2012-12-02 (14:36) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

Wyrazy współczucia dla rodziny ofiar:( wiadomo nie wnikając co działo się w pojeździe… aczkolwiek Wy kierowcy przeszczekajcie przepisów… Bo giną tylko niewinni ludzie skoro bierzecie odpowiedzialność za pasażerów… skoro taki dobry kierowca z niego był powinien przeszczekać przepisów skoro woził pasażerów:( [*][*]Oni już zakończyli swoją podróż... Niech Spoczywają w spokoju… [*][*]

odpowiedz

5
0
~MARSKI 2012-12-01 (17:13) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 22 godziny i 26 minut temu

Ale wyku... napewno to nie byla dozwolona predkosc 90km/h ;/ patrzac na te zdjecia trzeba sie zastanowic i zabrac ze soba glowe jak sie wsiada za kolko ... wyrazy wspolczucia dla rodzicow

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~Jooo 2012-12-01 (23:41) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 15 godzin i 58 minut temu

To nie był wypadek tylko zamach. Nie zawadził też kołem o brzozę ani przyczepę. Za 2 lata ktoś na siedzeniu opla znajdzie śladowe ilości trotylu.

odpowiedz

6
0
~reel 2012-12-01 (23:25) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 16 godzin i 14 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem" Włącz myślenie!

odpowiedz

0
0
~darek 2012-12-01 (23:20) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 16 godzin i 19 minut temu

Jakiś niespójny ten artykuł na 1 str naczepa ciągnika siodłowego, choć widoczna jest przyczepa ciężarówki, na drugiej już przyczepa i brakuje literki "d" powinno być nad pojazdem

odpowiedz

51
5
~nation 2012-12-01 (14:42) 1 rok 9 miesięcy i 57 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem(....)". To jest efekt zatrudniania POciotków, młodych, wykształconych z wielkich miast znających języki obce, oprócz języka kraju w którym żyją.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

7
0
~erpe 2012-12-01 (22:03) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 17 godzin i 36 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem" co za geniusz to wymyślił

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
0
~irecki 2012-12-01 (18:31) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 21 godzin i 8 minut temu

"Samochód osobowy opel omega stracił panowanie na pojazdem i uderzył w tył..." Kto to pisze???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
2
~ytre 2012-12-01 (22:41) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 16 godzin i 58 minut temu

Jak frajer jechł szybko to bajlando:) i super

odpowiedz

1
1
~greg 2012-12-01 (22:41) 1 rok 8 miesięcy 30 dni 16 godzin i 58 minut temu

Do dziennikarza. To nie naczepa a jak widać przyczepa ciezarówki, druga sprawa trzeba zaznaczyć, ze pojazd stał na parkingu, więc dzieciaki głupio się bawiły, finał jest tagiczny. Niestety, dzisiaj nie uczy sie wyobrazni, tylko zycia na maksa. wiec tak jak zyli tak zginęli.

odpowiedz