więcej

Galerie

Wybuch gazu zniszczył cmentarz w Gliwicach

aktualizacja 2012-10-16 (14:09) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 2 minuty temu

następna. 1 / 8

Śląski cmentarz wyleciał w powietrze - zdjęcia

Kilkanaście nagrobków na cmentarzu w Gliwicach-Sośnicy zostało zrównanych z ziemią w wyniku wybuchu gazu, do jakiego doszło w zeszłym tygodniu w pobliskim zakładzie dystrybucji gazu.

Do eksplozji, która zniszczyła cmentarz doszło prawdopodobnie w wyniku błędu jednego z pracowników zakładu, który uszkodził jedną z przetrzymywanych tam butli gazowych. Według straży pożarnej, doszło do rozszczelnienia zbiornika butli, a następnie zapłonu i wybuchu.

Nikt nie został ranny, ale eksplozja była bardzo potężna. Część cmentarza wygląda jak po wybuchu bomby.

Na zdjęciu: zniszczone nagrobki oraz zakład, w którym doszło do wybuchu ( w tle).

(24gliwice.pl/RMF FM/meg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 16 21.33%
nie 59 78.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Śląski cmentarz wyleciał w powietrze - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (103)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

49
17
~AS 2012-10-16 (13:54) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 17 minut temu

A KIEDY WUBUCHNIE NASZ RZAD Z WALESA NA CZELE

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

32
3
~adam 2012-10-16 (16:42) 2 lata 2 miesiące 4 dni 9 godzin i 29 minut temu

Ile tu jest prostactwa na tym forum. Skąd sie biorą tacy ludzie.Widac żadnego szacunku ani dla żywych ani dla zmarłych.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

15
2
~gebe 2012-10-16 (14:03) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 8 minut temu

Cmentarz w Gliwicach wyleciał w powietrze - idiotyczny tytuł, to trupy latały w powietrzu? Zanim coś napiszesz pomyśl!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

17
6
~DONEK 2012-10-16 (14:43) 2 lata 2 miesiące 4 dni 11 godzin i 28 minut temu

TO SIĘ TRUPY MUSIAŁY PRZEBUDZIĆ - MYŚLĄC, ŻE TO KONIEC ŚWIATA ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
1
tropicieoloszolomow 2012-10-16 (17:03) 2 lata 2 miesiące 4 dni 9 godzin i 8 minut temu

Gdzie mój post ???

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

12
2
~zmiana lokalizacji 2012-10-16 (14:17) 2 lata 2 miesiące 4 dni 11 godzin i 54 minuty temu

przenieście zakład do Warszawy na Wiejską !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
3
~PECU 2012-10-16 (20:54) 2 lata 2 miesiące 4 dni 5 godzin i 17 minut temu

SZKODA ZE TO NIEBYL ZYDOWSKI

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~ola 2012-10-16 (15:58) 2 lata 2 miesiące 4 dni 10 godzin i 13 minut temu

a zaklady kamieniarskie pewno juz zacieraja rece

odpowiedz

11
3
~bolek i lolek 2012-10-16 (16:19) 2 lata 2 miesiące 4 dni 9 godzin i 52 minuty temu

a więc kości zostały rzucone...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~Cyrk_polski 2012-10-16 (20:11) 2 lata 2 miesiące 4 dni 6 godzin i 1 minutę temu

Jak dla mnie to właściciel ma JAJA .inny zasłaniał by się prawnikami a on prosto powiedział ze straty pokryje i naprawi .PO co szczekać! Żeby każdy urzędnik czy poseł miał takie zasady to mielibyśmy taki dobrobyt że nie było co z kasą robić .Tylko ze ten chłop to normalny człowiek z prostym kręgosłupem a w sejmie i urzędach siedzą prostytutki.

odpowiedz

10
3
~SS 2012-10-16 (16:20) 2 lata 2 miesiące 4 dni 9 godzin i 51 minut temu

Polska to jedne bagno i dziki zachod w Europie kazdy robi swoje jak jest na stanowisku i ma swoje przepisy (siedzi na stolku) dziwie sie ze Polska Rumunia Bulgaria itp. takie panstwa weszly do Uni Europejskiej ktos musi robic kase na tym. Bo ja zyje i pracoje w Niemczech i na takie cos musze moj podatek placic za nieudolnosc innych krajow Europejskich taka Europe to ja Pier..le

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
1
~C 2012-10-16 (15:12) 2 lata 2 miesiące 4 dni 10 godzin i 59 minut temu

To były dwa wybuchy!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
1
~anka 2012-10-16 (14:52) 2 lata 2 miesiące 4 dni 11 godzin i 19 minut temu

przykre to co się stało.Nagrobki nie są tanie,powinno być tak jak zagranicą,tylko tablica. Ale pochwalam przeniesienie firmy do Warszawy na Wiejską.

odpowiedz

7
0
~sad 2012-10-16 (13:59) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 12 minut temu

A myślałem, że w tym kraju mnie już nic nie zaskoczy...

odpowiedz

7
0
~Misiek 2012-10-16 (13:41) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 30 minut temu

"Wylecial w powietrze" nie ma to jak dac dobry tytul

odpowiedz

6
0
curiosity 2012-10-16 (18:15) 2 lata 2 miesiące 4 dni 7 godzin i 56 minut temu

Kamieniarze z Gliwic dziekuja pomysłodawcy za załatwienie roboty.

odpowiedz

6
0
~MAMUT 2012-10-16 (16:34) 2 lata 2 miesiące 4 dni 9 godzin i 37 minut temu

ludzka glupota nie zna granic - brak odpowiedzialnosci i rozsadku.

odpowiedz

6
0
~koral 2012-10-16 (13:48) 2 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 23 minuty temu

Ciekawe kto pokryje straty na cmentarzu

odpowiedz

6
1
~drabbi 2012-10-16 (18:03) 2 lata 2 miesiące 4 dni 8 godzin i 8 minut temu

Kolejna plaga Tuska.

odpowiedz

5
0
~Tatienne11 2012-10-16 (15:44) 2 lata 2 miesiące 4 dni 10 godzin i 27 minut temu

O ludzie przeciez czesc z was wpada w mentalne sieci pismaka co naskrobal, ze cmentarz wylecial w powietrze i w ramach manipulacji jednej osoby stajecie sie cyniczni i popisujecie sie na forum. Nikt normalny z czystego szacunku do samego procesu zycia jak i zmarlych nie napisalby, ze cmentarz w powietrze wylecial !!!!!! Sa inne formy jezykowe - podobnie jak i sa wartosci, ktore normalni ludzie szanuja.

odpowiedz