więcej

Galerie

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 5-letniej April Jones

aktualizacja 2012-10-05 (16:28) 1 rok 11 miesięcy 11 dni i 59 minut temu

następna. 1 / 11

Tragiczny finał poszukiwań dziewczynki - zdjęcia

Walijska policja oskarżyła 46-letniego Marka Bridgera o zabójstwo poszukiwanej od poniedziałku pięcioletniej April Jones. Policja ustaliła, że był on z rodzicami ofiary na tym samym szkolnym zebraniu kilka godzin przed zaginięciem dziecka. Jego dzieci chodziły do tej samej szkoły, co pięciolatka.

Brytyjska policja zakończyła poszukiwania 5-letniej April Jones, która zniknęła w poniedziałek sprzed domu w małej wsi w środkowej Walii. Oficjalnie uznano, że dziewczynka nie żyje. Ostatnią osobą, która widziała pięciolatkę, jest jej szkolna koleżanka, która powiedziała policji, że April wsiadła w poniedziałek do szarego samochodu i odjechała z nieznajomym. Podejrzany o zabójstwo został zatrzymany we wtorek w Aberystwyth.

O zaginięciu April Jones donosiły wszystkie brytyjskie media. Dziewczynka ostatni raz była widziana w poniedziałek około godz. 19 na placu zabaw niedaleko swojego domu w Machynlleth.

Policjanci i służby ratunkowe wraz z psami tropiącymi od poniedziałku przeczesywały teren Machynlleth i okolic. W poszukiwania włączyło się wielu wolontariuszy. Akcja była utrudniona ze względu na rozległy teren pełen lasów i pól. Objęła ponad 30 miejscowości.

Rodzina April jest załamana. Matka pięciolatki wcześniej błagała wszystkich o pomoc w poszukiwaniach córki.

(AFP/EPA/BBC/aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 13.33%
nie 26 86.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny finał poszukiwań dziewczynki - zdjęcia

Opinie (47)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~gunio 2012-10-15 (14:57) 1 rok 11 miesięcy 1 dzień 2 godziny i 30 minut temu

POTWIERDZAM post ponizej .................... I DODAM ze moj synek tez ma 4.5 i chodzi od wrzesnia juz do szkoly od 8.50 do 15.15 - wiec nie odzywac sie jesli nic nie wiecie ,i prawda jest taka co ta osoba tu napisala ,a nie sluchac brukowcow zle tlumaczonych marcin Walia [2012-10-06 15:06] co wy tu piszecie.mieszkam w malej miejscowosci oddalonej od miejsca poszukiwan o jakies 25 mil i wiem co tu sie dzieje wiec po pierwsze dziewczynka nie zostala porwana z placu zabaw tylko bawila sie przed wlasnym domem,wyszla na chwile pobawic sie z rowiesnikami,po drugie poszukiwania nadal trwaja wiec nie piszcie ze policja zakonczyla cala akcje bo tak nie jest a po trzecie ktos tam napisal w komentarzu 5-cio letnia dziewczynka i do szkoly?tak moja corka ma 4,5 roku i juz uczeszcza do walijskiej szkoly 5 razy w tygodniu od 9 do 3 wiec nie komentujcie tego czego nie rozumiecie a autor tego artykulu niech podszkoli swoj angielski albo nastepnym razem poprosi o pomoc tlumacza. pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~lech wałęsa 2012-11-11 (19:54) 1 rok 10 miesięcy 4 dni 21 godzin i 33 minuty temu

premierem polski jest brudziński nik inny!!!

odpowiedz

0
0
~Gość 2012-10-07 (19:33) 1 rok 11 miesięcy 8 dni 21 godzin i 54 minuty temu

Wejdźcie koniecznie na stronę Maja Danilewicz

odpowiedz

1
1
~Gość 2012-10-07 (17:01) 1 rok 11 miesięcy 9 dni i 26 minut temu

Wejdźcie na stronę Maja Danilewicz ! ! !

odpowiedz

5
0
~marcin Walia 2012-10-06 (15:06) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 2 godziny i 21 minut temu

co wy tu piszecie.mieszkam w malej miejscowosci oddalonej od miejsca poszukiwan o jakies 25 mil i wiem co tu sie dzieje wiec po pierwsze dziewczynka nie zostala porwana z placu zabaw tylko bawila sie przed wlasnym domem,wyszla na chwile pobawic sie z rowiesnikami,po drugie poszukiwania nadal trwaja wiec nie piszcie ze policja zakonczyla cala akcje bo tak nie jest a po trzecie ktos tam napisal w komentarzu 5-cio letnia dziewczynka i do szkoly?tak moja corka ma 4,5 roku i juz uczeszcza do walijskiej szkoly 5 razy w tygodniu od 9 do 3 wiec nie komentujcie tego czego nie rozumiecie a autor tego artykulu niech podszkoli swoj angielski albo nastepnym razem poprosi o pomoc tlumacza. pozdrawiam

odpowiedz

7
8
~renka 2012-10-05 (18:34) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 22 godziny i 53 minuty temu

Ta bzdina jest ważniejsza od demonstracji pielęgniarek, o nich merdia milczą, a jak za Kaczynskiego demonstrowały to tak ujadały, że aż się POpluły!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Maciek 2012-10-06 (11:08) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 6 godzin i 19 minut temu

jestem za przywróceniem kary śmierci

odpowiedz

7
0
~Dada 2012-10-06 (02:37) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 14 godzin i 50 minut temu

Europa, kontynent obrońców praw człowieka, gdzie pedofile mogą se śmiało gwałcić, okaleczać i zabijać dzieci, bo i tak mogą dostać jedynie dożywocie, pomyślcie sobie co czuło to dziecko, gdy ten wieprz dorwał je w swoje zboczone łapska... A ja wam mówię, oddać go w ręce ludu, rozerwać żywcem na strzępy, a resztki rzucić bezdomnym psom.

odpowiedz

2
1
~dzida 2012-10-05 (22:54) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 18 godzin i 33 minuty temu

Co za bzdury?! Nadal jej szukaja, policja przeczesuje teraz dno rzeki za pomoca pontonu wyposażonego w sonar. Nawet cywile kontynuuja poszukiwania pomimo apelu policji o pozostawienie tego specjalistom. Wszystko teraz tak wyglada po ogloszeniu PODEJRZENIA o morderstwo, ale niczego jeszcze nie potwierdzili. Policja ma czas przedłużony do jutra do godziny 15:30 na przesluwanie podejrzanego. Co to za BEZNADZIEJNY pismak o zerowej wiedzy jezyka??? Zostaw tą robote ludziom godnym tego i wykształconym! Wszczynasz bezsensowne afery!

odpowiedz

4
10
~wojak 9 2012-10-05 (19:35) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 52 minuty temu

H.. mnie to obchodzi każdy ma swoje życie na świecie dzieją się straszne żeczy ale co ja mam zrobić ? modlić się kwiczeć z rozpaczy i co to pomoże? niech ten wymyślony zwyrodnialy Bóg naprawi ten syf który stworzyl.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~amazlnk 2012-10-05 (21:21) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 20 godzin i 6 minut temu

dajcie go mi a z Kuklinosiem mu zara boczku pzypalim..

odpowiedz

2
2
~luk1407 2012-10-05 (21:16) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 20 godzin i 11 minut temu

Tak wiele KŁAMSTW, w których zaprzecza się istnieniu PIEKŁA, będzie upadkiem Chrześcijan ---- Orędzie z serii Ostrzeżenie nr 401, Sobota, 14.04.2012, godz.15.27 --- Moja najdroższa, ukochana córko, bez względu na to, jak trudne jest twoje fizyczne cierpienie, musisz rozpoznać je, jako kontynuację nasilania się tego, jak Ja to czuję. Twoje cierpienie odzwierciedla tylko ułamek Mojego własnego CIERPIENIA. W jedności ze Mną będziesz wiedzieć, że z każdym bólem i wewnętrzną ciemnością duszy, której doświadczasz, poznawać będziesz udrękę, którą Ja znoszę ze względu na grzechy ludzkości. Wiele osób błędnie uważa, że Moje cierpienie zaczęło się i skończyło na Krzyżu. Moje cierpienie nie ustanie, aż wszystkie BOŻE DZIECI zostaną zjednoczone w miłości i harmonii w Nowym Raju Mojego Ojca, gdzie grzech nie będzie istniał. Bez względu na to, jak wiele powiedziane zostało ludzkości o Moim istnieniu, nadal jestem znienawidzony. Wśród wierzących, chociaż jestem akceptowany, Moje Nauki są przez nich tolerowane tylko, gdy bazują na ich własnych warunkach. Wielu będzie traktować innych z miłością i życzliwością, ale tylko wtedy, gdy ci, którym oferują ten dar, zbliżą się do ich własnych IDEOLOGII. Wielu na przykład będzie potępiać GRZESZNIKÓW, kiedy powinni okazać życzliwość i modlić się za nich. Natomiast muszą dawać przykład. Niektórzy będą się odnosić do innych z pogardą, zamiast okazywać miłość, która oczekiwana jest od nich, jako Chrześcijan. Nigdy nie potępiajcie innych, nawet jeśli nie zgadzacie się z nimi, gdyż nie macie takiego prawa. Nikt, tylko Bóg ma władzę sądzenia innych. Chociaż wielu WIERZĄCYCH czci Mnie nadal, czynią to na swoich własnych warunkach. Niektórzy czują potrzebę odróżnienia się od swoich braci i sióstr, aby pokazać światu, jak są wykształceni w SPRAWACH DUCHOWYCH. Następnie stosować będą własne interpretacje tego, co rzeczywiście oznacza Moje Miłosierdzie. Ile razy słyszeliście, że Bóg jest całkowicie miłosierny? Że ponieważ KOCHA WSZYSTKICH, jest On tak miłosierny, że nigdy ich nie potępiłby? Że nigdy nie posłałby duszy do PIEKŁA? Ale to jest kłamstwem. Tak wiele kłamstw, w których zaprzecza się istnieniu Piekła, będzie upadkiem Chrześcijan. Ludzie sami skazują się na Piekło. Ja ich tam nie umieszczam. Wybierają je, odrzucając odwrócenie się od grzechu śmiertelnego. Oni nie będą poszukiwać przebaczenia, ani nie okażą skruchy. Jest to niebezpieczne myślenie i jest obowiązkiem wszystkich Chrześcijan, aby ostrzec innych przed NIEBEZPIECZEŃSTWEM PIEKŁA. Tak wielu, włącznie z tymi, którzy odmawiają swoim dzieciom Sakramentu Chrztu, mówi tak, jak gdyby grzech nie miał już znaczenia. Wierzą, że każdy grzech „ZOSTANIE” wybaczony. To nie jest poprawne. Każdy grzech “może” być wybaczony, bez względu na to, jak ciężki jest grzech, ale tylko wtedy, gdy grzesznik szuka przebaczenia. Teraz mówię do was z NIEBIOS, aby przygotować wszystkie BOŻE DZIECI na Moje Powtórne Przyjście i co znajduję? Mówię do was zza więziennych murów i z celi, do której Mnie wysyłacie, bo nie chcecie uwierzyć, że Ja mogę mówić do was w ten sposób. Och, jakże Mnie urażacie! (...) Wasz ukochany Jezus Odkupiciel ludzkości

odpowiedz

13
15
~Waldek 2012-10-05 (18:06) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 23 godziny i 21 minut temu

W normalnym kraju to matce gdyby ją znaleziono żywą odebrano by prawa rodzicielskie za pozostawienie dziecka bez opieki.jak można 5-cioletnie dziecko zostawić same bez nadzoru na placu zabaw.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
2
~logik 2012-10-05 (20:52) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 20 godzin i 35 minut temu

czy zastanawialiście się nad tym,jak żydzi podnieśli głowy zaczynają ginąć chrześcijańskie dzieci za komuny tego nie było bo żyli w ukryciu a obecnie??????

odpowiedz

11
5
~ola 2012-10-05 (16:34) 1 rok 11 miesięcy 11 dni i 53 minuty temu

Takiego małego dziecka nie zostawia się bez opieki na placu zabaw! Oooo! Trzeba przewidywać takie sytuacje.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~Olka 2012-10-05 (20:24) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 3 minuty temu

Nie rozumiem nagłówka "tragiczny finał" skoro o żadnym finale nie piszą. Znaleziono ciało???

odpowiedz

1
1
~pio 2012-10-05 (20:18) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 9 minut temu

wiadomo szkoda dziewczynki ale wogole mi ne szkoda rodzicow kto kur... puszcza 5 letnie dziecko samo na plac zabaw ja sam mam 5 letniego syna i jeszcze nigdy nie byl sam nigdzie

odpowiedz

1
1
~Gosia 2012-10-05 (20:16) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 11 minut temu

Zwyrodnialcow od razu przeznaczac na dawcow organow.

odpowiedz

10
0
~irek 2012-10-05 (19:47) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 40 minut temu

Zostawcie dzieci w spokoju skur...yny bo nawet pieklo bedzie dla was za male by sie w nim schowac przed sadem, na tym czy tamtym swiecie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~ivka 2012-10-05 (20:09) 1 rok 11 miesięcy 10 dni 21 godzin i 18 minut temu

Jak mozna zabic dziecko????????????????????? Zwyrodnialec pedofil jednen!!!!!!!!!! Za jaja przyczepic kamień i do stawu z nim! Niech umiera POWOLI. Tragedia dla rodziny...Boze gdzie jesteś??????????????????????????????????? Gdzie jesteś????????????????????

odpowiedz